norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
To,że ktoś gra dobrze w poprzednim meczu zwalnia go z biegania w najważniejszym spotkania?Leo nawet się nie spocił.
12
Panie i panowie...żal Messiego?Niby czemu?
Ja dzisiaj na boisku widziałem Leo bez chęci i zaangażowania.Na chodzonego.W sumie nie dał nic od siebie w tym meczu.
Też chciałem,żeby zdobył CA,ale skoro grał tak jakby mu nie zależało to czemu mam go żałować?
Nie po takim meczu,gdzie Leo i Argentyna byli słabi.
1
Argentyna sama sobie winna.Nie zasłużyła na wygraną i z takim drewnem jak Higuain....
Finał MŚ,kontuzja Angela,sety Igły i teraz tak samo.Już nie chodzi mi karnego,ale o setę w 90 min.
3
Higuain zabójca wiary w Argentynie.
0
5 min
1
Di Maria zszedł i nie ma kto rozbujać Argentyny.
0
Żewłakow:)
1
Laporta i oskarżeń ciąg dalszy.Niedobrze się robi jak czyta się jego wypowiedzi.Innych argumentów nie ma?Bartomeu to,Rossel tamto i tak w kółko.Zaraz rzuci się na Zubiego i szatniarza.A konkretów brak....
0
Tak,ale mi chodzi o to,że wielu piłkarzy jest uznawanych za przyszłe gwiazdy,ale tylko mały procent z nich okazuje się strzałem w 10.
0
Turan może grac za Neya,Iniestę i na prawej stronie jakby Messi przeszedł do środka.
Tak grywał w AM i nie było problemu.
0
Byłbym zadowolony z tego transferu.Potrafi zrobić różnicę i potrafi włożyć głowę tam,gdzie inni nogi nie włożą.Techniczníe dobry i przypomína czasami Iniestę,kiedy wchodzi w obronę rywala jak w masło.
Krótko....jestem "za" :-)
0
Robinho miał potencjał,Kosecki też i guzik z tego wyszło.
Pogbę na siłę robią megagwiazdę,a tak naprawdę to po prostu dobry piłkarz.
2
A ja wolałbym : "Oficjalnie:Pogba nie zostanie zawodnikiem Barcelony"
0
Grałem w tegoroczne Fifa í Pes i dla mnie piłka od Konami po paru meczach robi się nudna,a granie online przy takiej kamerze to dramat.Fifa ma sporo wad,ale jest bardziej grywalna i przystępna w odbiorze.
Od zawsze grałem w Pesa/Iss Pro,ale od zakupu ps3 to fifa,bo Pes już nie był taki jak w roku 2006.
29
Napij się kawy,bo chyba masz senne omamy.
0
O sędzia się obudzíł!!!
2
Ja pitolę!!!!
Faulu nie było na Messim?
Co oni biorą w tym tvp?
0
Tylko nie tvtrwam :/
0
A jaka stacja to wykupi?Skoro tvp i polsat nie stac na taki zakup.
0
Podobno jakaś tv Eleven sports network wykupiła prawa do Ligue 1 i Serie A,a wie ktoś co z La Liga?
0
Panie Laporta,a jakieś konkrety?
Ciągle mówi co mu się nie podoba,ale jak to naprawić to już cisza z jego strony.
3
Chłopie zrób sobie jakiś zwykły fryz,a nie taki,żeby wyglądać jak nażelowana p*pka.
U niektórych "ścieżki" wyglądają jakby wszy im wygryzły włosy.
0
A to hiszpan?
Może Duda?
Gra w Maladze chyba.
7
W życiu takiego chamidła jakim jest Sergio "Łokietek" Ramos nie chciałbym w Barcelonie.I nie ma takiej opcji,żeby to był on.Dla mnie jest on nasieniem Realu i níech tam zostanie.
1
Myšlę,że to będzie Raul Garcia z AM.
2
Masz dobre oko z tym Koko ;-)
0
Ramos,Isco,Alcacer,Koke czy Vietto,,żaden z nich,bo to będzie........
........
........
........
........
........
........
........
Carles "Tarzan" Puyol
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
1
Xavi pewnie wraca ;-)