0

Ja kibicuje od momentu,gdy zaczął tam grac R.Koeman.

0

Witaj w klubie :)

0

:-D

0

Jedyna godna uwagi asysta CR to ta piętą do Karima.Nie pamiętam w jakim meczu,ale na wyjeździe.Reszta to takie trochę na chybił trafił.

0

Wydaje mi się,że Kameni za wcześnie się położył.

0

Kameni KING!

0

Dobre :)

2

Zgadzam się...choc Real powiniem miec karnego po faulu na Ramosie.

0

Spokój Ikera :)

1

Karim faulował obrońce!Boczny sędzia tego też nie widział?

0

Dokładnie :(

0

Ronaldo już leżał po tym jak obrońca go dotknął.Reakcja CRa wskazywała na to,że karny był ewidentny tak jak faul był brutalny ;)

3

Jak takiego spalonego nie można zobaczyć?!!!Najpierw Ramos,a teraz Bale!!!

1

Gramy jutro o 21

0

1.W przeciwieństwie do Ciebie to niektórzy pracują,a skróty obejrzałem dzisiaj.2.Bujaj się...

0

Widzieliście co zrobił Ancelotti po golu CRa w ostatnim meczu ligowym?Wykonał taką samą cieszynkę z wyjątkiem podskoku.Żenujące to,bo Carlo to gośc z klasą,ale z tym to dał ciała.

0

Nigdy nie słuchałem napisów.Jak to jest?

0

Ronaldo napyka goli w ostatnim meczu u siebie pewnie.

1

A Wawrzyniak?Gdzie on jest?To jakaś szopka!

0

Zgadzam się z Riberym.Najlepiej to nominowani nie powinni pojawíc się na gali i zbojkotowac tą coraz mniej poważną nagrodę.

0

Odpuść mu,bo pax jest niereformowalny.Wielu próbowało,ale on zawsze wyskakuje ze statystyką kluczowych podań Alvesa,który nadawałby się do wykonywania rzutów karnych...w rugby,tam może go docenią.

0

Alves?

0

Albo Ajax z Milikiem

0

Alves kluczowe podanie nr.1 ;-)

0

Przewidziało mi się czy Hart ma blond wąsik ala Hitlerek?

0

Jak taki bramkarz jak Hart,może usta wić mur tak,żeby piłki nie widział!?Fatalnie był też ustawiony.Gol na jego konto idzie.

4

Marca uzna,że gola strzelił i tak Rafinha.

1

Ile kluczowych podan ma Alves w tym meczu?Z komentarzy wnioskuję,ze...Lady Pank"Mniej niż zero"?

0

Też płacę 99zł,bo inaczej nie będę miec pakietu c+.A Ty za 70zł masz?

0

Chodziło mi o transmisje.Że mecz Barcy jest o coś i nie będzie w nc+,a Real gra o nic,a transmitują.Zamiast meczu Realu mogliby dac np.Bayer-Monaco,bo to ważny mecz,a nie mecz o pietruszkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?