norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico ma większe szanse,by stracic w następnych meczach pkt niż Real,dlatego AM lepiej,żeby zdobyło 3 oczka,to wtedy nawet jutro remis w Bilbao nie będzie najgorszy,bo mamy Real w zasięgu jednego meczu.
9
Pozmieniało się tutaj troszkę ;-)
Oby na plus :-)
0
Tak
0
Sevilla jak zwykle na SB,frajersko stracone gole.I tak w każdym sezonie.
3
Real walnie Sevillę,nie pamiętam,kiedy Sevilla zagrała tam dobry mecz.Obym się mylił,ale nie nastawiam się za bardzo na potknięcie Realu.
0
I siatka u CRa!!! ;-)
0
Od meczu z RSSS zawsze był jednym z najlepszych naszych zawodników.Z Villareal zagrał kichę to fakt,ale wcześníej?
0
Teraz to się uśmiałem :) :)
0
W styczniu grał ekstra w każdym meczu,a redekcja to co,wyrocznia?
12
Alba w styczniu grał super.Co w tym dziwnego?
0
Alves powinien mieć przedłużony kontrakt,ale z o połowę mniejszą kasą.
3
Wczoraj pisałem,że Bravo za późno zareagował przy golu na 0:1.Dzisiaj obejrzałem na spokojnie tą bramkę i przyznaję,że byłem w błędzie ;) Ciężko było to wybronic.Zwracam honor.
0
Nie twierdziłem,że broni źle.Jest naprawdę dobry,ale uważam,że nie zareagował dość szybko na ten minimalny rykoszet.Sam byłem bramkarzem i wiem,że rykoszet potrafi napsuć krwi,bo najczęściej jest się wtedy na wykroku.Piłka leciała na tyle wolno,że powinien to wybronić i nie musicie się z moim zdaniem zgadzac.
0
Rafinha.Pomocnik kompletny dzisiaj.
0
Ten nie popełnia błędów kto nic nie robi.Nawet ten błąd nie powinien zamazac jego dobrego występu.
0
Ręka Alby w pucharze z AM
10
Wielu z Was pewnie ZM wybierze Messiego,ale ja uważam,że Rafinha był dzisiaj rewelacyjny!!!
Alba tragedia,Masche w pomocy o niebo lepiej.Pique mimo błędu bardzo dobry mecz.
0
Reakcja Bravo przy golu dla Vill to chyba żart.Piłka leciała tak wolno,że nie miał prawa tego wpuścic.No,ale jest 1-1.Gramy dalej :)
0
Alba,Masche i Suarez słabo.Rafinha i Pique ekstra.Messi wiadomo.Busi dobrze,a Ney nie porywa.Alves jak Alves ;)
2
W tym momencie się wygłupił i tyle w temacie.
1
Żółta kartka za oberwanie butelką
0
Płacisz za to?
0
Ma rację.Bale dzisiaj beznadziejny.Asysta i tyle dobrego dla Realu zrobił.
0
Dokładnie się z Tobą zgadzam.RSSS grał kiedyś naprawdę dobrą i ładną piłkę,a teraz prezentują bezpłciowy styl.
0
Piękny gol
0
A może przeziębiony?Gada jakby kinol miał zatkany.
0
Jońca=emocje jak w turnieju szachowym!
1
W Anglii po takim meczu to zawiesiliby chyba połowę zawodników z AM,ale w Hiszpanii....
0
Pewnie tak ;)
0
Turan wściekły,bo go kobieta rzuciła pewnie;)