1

Komentarz usunięty

1

To,że ktoś gra dobrze w poprzednim meczu zwalnia go z biegania w najważniejszym spotkania?Leo nawet się nie spocił.

12

Panie i panowie...żal Messiego?Niby czemu?
Ja dzisiaj na boisku widziałem Leo bez chęci i zaangażowania.Na chodzonego.W sumie nie dał nic od siebie w tym meczu.
Też chciałem,żeby zdobył CA,ale skoro grał tak jakby mu nie zależało to czemu mam go żałować?
Nie po takim meczu,gdzie Leo i Argentyna byli słabi.

1

Argentyna sama sobie winna.Nie zasłużyła na wygraną i z takim drewnem jak Higuain....
Finał MŚ,kontuzja Angela,sety Igły i teraz tak samo.Już nie chodzi mi karnego,ale o setę w 90 min.

3

Higuain zabójca wiary w Argentynie.

0

5 min

1

Di Maria zszedł i nie ma kto rozbujać Argentyny.

0

Żewłakow:)

1

Laporta i oskarżeń ciąg dalszy.Niedobrze się robi jak czyta się jego wypowiedzi.Innych argumentów nie ma?Bartomeu to,Rossel tamto i tak w kółko.Zaraz rzuci się na Zubiego i szatniarza.A konkretów brak....

0

Tak,ale mi chodzi o to,że wielu piłkarzy jest uznawanych za przyszłe gwiazdy,ale tylko mały procent z nich okazuje się strzałem w 10.

0

Turan może grac za Neya,Iniestę i na prawej stronie jakby Messi przeszedł do środka.
Tak grywał w AM i nie było problemu.

0

Byłbym zadowolony z tego transferu.Potrafi zrobić różnicę i potrafi włożyć głowę tam,gdzie inni nogi nie włożą.Techniczníe dobry i przypomína czasami Iniestę,kiedy wchodzi w obronę rywala jak w masło.
Krótko....jestem "za" :-)

0

Robinho miał potencjał,Kosecki też i guzik z tego wyszło.
Pogbę na siłę robią megagwiazdę,a tak naprawdę to po prostu dobry piłkarz.

2

A ja wolałbym : "Oficjalnie:Pogba nie zostanie zawodnikiem Barcelony"

0

Grałem w tegoroczne Fifa í Pes i dla mnie piłka od Konami po paru meczach robi się nudna,a granie online przy takiej kamerze to dramat.Fifa ma sporo wad,ale jest bardziej grywalna i przystępna w odbiorze.
Od zawsze grałem w Pesa/Iss Pro,ale od zakupu ps3 to fifa,bo Pes już nie był taki jak w roku 2006.

29

Napij się kawy,bo chyba masz senne omamy.

0

O sędzia się obudzíł!!!

2

Ja pitolę!!!!
Faulu nie było na Messim?
Co oni biorą w tym tvp?

0

Tylko nie tvtrwam :/

0

A jaka stacja to wykupi?Skoro tvp i polsat nie stac na taki zakup.

0

Podobno jakaś tv Eleven sports network wykupiła prawa do Ligue 1 i Serie A,a wie ktoś co z La Liga?

0

Panie Laporta,a jakieś konkrety?
Ciągle mówi co mu się nie podoba,ale jak to naprawić to już cisza z jego strony.

3

Chłopie zrób sobie jakiś zwykły fryz,a nie taki,żeby wyglądać jak nażelowana p*pka.
U niektórych "ścieżki" wyglądają jakby wszy im wygryzły włosy.

0

A to hiszpan?
Może Duda?
Gra w Maladze chyba.

7

W życiu takiego chamidła jakim jest Sergio "Łokietek" Ramos nie chciałbym w Barcelonie.I nie ma takiej opcji,żeby to był on.Dla mnie jest on nasieniem Realu i níech tam zostanie.

1

Myšlę,że to będzie Raul Garcia z AM.

2

Masz dobre oko z tym Koko ;-)

0

Ramos,Isco,Alcacer,Koke czy Vietto,,żaden z nich,bo to będzie........

........

........

........

........

........

........

........

Carles "Tarzan" Puyol

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

1

Xavi pewnie wraca ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?