0

Gra tyle lat w Hiszpanii i było okej.A,że szykuje się transfer do szejków to nagle Xavi oszust podatkowy?
Coś tu nie tak :/
Pewnie "przypadek",że chwilę po decyzji Xaviego o opuszczeniu Barcy,urząd skarbowy znalazła jakies nieścisłości ?
Jasne.....

0

Widzieliście reakcję trenera bramkarzy Realu po drugiej bramce?
Pytał w nerwach innego czemu Iker ręką tego nie bronił...więc też go obwiniają za tą interwencję.

4

Ja uważam,że przy drugim golu Iker zawinił.Stał przy krótkim słupku i przy strzale położył się na stronę właśnie krótkiego słupka,a poza tym za wcześnie się położył.Zareagował jak przy rzucie karnym....wybrał zły róg.
Sam byłem bramkarzem i za takiego puszczonego gola miałbym kazanie do następnego meczu.
Drugim winowajcą jest Ramos,który linii obrony nie trzymał.

0

Mogliby zagrać
np.na Wembley albo na Narodowym ;-)
Tyle tylko,że grać o puchar króla poza Hiszpanią byłoby dziwne :-p

2

Najłatwiej krytykować osobę "bez nazwiska",a uważam,że włašnie tacy jak Mathieu,Bravo,Rakitic czy nawet Adriano dają z siebie max nawet jak mają jakieś braki przy naszych magikach.

4

Gdzie podziali się Ci,którzy tak wyzywali Mathieu zaraz po transferze?!!

0

Masz racje.Pique był bezbłedny wczoraj.

0

Bravo,Pique i Mathieu to zawodnicy meczu.
Ale co jak co to asysta Karima super.

0

Biedny Carlo :)

17

Oglądałem chyba inny mecz :/Real míał świetne 45 minut?Kiedy,jak,gdzie?
Przecież do gola na 1:1 wszystko szło pod nasze dyktando.Dopiero ostatni kwadrans to dominacja Realu i początek drugiej połowy.
Carlo czuje się skrzywdzony golem ze stałego fragmentu i kontrataku?A oni to niby jakie bramki w większości strzelają?
Nie pamięta wół jak.....
Lucho dobrze ustawił Barce w 2 poł.właśnie na grę z kontry i to się chwali :)

0

Najważniejsze zrobił.Puścił 2 gole :)

0

Dobrze,że Iker stał w bramce Realu,bo przy golu Suareza zachował się jak junior.Leżał zanim Luis uderzył.Oby częsciej bronił :-)

0

Real ma miejsce do ataku to wykorzystuje swój największy atut.Szybkość.

0

W środku nie ma kto uspokoić gry.Neymar poraz kolejny marnuje taką setkę i za to zapłaciliśmy.Brazyliczyjcy dzisiaj tragiczni w Barcelonie.Ney i Alves koszmar,choc ten drugí kilka odbiorów miał.
Setka Neya na 2:0 jest analogiczna do setki Messiego na SB.
Oby wynik był lepszy.

4

Do wszystkich,którzy myślą o łatwym zwycięstwie to przypominam,że Real też ma piłkarzy,którzy robią różnicę.Isco,Modric,CR,Bale,Karim czy Marcelo potrafią pograc.
To będzie ciężki bój.Byle 3pkt zdobyc,ale remis też nie będzie najgorszy.Mój typ 2:2

0

Komentarz usunięty

0

Super!!!

1

Skarga CRa do Ancelottiego na Bale'a najlepsza!

0

Ter Stegena nie jestem pewny.
Klops,a za chwilę kapitalna interwencja....
Wolę jak w bramce stoi Bravo.

3

Tevez pokazał jak się wykorzystuje setki :-)
Bawimy się w losowanie to:
Monaco-Real
Porto-Paris SG
Barca-Bayern
Juve-AM

0

Dużo niedokładności i najbardziej irytowało mnie jego ślizganie się w ważnych momentach.

0

To chyba widac.
Niby co dobrego grał?

0

Real już zna rywala.
Monaco

0

11.Alba
10.Suarez
09.Alves
08.Neymar
07.Mathieu
06.Rakitic
05.Mascherano
04.Ter Stegen
03.Iniesta
02.Pique
01.Messi
Man of the match - Hart!

2

Też mam takie obawy,ale guzik wiem ;)

1

Jeszcze nie jestem przekonany do Ter Stegena i tu mam największe obawy...jak zawsze,kiedy broni.Ale oby mnie mile zaskoczył :)

0

Ja mam PS3 Fast 80Gb od 6 lat i nie oszczędzam jej i hula....odpukać ;-)

0

Kiedyś jak leciał na c+ program "sport + extra" i o tym mówił otwarcie,ale jakie to ma znaczenie skoro jest koleś jako komentator the best?

0

Wolski jest kibicem Realu i się z tym nie ukrywa,ale jest w trakcie meczów obiektywny jak mało kto.Potrafi sprzedac emocje i to jest super zaleta.Jest w nc+ nr.1 :-)Twarowski daje strzały i ubaw po pachy :-)

26

Na pewno wielu pamięta pierwsze GD Guardíoli.Real bez formy,masa kontuzji.Tydzien przed meczem zmienili trenera i został nim Juan de Ramos.Barca w gazie,co mecz to 5,6 bramek i z Realem miał byc spacerek.....
....Była droga przez mękę,Iker chwilami bronił jak w transie,nawet karnego wyłapał i dopiero w koncówce wygraliśmy...
GD to GD nigdy nie mają faworyta.Obawiam się tego meczu,że Real może wyskoczyc z formą tak jak my po RSSS w meczu z AM.
Obym się mylił....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?