nexxo
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdyby NEYMAR serio wrócił, na co chyba są mało szanse to jaki powinien dostać numer taki sam jak przed odejściem czyli 11 czy 10 który ma w PSG i w Brazylii?
0
@Unikatowy Ale ten finał w Wrocławiu to będzie finał LKE a nie finał LE który będzie w Dublinie
2
@bartas97 A zobacz ile myśmy wydali na Lewego (45 mln) czy Raphinię (58 mln), starczyło by na Haalanda gdybyśmy np. zaoszczędzili z tych dwóch piłkarzy 60 mln to byłoby na Haalanda i też zostałoby jeszcze na jakiegoś piłkarza 43 mln
0
Ruben Neves jeśli dojdzie do tego transferu - wypali czy to będzie kompletna lipa?
0
Ciekawi mnie czy teraz Reprezentacja Norwegii się rozwinie, skoro maja Haalanda i tak dalej bo od 1998 nie grali na Mundialu a od 2000 na Euro (na Euro nigdy nie wyszli z grupy)
0
@tomcias10 To może.. Mbappe do Realu a Haaland do Barcy xD
2
Widzicie szansę na poprawę gry Ferrana i Erica Garcii, czy raczej nie?
1
Kiedyś Romero mówił że możemy ściagnać BERNARDO SILVĘ jako opcję B jeśli Messi nie wypali, jak upatrujecie się na taka opcję?
0
W ogóle co się podziało z Depayem? Miał niby kontuzję a teraz wg transfermarkt jej nie ma od końca kwietnia i po prostu go nie ma w kadrze - Za słaby na Atletico czy co?
2
@ObiwanKenobi Jego pozycja to prawe skrzydło, nawet w jednym wywiadzie mówił że czuję się na tej pozycji najlepiej
0
Mam takie pytanie do La Rambli, Czego oczekujecie od Xaviego w przyszłym sezonie?
Wiem że na pewno nie skompromitowania się w Lidze Mistrzów, ale jak daleko musieli by zajść w tej Lidze Mistrzów by było XAVI TOP?
9
Campeones, Campeones!!! Barcelona mistrzem hiszpanii po 4 latach :D
A za to bydło co pojawiło się na stadionie, powinna być solidna kara dla Espanyolu
0
A jak mielibyście wybrać spośród tych trzech klubów prowadzonych przez szejków ten najlepszy to jaki byście wybrali:
Manchester City
PSG
Newcastle
0
@Limit_l3ss Serio ty w to wierzysz? Przecież ten Dziennikarz co to pisał, znany jest z pisania kompletnych bzdur
0
Tak z perspektywy czasu, co sądzicie o Ronaldzie Koemanie? Powinien po porażce z Rayo zostać czy nie? Nie mówię że #XAVIOUT bo sam chcę żeby Xavi jeszcze trochę popracował, Ale pytam z ciekawości
0
Jak myślicie - Lamine Yamal, rozwinie się w przyszłości? Nowy Messi czy Nowy Fati (obecna forma) lub Bojan?
0
Jak myślicie, Dziś wygrywamy czy przegrywamy?
0
@tusieQ u mnie wszystko ok
0
JEDZIEMY z nimi! Jeszcze z kilka bramek! VAMOS BARCA
0
To jak kto jutro wygrywa? REAL czy BARCA? Jakie macie opinie?