norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ramos robi się gorszy już od Pepe.
0
To co zrobił CR w ostatniej akcji to kryminał!Uderza w twarz rywala,sędzia to widzi i...żółta?WTF?
0
Wyrzucony został przed tym zdarzeniem.
0
Ja pitolę! Jak Carvajal aut wyrzucił!
0
Ale ten Hajto jest wkurzający,Borek nie lepszy.
1
I chyba nawet Xavi szybciej wraca:-)
0
U siebie czy nie,Elche zawsze jest groźne.Tak więc nie dopisujcie nam 3pkt.My wypoczęci,oni także.Powinnismy wygrac,ale nígdy nie ma pewności.
0
Niby czemu ma nie byc dema na ps3?Na xboxa 360 też?
0
A demo na ps3,wiesz kiedy będzie?
13
Jestem bliski łez:-(Już lepiej Pedro dac na PO,bo przynajmniej będzie wracał do obrony.A biegac to Pedro lubi.
0
Tak jak pisałem.Rykoszet może pomóc.
1
Tym,którym się chwalił kiedyś po strzeleniu gola?
2
Dlatego go kupili.Jezioro łabędzie musi byc w komplecie.
3
Spokojnie..około 75 min.wejdzie CR z Polski:-)
0
Jest na ławie to pewnie wejdzie.
0
Witam w klubie:-)Rano kawa,potem Tiger i byle do 14:-)
0
Dla mnie nic nowego w grze Realu.Solidna gra w defensywie przeciwnika i atak pozycyjny Realu leży.Jak zawsze.Ale od czego są stałe fragmenty lub kontry.Ewentualnie jakis rykoszet i gotowe.Di Maria może zrobic różnice.
0
Brak pomysłu na gre no to Bale zacznie wrzucac na CR.
6
Gareth"Dorotka"Bale mnie rozwala tą fryzurką:-)
0
Wątpię,ale obyś miał rację.Rok w Sewilli to jego ostatnia szansa,by udowodnic,że zmienił síę na lepsze.
0
Podobnie jak kariera G.dos Santosa się to skończy.Obaj przez przez ten sam problem.Egoizm na boisku.Delofeu nie zmieni się i w zyciu juz nie zagra na CN w barwach Barcelony.Szkoda jego potencjału.
0
Innych(czyt.dobrych)nie miał,ale widac,że się stara.
0
Z lekkim opóźnieniem mecz leci na youtube w niezłej jakości.
0
Oglądałem mecz i choc cenię go to jego występ nie był jakiś wybitny.Błyszczał w debiucie?Niczym nie zachwycił.Solidny występ i nic więcej.
1
Chcesz być śmieszny,ale Ci nie wychodzi.
1
W l.angielskiej co tydzień hity,aż do 12 kolejki.
0
Cos te czołowe kluby w PL cieniują.Southampton mogło już prowadzic.
0
U mnie jest okej:-)
0
Jego klepki z Messim zawaliły nam Puchar Króla.
0
Jednak ten Ronaldo nie jest tak umięśniony jak myślałem:-p