1

Portugalia wygra EURO? Ich forma ostatnio jest świetna z tego co widzę

0

Czy Lamine Yamal jeśli się rozwinie mocno w następnych latach i będzie super grał - to czy powinien dostać nr "10"?
Oczywiście po ukończeniu 18 lat, bo na razie to nie jest pełnoletni chyba żeby być zarejestrowany w pierwszej drużynie

0

@Artysta9 Pedri? a nie czasem Pedro? xD
Chyba że sądzisz że Pedri to już wtedy grał...

1

2

@MesQueUnClub_87 XD - Tu nie ma bramek doliczonych z Celtą, Transfermarkt tego nie zaaktulizował :)

2

@Rarenzio Nie zajechał Fatiego w poprzednim sezonie Fati grał mało za Xaviego i chyba tak samo w pierwszym sezonie, A co do innych się zgodzę - Ale nie ma konieczności nazywania go "dzbanem" :)

0

@Seledynowy Przecież u nas też rok temu, Dembele grał od początku sezonu bez kontuzji do końca stycznia - więc nie połamał się tak szybko, tu też pewnie dopiero zimą jak już albo wcale jeśli się okaże że to nasza opieka ssie

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Literówka, chodziło mi o sierpień 2022 - poprawiłem już

1

Walid Regragui Selekcjoner Maroka też miał mało czasu od zostania selekcjonerem do Mundialu, został selekcjonerem Maroka pod koniec sierpnia 2022 a potem musiał przygotować drużynę do Mundialu mając tylko dwa mecze w wrześniu a jakoś potem na Mundialu wyszedł z grupy, pokonując Belgię czy remisując z Chorwacją, wygrywając z Kanadą aż później zajął 4 miejsce na Mundialu po wygranych z Hiszpanią, Portugalią a na końcu przegranymi z Francją i Chorwacją

Czyli widać, da się szybko zbudować drużynę :)
To czemu Sousa, Santos, Michniewicz tego nie potrafili? Nie wspominając już o poprzednikach

0

@Adddi Zaraz, Zaraz - Dembuś - czy ty przegapiłeś że on jest teraz w PSG?

0

@tristan87 ale Balde to miał nr z rezerw wtedy można :) a jak się ma już numer z pierwszego zespołu to nie można zmienić na inny w obecnych rozgrywkach, dopiero po sezonie na La Bambie też było to mówione w artykule jak Raphinha i Ferran zmieniali numery -> https://www.fcbarca.com/111834-oficjalnie-nowe-numery-raphinhi-i-ferrana-torresa-aktualizacja-20-05.html -> "Kiedy zawodnik rozegra już mecz z danym numerem pierwszego zespołu w oficjalnych rozgrywkach, nie można go już zmienić."

0

@Vampir707 Nikt, bo skończyło się okienko i dopiero w styczniu będzie można dać komuś ten nr, ale z tego co wiem gracze którzy zagrali w sezonie z jakimś numerem w LaLiga, nie mogą go zmienić do końca sezonu (oczywiście nr z pierwszej drużyny, bo z rezerw można zmienić jeśli gracz ma nr z rezerw a chce zmienić na pierwszej drużyny to tak)

0

W sumie ciekawe, jak zareagują kibice Atletico gdy będziemy grali z nimi mecz na Felixa, bo ostatnio to grubo było

5

@Sulimo Balde już zarejestrowany w pierwszej drużynie z nr 3, czyli już nowa umowa weszła w zycie

2

@Zbiciu Garcia grał w kilku meczach jako pivot w zeszłym sezonie z tego co pamiętam, był testowany na tej pozycji

0

Marcos Alonso, Sergi Roberto OUT. Xavi też OUT.

0

@poskus Wg TRANSFERMARKT, nie był to towarzyski - tylko mecz do ELIMINACJI EURO 2016, więc co ty gadasz? Wystarczyło wejść w linki jakie podałem

2

A co jak nie wyjdziemy z grupy Ligi Mistrzów? wtedy XAVI OUT?

2

No to skoro Dest odchodzi na wypożyczenie do PSV a Cancelo przychodzi na wypożyczenie do nas to czy Cancelo powinien dostać nr. 2 skoro to przeważnie numer prawego obrońcy? Jak La Bamba uważa?

0

JOAO CANCELO byłby w końcu godnym następcą Daniego Alvesa czy nie? xD
Jak sądzicie?

0

@karol97 @lucca87 chodzi mi czy chcecie w grupie z Barceloną bo to to wiem

0

gdyby Raków awansował do LM, to chcielibyście go w grupie LM?

1

@Ronaldinho10theking To jest pozycja właśnie TA, Naturalną pozycją Lamine Yamala jest właśnie prawe skrzydło

0

Czy Nico Gonzalez powinien zostać?

0

Pytanie do ludzi z ciekawości
Gdy kibicujecie kilku klubom np. Manchesteru United i Barcy a jest mecz Man Utd vs Barca to komu wtedy kibicujecie?

0

@Alberto1031 Z tego co wiem ma kontrakt do 2027, więc jak nie będzie chciał odejść to trudno będzie go się pozbyć

0

@Midast w 2014 był ten finał, w 2018 to w Rosji, nie wyszli nawet z grupy

3

Czy według was ANSU FATI zasługuję na szansę w kolejnym sezonie?

0

Powiem wam że dzisiejszy mecz jaki zagrali nasi piłkarze to chyba najgorszy mecz jaki oglądałem reprezentacji szczególnie 2 połowa totalne dno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?