0

A gdyby NEYMAR serio wrócił, na co chyba są mało szanse to jaki powinien dostać numer taki sam jak przed odejściem czyli 11 czy 10 który ma w PSG i w Brazylii?

0

@Unikatowy Ale ten finał w Wrocławiu to będzie finał LKE a nie finał LE który będzie w Dublinie

2

@bartas97 A zobacz ile myśmy wydali na Lewego (45 mln) czy Raphinię (58 mln), starczyło by na Haalanda gdybyśmy np. zaoszczędzili z tych dwóch piłkarzy 60 mln to byłoby na Haalanda i też zostałoby jeszcze na jakiegoś piłkarza 43 mln

0

Ruben Neves jeśli dojdzie do tego transferu - wypali czy to będzie kompletna lipa?

0

Ciekawi mnie czy teraz Reprezentacja Norwegii się rozwinie, skoro maja Haalanda i tak dalej bo od 1998 nie grali na Mundialu a od 2000 na Euro (na Euro nigdy nie wyszli z grupy)

0

@tomcias10 To może.. Mbappe do Realu a Haaland do Barcy xD

2

Widzicie szansę na poprawę gry Ferrana i Erica Garcii, czy raczej nie?

1

Kiedyś Romero mówił że możemy ściagnać BERNARDO SILVĘ jako opcję B jeśli Messi nie wypali, jak upatrujecie się na taka opcję?

0

W ogóle co się podziało z Depayem? Miał niby kontuzję a teraz wg transfermarkt jej nie ma od końca kwietnia i po prostu go nie ma w kadrze - Za słaby na Atletico czy co?

2

@ObiwanKenobi Jego pozycja to prawe skrzydło, nawet w jednym wywiadzie mówił że czuję się na tej pozycji najlepiej

0

Mam takie pytanie do La Rambli, Czego oczekujecie od Xaviego w przyszłym sezonie?
Wiem że na pewno nie skompromitowania się w Lidze Mistrzów, ale jak daleko musieli by zajść w tej Lidze Mistrzów by było XAVI TOP?

9

Campeones, Campeones!!! Barcelona mistrzem hiszpanii po 4 latach :D
A za to bydło co pojawiło się na stadionie, powinna być solidna kara dla Espanyolu

0

A jak mielibyście wybrać spośród tych trzech klubów prowadzonych przez szejków ten najlepszy to jaki byście wybrali:
Manchester City
PSG
Newcastle

0

@Limit_l3ss Serio ty w to wierzysz? Przecież ten Dziennikarz co to pisał, znany jest z pisania kompletnych bzdur

0

Tak z perspektywy czasu, co sądzicie o Ronaldzie Koemanie? Powinien po porażce z Rayo zostać czy nie? Nie mówię że #XAVIOUT bo sam chcę żeby Xavi jeszcze trochę popracował, Ale pytam z ciekawości

0

Jak myślicie - Lamine Yamal, rozwinie się w przyszłości? Nowy Messi czy Nowy Fati (obecna forma) lub Bojan?

0

Jak myślicie, Dziś wygrywamy czy przegrywamy?

0

@tusieQ u mnie wszystko ok

0

JEDZIEMY z nimi! Jeszcze z kilka bramek! VAMOS BARCA

0

To jak kto jutro wygrywa? REAL czy BARCA? Jakie macie opinie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?