nexxo
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Jest, Ronaldo grający w lidze arabskiej na 15 miejscu a Lewy grający w lidze hiszpańskiej na 26 miejscu, słaby ten ranking XD
0
@BORO_12 Popieram, a nie jakiś Flick. Motta jest obecnie najlepszym rozwiązaniem, ale nie wiem czy się uda.
4
@dominikm Co ty gadasz za głupoty? Przecież Motta z słabych piłkarzy z Bolognii zrobił zespół który fajnie gra w piłkę i umie walczyć z najlepszymi we Włoszech + stosuje innowacyjne rozwiązania taktycznie, a Xavi ma 100x lepszych i gra padakę
1
Jaki obstawiacie finał LM? Ja myślę że powtórka finału z 2020 Bayern - PSG jest możliwa
0
@Bulbulator Przecież normalnie jest na ławce rezerwowych...
0
Jaki obstawiacie wynik meczu z PSG w środę?
0
@Knysz Co ty gadasz XD Roque nigdy nie miał takiej opinii, Endrick miał ją od wielu lat
0
Potrafimy spiąć się na mecze z poważnymi rywalami więc myślę że możemy to wygrać
6
,,W tamtym meczu pomiędzy Barçą a PSG francuski snajper strzelił hat=tricka i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Piqué w trakcie tamtego sezonu odszed na emeryturę.''
Droga Redakcjo, Pique odszedł dopiero dwa sezony później po tym co się stało w meczu z Interem w sezonie 22/23 a mecz z PSG był w sezonie 20/21 więc nie w trakcie tamtego sezonu...
0
@doc Motta i Marquez mają tego samego agenta
4
Oby trenerem Barcy został Thiago Motta
1
Poczytaj sobie wypowiedzi @JarekS na jego temat, on świetnie tłumaczy jakim Marquez jest trenerem i się w pełni z nim zgadzam bo sam wolałbym Marqueza od Xaviego
Cytuję jedną z wypowiedzi @JarekS z 15 stycznia
"@Mattems Myślę że zespół Barcelony nawet bez trenera by grał lepiej niż z Xavim :) A tak na poważnie to Marquez jest świetnym trenerem - rozwija młodych, stosuje różne warianty taktyczne i wymienność pozycyjną piłkarzy, a do tego potrafi wymagać od piłkarzy waleczności, odwagi oraz pokonywania barier. Marquez zawsze był walczakiem i takim też jest trenerem - ma najbardziej słabą drużynę rezerw od wielu lat, a potrafi dostarczyć do pierwszego zespołu świetnie przygotowanych zawodników. Gdyby Marquez był na ławce pierwszej druzyny to Guiu by tam też był - to on indywidualnie przygotowywał go do występów w pierwszym zespole, zatem to idealnie pokazuje że potrafi przygotowywać piłarzy sportowo i mentalnie."
5
5 pkt - @JarekS
3 pkt - @JimMorrisonFCB
1 pkt - @escarabajo
0
@Magicc89PL Azpiliqueta miał być na PO a nie LO ale się nie udało bo za długo odchodziły takie ananasy jak Braithwaite a Azpi nie chciał czekać do końca okienka
a Alonso cały czas był pierwszym wyborem na LO w letnim okienku 2021, Xavi nie spodziewał się że Balde wyskoczy z formą więc to było jego życzenie by kupić Alonso i go dostał
1
@LjakRoberciik Zapomnij. Xabi Alonso to legenda Realu i Bayernu czy też Liverpoolu. Jak nie Real i Liverpool to trafi do Bayernu jak zwolnią Tuchela
0
Hansi Flick na nowego trenera Barcy? Tak czy Nie?
0
@JarekS Skoro wspomniałeś o Nagelsmannie, to zapytam też o innego niemieckiego trenera, według ciebie Hansi Flick nadawałby się na trenera Barcy?
0
@Cioldan bardziej by pasowało porównanie Fatiego z Felixem i Dembele z Yamalem, ponieważ Dembele i Yamal to prawe skrzydło a Fati i Felix to lewe skrzydła :)
0
@Emhyr a teraz jak sądzisz o nim po tych meczach?
1
to co Inaki Pena w pierwszym składzie na Rayo? skoro MATS nadal kontuzja
0
@KrychaFCB Aleix Garrido może
0
@AllBundy Pedro ma 36 lat, 0 bramek w Lidze jedynie dwie bramki w Lidze Mistrzów xD
3
@tristan87 warto wspomnieć że celebracja gola w stylu LEWANDOWSKIEGO :D
1
@WiernyKibic111 pojechał na Mundial U17
6
@Klejnot_Nilu Salihamidzić został wywalony już w maju
0
Kto najlepszy? z tych sześciu piłkarzy? (biorąc pod uwagę tylko grę w Barcy)
Lewandowski
Aubameyang
Memphis Depay
Luuk De Jong
Braithwaite
Kun Aguero
4
@Arczi57 XDDDDDDD - Gavi i Gundo na rezerwie, co ty za kocopoły gadasz?
6
@TR3YWAY Lewy strzelił bramkę w El Clasico w Finale Superpucharu Hiszpanii
0
@Coutinho007 a LAMINE YAMAL czy JOAO FELIX?
6
@LM10GOAT Neymar XD