1

Laboga to nie jest zauroczony nikim w Barcelonie.

0

Mam cyfrę od kílku lat,pechowo umowa mi się konczyła w okresie fuzji.Przechodząc do nc+ wybrałem pakiet bez HBO i cene mi walnęli 129zł,wytargowałem na 99zł plus dekoder za 1zł.z nagrywarką 250gb.Takie ceny jak podałes to oferowali mi bez np.canal sport,c sport 2,nsport i eurosport2.Nowi klienci maja lepsze oferty,żeby go zwabic.Potem tak łatwo nie ma.Tak samo jest jak przedłużasz umowę w sieci komórkowej.

0

LM w tvp nie będzie

0

Mi się wczoraj podobało to,że formacje grały blisko siebie,a nie jak w zeszłym sezonie,gdzie rywale mieli tyle przestrzeni do grania.

0

Zgadzam się z tobą.Wygoda kosztuje,a le teraz oglądam to co lubię i w najlepszej jakości.Płacę 99zł,ale oprócz meczów Ajaxu,któremu też kibicuję mam to co chcę.

0

W 2 połowie tak,ale w pierwszej?

0

Nie mów hop.Dzis gra nieźle,ale to nic narazie nie znaczy.

0

Alves spoko dzisiaj.Zawiedziony jestem jak gra Rakitic.Jakoś tak na alibi,bez zęba,ale będzie dobrze.Ogólnie jestem zadowolony z gry.Messi w obronie gra,wślizgi robi!Kibice na CN dzisiaj tez daja radę:-)

0

Pisałem,że przeciw Elche ciężko będzie.

0

Może i faulował,ale zasuwał od 16 do 16.Osobiście jestem mile zaskoczony jego grą:-)

5

Czy mi się tylko wydaje czy nasz rodak był najlepszy w Sevilli i zależało mu na zwycięstwie?Jak dla mnie b.dobry występ Krychowiaka.

0

Iss.sport.pl

0

Na wiosne zagraja rewanz w Londynie.

0

Arsenal zaczął kupować zawodników,ale zmian na plus nie widac.To nie wina zespołu,to moim zdaniem Wenger jest wypalony i już jego czas minął w Arsenalu.

0

Dokładnie tak

0

Jaka beka?A zeszły sezon to co?

2

Oglądam Chelsea i piszę do tych co twierdzą,że PL jest najlepsza,bo wyrównana,a może po prostu wielcy w Anglii nie są tacy silni jak się wydaje?LM i LE w zeszłym sezonie jest potwierdzeniem moich słów.A w tym też głowy nie urywają.

0

Dokładnie.Teraz jak chcialbym ci odpowiedziec czy Cesc gra,to odp.TAK nie wchodzi w grę:-(

0

Real się wyżyje na beniaminku w poniedziałek.

0

Ramos robi się gorszy już od Pepe.

0

To co zrobił CR w ostatniej akcji to kryminał!Uderza w twarz rywala,sędzia to widzi i...żółta?WTF?

0

Wyrzucony został przed tym zdarzeniem.

0

Ja pitolę! Jak Carvajal aut wyrzucił!

0

Ale ten Hajto jest wkurzający,Borek nie lepszy.

1

I chyba nawet Xavi szybciej wraca:-)

0

U siebie czy nie,Elche zawsze jest groźne.Tak więc nie dopisujcie nam 3pkt.My wypoczęci,oni także.Powinnismy wygrac,ale nígdy nie ma pewności.

0

Niby czemu ma nie byc dema na ps3?Na xboxa 360 też?

0

A demo na ps3,wiesz kiedy będzie?

13

Jestem bliski łez:-(Już lepiej Pedro dac na PO,bo przynajmniej będzie wracał do obrony.A biegac to Pedro lubi.

0

Tak jak pisałem.Rykoszet może pomóc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?