0

Ramos robi się gorszy już od Pepe.

0

To co zrobił CR w ostatniej akcji to kryminał!Uderza w twarz rywala,sędzia to widzi i...żółta?WTF?

0

Wyrzucony został przed tym zdarzeniem.

0

Ja pitolę! Jak Carvajal aut wyrzucił!

0

Ale ten Hajto jest wkurzający,Borek nie lepszy.

1

I chyba nawet Xavi szybciej wraca:-)

0

U siebie czy nie,Elche zawsze jest groźne.Tak więc nie dopisujcie nam 3pkt.My wypoczęci,oni także.Powinnismy wygrac,ale nígdy nie ma pewności.

0

Niby czemu ma nie byc dema na ps3?Na xboxa 360 też?

0

A demo na ps3,wiesz kiedy będzie?

13

Jestem bliski łez:-(Już lepiej Pedro dac na PO,bo przynajmniej będzie wracał do obrony.A biegac to Pedro lubi.

0

Tak jak pisałem.Rykoszet może pomóc.

1

Tym,którym się chwalił kiedyś po strzeleniu gola?

2

Dlatego go kupili.Jezioro łabędzie musi byc w komplecie.

3

Spokojnie..około 75 min.wejdzie CR z Polski:-)

0

Jest na ławie to pewnie wejdzie.

0

Witam w klubie:-)Rano kawa,potem Tiger i byle do 14:-)

0

Dla mnie nic nowego w grze Realu.Solidna gra w defensywie przeciwnika i atak pozycyjny Realu leży.Jak zawsze.Ale od czego są stałe fragmenty lub kontry.Ewentualnie jakis rykoszet i gotowe.Di Maria może zrobic różnice.

0

Brak pomysłu na gre no to Bale zacznie wrzucac na CR.

6

Gareth"Dorotka"Bale mnie rozwala tą fryzurką:-)

0

Wątpię,ale obyś miał rację.Rok w Sewilli to jego ostatnia szansa,by udowodnic,że zmienił síę na lepsze.

0

Podobnie jak kariera G.dos Santosa się to skończy.Obaj przez przez ten sam problem.Egoizm na boisku.Delofeu nie zmieni się i w zyciu juz nie zagra na CN w barwach Barcelony.Szkoda jego potencjału.

0

Innych(czyt.dobrych)nie miał,ale widac,że się stara.

0

Z lekkim opóźnieniem mecz leci na youtube w niezłej jakości.

0

Oglądałem mecz i choc cenię go to jego występ nie był jakiś wybitny.Błyszczał w debiucie?Niczym nie zachwycił.Solidny występ i nic więcej.

1

Chcesz być śmieszny,ale Ci nie wychodzi.

1

W l.angielskiej co tydzień hity,aż do 12 kolejki.

0

Cos te czołowe kluby w PL cieniują.Southampton mogło już prowadzic.

0

U mnie jest okej:-)

0

Jego klepki z Messim zawaliły nam Puchar Króla.

0

Jednak ten Ronaldo nie jest tak umięśniony jak myślałem:-p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?