0

Atletico ma większe szanse,by stracic w następnych meczach pkt niż Real,dlatego AM lepiej,żeby zdobyło 3 oczka,to wtedy nawet jutro remis w Bilbao nie będzie najgorszy,bo mamy Real w zasięgu jednego meczu.

9

Pozmieniało się tutaj troszkę ;-)
Oby na plus :-)

0

Tak

0

Sevilla jak zwykle na SB,frajersko stracone gole.I tak w każdym sezonie.

3

Real walnie Sevillę,nie pamiętam,kiedy Sevilla zagrała tam dobry mecz.Obym się mylił,ale nie nastawiam się za bardzo na potknięcie Realu.

0

I siatka u CRa!!! ;-)

0

Od meczu z RSSS zawsze był jednym z najlepszych naszych zawodników.Z Villareal zagrał kichę to fakt,ale wcześníej?

0

Teraz to się uśmiałem :) :)

0

W styczniu grał ekstra w każdym meczu,a redekcja to co,wyrocznia?

12

Alba w styczniu grał super.Co w tym dziwnego?

0

Alves powinien mieć przedłużony kontrakt,ale z o połowę mniejszą kasą.

3

Wczoraj pisałem,że Bravo za późno zareagował przy golu na 0:1.Dzisiaj obejrzałem na spokojnie tą bramkę i przyznaję,że byłem w błędzie ;) Ciężko było to wybronic.Zwracam honor.

0

Nie twierdziłem,że broni źle.Jest naprawdę dobry,ale uważam,że nie zareagował dość szybko na ten minimalny rykoszet.Sam byłem bramkarzem i wiem,że rykoszet potrafi napsuć krwi,bo najczęściej jest się wtedy na wykroku.Piłka leciała na tyle wolno,że powinien to wybronić i nie musicie się z moim zdaniem zgadzac.

0

Rafinha.Pomocnik kompletny dzisiaj.

0

Ten nie popełnia błędów kto nic nie robi.Nawet ten błąd nie powinien zamazac jego dobrego występu.

0

Ręka Alby w pucharze z AM

10

Wielu z Was pewnie ZM wybierze Messiego,ale ja uważam,że Rafinha był dzisiaj rewelacyjny!!!
Alba tragedia,Masche w pomocy o niebo lepiej.Pique mimo błędu bardzo dobry mecz.

0

Reakcja Bravo przy golu dla Vill to chyba żart.Piłka leciała tak wolno,że nie miał prawa tego wpuścic.No,ale jest 1-1.Gramy dalej :)

0

Alba,Masche i Suarez słabo.Rafinha i Pique ekstra.Messi wiadomo.Busi dobrze,a Ney nie porywa.Alves jak Alves ;)

2

W tym momencie się wygłupił i tyle w temacie.

1

Żółta kartka za oberwanie butelką

0

Płacisz za to?

0

Ma rację.Bale dzisiaj beznadziejny.Asysta i tyle dobrego dla Realu zrobił.

0

Dokładnie się z Tobą zgadzam.RSSS grał kiedyś naprawdę dobrą i ładną piłkę,a teraz prezentują bezpłciowy styl.

0

Piękny gol

0

A może przeziębiony?Gada jakby kinol miał zatkany.

0

Jońca=emocje jak w turnieju szachowym!

1

W Anglii po takim meczu to zawiesiliby chyba połowę zawodników z AM,ale w Hiszpanii....

0

Pewnie tak ;)

0

Turan wściekły,bo go kobieta rzuciła pewnie;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?