norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie 4 miejsce dla Arsenalu?A przypadkiem Londyńczycy nie mają w środę zaległego meczu z Sunderlandem?I przy zwycięstwie to wracają na 3 miejsce.
1
Hahaha...dobry tatuś ;)
7
Taki suchar w stylu pana Karola,ale mnie rozbawił :
-Kiedy Ronaldo strzelił ostatnio gola z rzutu wolnego?
-W czasach,kiedy Robben miał włosy
2
A wiesz co to sarkazm? ;)
4
Morata golazzzoo !!!! ;)
0
Dopiero wstał z wyra chyba
5
W Barcelonie bym go chętnie widział
0
David Luiz to teraz nazywają drzewa w lesie.
6
Messi nie ma własnego stylu?
Co za debil z tego ćpuna.
0
Za dużo nonszalancji w jego grze.
1
Jak co powie?
Otworzy japę i "G0000000000000000000000000000L"
0
To lepiej odpuścić głosowanie ;)
9
Od 1/8 Real się czołgał,czołgał i czołgał,aż zdechł :-D
4
Poczytałbym wypociny na rm.pl,ale o 5 do pracy wstaję :-(
Walić to....odpadnięcie Realu jest lepsze od kofeiny :-) Dam radę ;-)
1
Karny prawídłowy,ale arbiter to dramat.Nie wie co się dzieje.
Juve níe da rady chyba,dopóki Pirlo będzie grał,bo cienki.Tevez też słaby....
0
Taktyka Realu rozpoczęta.
42 sekunda i pierwsza wrzuta.
33
Ancelotti zawieszony na 2 mecze za oklaskiwanie arbitrów.
CR za uderzenie w twarz też 2 mecze.
Hiszpania.
0
Napisałem przecież....niemiecki walec i przy naszej niepewnej obronie mogliby zdobyc te 2 gole.
2
Trzeba pamiętać,że mecz kończy się po ostatnim gwizdku sędziego,a nie po 45 min.
3
Nonszalancja i gra na stojąco w drugiej połowie przeciw Bayernowi naprawdę mogło doprowadzić to dramatu.Obrona niepewna i wystraszona po golu na 3:2 i osobiście miałem nerwówkę,bo gol na 4:2 mógł nas dobic,a potem niemiecki walec i...
Ale mały,zimny prysznic się przyda.
0
Mając dobry wynik,niepotrzebnie odpuszczamy trochę, myśląc,że Bayern ma dośc,ale...to niemieckie nasienie i NIGDY nie odpuszczą!
0
Nie można lekceważyć Bayernu mimo,aż takiej zaliczki.Przypomnę,że rok temu BVB było w podobnej sytuacji w meczu z Realem i mimo tylu kontuzji mało brakowało na wyeliminowanie Realu.Głupia bramka na 1:0 i wkrada się nerwowość,a wtedy to różnie może być.
Denerwuje się bardziej niż w pierwszym meczu,oby niepotrzebnie.
0
Niby mamy sporą zalíczkę,ale i tak mam obawy przed tym meczem.Co z tego,że Bayern przegrał w lidze,dla nich tamten mecz nic nie znaczył.Pewnie ciągle myśleli o Barcie.Obym się mylil i poszło gładko.
15
Real szuka dwóch nowych bramkarzy,bo Iker ma swoje lata,a Navas....się nie sprawdzíł!!!
Jak miał pokazać co potrafi(a potrafi) skoro non stop siedzi na ławie?Głupota.
0
Co za szmata.
1
Co za pantograf :-/
1
Moim zdaniem to co wyprawiają "kibice" Realu to tragedia.Iker w bramce nie jest pewny,ale wyzwiska to cios poniżej pasa.Xavi,Messi,Iniesta czy Puyol też mieli okresy słabej gry,ale poza krytyką to chyba nikt nie wyzywał ich od najgorszych ch** itp.Ci co tak piszą nie są kibicami tylko dają upust frustracji,bo po porażce trzeba iśc do szkoły i wysłuchiwać docinek.
0
Pytałem na profilu nc+ na fb i nie dostałem odpowiedzi :-(
0
Wszyscy zaczęli wychwalac Messiego to musiał coś "zadziałać",żeby o nim też pisali.Dobrze,że nie skąpił grosza ;)
0
Bez sensu.......