0

Powinien mieć SF ;-) (Special Five)

0

Bo nie grają o ważne punkty :-)

0

Okres przygotowawczy,a ty oczekujesz,że będą grali jak z nut? Jeśli byliby w formie teraz to byłby powód do obaw,bo w październiku już by zdychali.

0

Rakitíc nie powinien pozwolic Hazardowi się "bujnąć",a Douglas takie wejscie musi przerwac nawet faulem.

0

God of War 3 to zupełnie inna bajka.
Bo Kratosem to siejesz masakrę z uśmiechem na twarzy.W "Bloodborne" masakrę robią z Ciebie.Zanim odzwyczaiłem się nawyków z "Dark Souls 2" z używaniem tarczy to napis "Nie żyjesz" widziałem co chwilę,a w GoW3 takich problemów nie było choć uważam ją za jedną z najlepszych gier w jakie grałem.Dwie swietne gry,ale dwie zupełnie inne.Pzdr.

0

Wíe ktoś czy na PS4 można oglądać mecze w necie?
P.S. "Bloodborne" miazga :-D

2

Mateusz Święcicki na twitterze twierdzi,że dziś nie będzie info o tym kto wygrał przetarg na LL i,że to stek bzdur co wypisują w necie.

0

Od czasów R.Koemana ;-)

1

Albo okaże się,że nc+ wygrało...

2

To napisał zwykły koleś na tym forum.Żadne to wiarygodne źródło.Tak więc dalej czekamy na oficjalne źródło.

0

Podobno jutro około 20.

0

Ale na fb i tutaj pojawia się info,że nc+ przegrało przetarg i ciekawi mnie skąd o tym wiedzą?

1

"Podobno","chyba" eleven wygrało przetarg!
Skąd ludzie mają taką informacje?Po cholerę siać zamęt skoro nikt nic nie ogłosił?
A może coś przeoczyłem?

0

Bo Neymar ma wakacje,a Willian nie ;-)

0

Co Ty porównujesz półfinał LM z meczem towarzyskim,gdzie zawodnicy dopiero co wakacje skończyli?
Forma i podejście zupełnie inne.

0

Nie lekceważę ich,ale ekipy van Gaala mnie nie przekonują.Kibicuję też Holandii,Ajaxowi i kiedy po sukcesach w Amsterdamie szedł do jakiegos klubu to szału nie było.W Barcie też.

4

Mi gra Roberto się podobała.Nie grał zachowawczo,szarpał do przodu i był aktywny.
Co do Bartry to w takiej sytuacji niejeden by został wkręcony,ale Marc chyba go zlekceważył.

20

ManUtd znowu podnieci się zwycięstwem nad wielkim klubem,a w sezonie dostaną líścia od jakiegos Stoke i będą znowu walczyc o 4 miejsce w lidze.
Wczoraj mnie Angole niczym nie zachwycili i moim zdaniem pewniakiem do tytułow to oni nie są.

2

Z ManUtd będzie tak jak rok temu.Pokonali Real 3:1 i już okrzyknięto ich mistrzem Anglii,a jak było to wiadomo....

0

Jak mi strasznie brakowało komentarzy w trakcie meczu Barcy :-D

0

Stary cwaniak z Rooneya ;)
Delikatnie odepchnął Adriano i zrobił sobie miejsce.

0

Podobno eleven złożyło ofertę nieco większą od nc+ ,ale dalej walczą :-/

0

Ja w grudniu przedłużyłem :-(
Na jakiej stacji te eleven to nie wiem.

5

Walka o prawa do la liga budzą u mnie emocje nie mniejsze niż na meczach Barcy.
Płacić prawie 100zł,żeby podziwiać naszych wirtuozów kopiących się po czole to trochę za drogo.BPL nic nie zmienia w tym przypadku :-/

0

Tak czytałem.Chyba na Satkurier.

0

Na polsat news przedstawiali ramówkę na ten rok i o la liga nic nie mówili.
Dwa nowe kanały dodali,ale jeden ma zastąpić orange sport,a drugi to pewnie to co się nie zmieści na podstawowych kanałach sportowych.Myślę,że to też szykowanie się na ME 2016.
Oby.... :-/

3

Polsat już przedstawił ramówkę sportową na ten rok i ligi hiszpańskiej tam nie ma.
Te kanały to dla sportu,którego nie mogą upchac na dwóch kanałach,a jeden z nowych zastąpi Orange Sport.

0

Haha...kto ich tam wie za co te bany dają ;-)

0

"Przebudzenie" dobre do momentu narodzin nowego Obcego i w jednej chwili klimat padł na pysk :-/

1

I chyba w końcówce gola zdobył.
Graliśmy w osłabieniu po czerwie Pique i długo było 1:1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?