norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli wychodzimy na mecz w 8?
0
Pisałem,że AM w tamtym sezonie grało "na żyle" i w tym będzie kupa:-)Postawiłem 3:1 tak więc mam szansę:-)
4
Ale 300 z nich to do tyłu.
1
Wlączyłem sobie lige hiszp.Wybrałem Barce i przed meczem ustalam skład,a Suarez ma cz.kartke i níe moze grac.Dalej nie grałem,ale to chyba zawieszenie jednak jak wersji live.
0
W Fifie 15 Suarez też ma zawieszenie!
7
Wiedzieliście,że w Fifie 15,Suarez jest też zawieszony?Ala jazda!
1
Kolejka będzie do Alvesa,bo zatrtudnią go na Emirates Stadium w roli sprzedawcy biletów.
2
Odejdź już zimą.Leicester lub Burnley może skuszą.Żaden z klubów z czołówki go nie zechce.Najlepiej pasowałby do Stoke i jego kluczowe wrzutki na Croucha.
1
Laboga ręki nie widział.Norma.
0
W przerwie dokładnie obadajcie spalonego przy golu CRa.Moment zagrania Isco,a nie jego zamiar uchwycony na stopklatce.U Bale'a nie było.
0
No właśnie.Messi idzie dopóki go naprawdę nie wytną.
3
Płakać
1
Messi kiedyś wymusił karnego?Pytam z ciekawosci,bo raczej sobie nie przypominam.Mogę się mylić.
0
Jaki wał!!!!!!
0
Zwrócić trzeba uwagę,że stopklatka przy spalonym CRa była za wcześnie.Isco dopiero chciał zagrac.Spalony był.
0
Pedro jest wychowankiem í też jest krytykowany.
1
Dani"pax"Alves jest pomyłką
1
Człowieku,weź odejdź i zabierz swojego kluczowego asystenta Daniego Alvesa.Bronisz go ciągle mimo,że gra padakę.Większośc użytkowników się myli,a Ty masz rację!Czepiasz się Alby,który nie grał dobrze..ale przynajmniej stwarzał zagrożenie momentamí.Ocknij się,bo jestes beznadziejny jak Twól idol Daní.A nazywanie hejterami osób,które go słusznie krytykują to już żenada.Najlepiej załóż košciół na jego czesc i możesz go wychwalac ile dusza zapragnie.
0
Zemści się to i 3-3 będzie
0
Argentyńczycy w Barcy najlepsi
0
Nareszcie Alves out:-)Niech już nigdy na boisko nie wchodzi w barwach Barcy.
0
3 gol dla PSG to nauka dla Alvesa jakie wrzutki się posyła!!!!!
0
Alves to koszmar!!!
0
2 stałe fragmenty i 2 gole.I tak bywa,ale tego wolnego i rożnego można było spokojníe uniknąć.
0
Mathieu,Alves,Busi i Rakitic to tragedia po kwadransie.
0
Messi miał wczoraj w 1 połowie długie momenty przestoju,tak więc dac mu ocenę 10 to trochę dziwne,ale oczywiście to Twoja decyzja.Dla mnie max to 8.
1
Do 26 minuty to komentarze były w większości negatywne co do gry Barcy.Cieszmy sie z wygranej,ale trochę rozsądku i obiektywizmu nie zaszkodzi;_)
1
Nie ma co popadac w hurraoptymizm,bo do pierwszej bramki to rozowo nie bylo,a gol na 1-0 to prezent.Cieszy taka wygrana,ale na wyjazdach takie bylyby milej widziane:)Poczekajmy na kolejne mecze z wiarą,ze mecz z Malagą to niefart.
0
Ivan groźny:-)
0
LE kazał Douglasowi podpatrywac grę Alvesa,a więc tylko się załamać.