norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Laboga to nie jest zauroczony nikim w Barcelonie.
0
Mam cyfrę od kílku lat,pechowo umowa mi się konczyła w okresie fuzji.Przechodząc do nc+ wybrałem pakiet bez HBO i cene mi walnęli 129zł,wytargowałem na 99zł plus dekoder za 1zł.z nagrywarką 250gb.Takie ceny jak podałes to oferowali mi bez np.canal sport,c sport 2,nsport i eurosport2.Nowi klienci maja lepsze oferty,żeby go zwabic.Potem tak łatwo nie ma.Tak samo jest jak przedłużasz umowę w sieci komórkowej.
0
LM w tvp nie będzie
0
Mi się wczoraj podobało to,że formacje grały blisko siebie,a nie jak w zeszłym sezonie,gdzie rywale mieli tyle przestrzeni do grania.
0
Zgadzam się z tobą.Wygoda kosztuje,a le teraz oglądam to co lubię i w najlepszej jakości.Płacę 99zł,ale oprócz meczów Ajaxu,któremu też kibicuję mam to co chcę.
0
W 2 połowie tak,ale w pierwszej?
0
Nie mów hop.Dzis gra nieźle,ale to nic narazie nie znaczy.
0
Alves spoko dzisiaj.Zawiedziony jestem jak gra Rakitic.Jakoś tak na alibi,bez zęba,ale będzie dobrze.Ogólnie jestem zadowolony z gry.Messi w obronie gra,wślizgi robi!Kibice na CN dzisiaj tez daja radę:-)
0
Pisałem,że przeciw Elche ciężko będzie.
0
Może i faulował,ale zasuwał od 16 do 16.Osobiście jestem mile zaskoczony jego grą:-)
5
Czy mi się tylko wydaje czy nasz rodak był najlepszy w Sevilli i zależało mu na zwycięstwie?Jak dla mnie b.dobry występ Krychowiaka.
0
Iss.sport.pl
0
Na wiosne zagraja rewanz w Londynie.
0
Arsenal zaczął kupować zawodników,ale zmian na plus nie widac.To nie wina zespołu,to moim zdaniem Wenger jest wypalony i już jego czas minął w Arsenalu.
0
Dokładnie tak
0
Jaka beka?A zeszły sezon to co?
2
Oglądam Chelsea i piszę do tych co twierdzą,że PL jest najlepsza,bo wyrównana,a może po prostu wielcy w Anglii nie są tacy silni jak się wydaje?LM i LE w zeszłym sezonie jest potwierdzeniem moich słów.A w tym też głowy nie urywają.
0
Dokładnie.Teraz jak chcialbym ci odpowiedziec czy Cesc gra,to odp.TAK nie wchodzi w grę:-(
0
Real się wyżyje na beniaminku w poniedziałek.
0
Ramos robi się gorszy już od Pepe.
0
To co zrobił CR w ostatniej akcji to kryminał!Uderza w twarz rywala,sędzia to widzi i...żółta?WTF?
0
Wyrzucony został przed tym zdarzeniem.
0
Ja pitolę! Jak Carvajal aut wyrzucił!
0
Ale ten Hajto jest wkurzający,Borek nie lepszy.
1
I chyba nawet Xavi szybciej wraca:-)
0
U siebie czy nie,Elche zawsze jest groźne.Tak więc nie dopisujcie nam 3pkt.My wypoczęci,oni także.Powinnismy wygrac,ale nígdy nie ma pewności.
0
Niby czemu ma nie byc dema na ps3?Na xboxa 360 też?
0
A demo na ps3,wiesz kiedy będzie?
13
Jestem bliski łez:-(Już lepiej Pedro dac na PO,bo przynajmniej będzie wracał do obrony.A biegac to Pedro lubi.
0
Tak jak pisałem.Rykoszet może pomóc.