0

Z drużynami jak Sevilla czy Bilbao nawet przy 5:0 trzeba być skoncentrowanym,bo oni nie odpuszczają do 90 min.A Barca właśnie ma taką tendencją do komplikowania sobie życia na meczu.

0

Albo ze Smerfetką zabalował ;)

0

Co do meczu to....do 60 min.poezja,a potem dramat najwyższych lotów.
Niby cieszy puchar,ale niesmak pozostał :/

Uznajmy to za zimny prysznic.Nikt meczu nie wygrywa w 60 min.

1

A nc+ wybula kasę na polską kopaninę,to niech patrzą jak grają w Hiszpanii.

1

Zejście Iniesty było decydujące.
Potem błędy Alvesa i Mathieu oraz Bartry i pozamiatane :-(
Na własne życzenie....

0

Czyżby Leszek chciał coś powiedzieć o prawach do LaLiga? :/

0

Ter Stegen takim łapaniem piłki,kiedyś załatwi sam sobie "el tunelo"

0

Okradli nas :-(

0

2 wolne,dwóch Argentyńczyków,2 gole :-D

1

Wolny z dupy :-/

6

Wygląda jak playback i to tragiczny :-/

0

Kolorowy???!!!! ;)

2

8.Rewanżu nie będzie ;-)

2

Po trupach do celu....cały "special five"

0

Zmarnowali Navasa i szkoda chłopa.Powinien uciekać z Realu jak najszybciej.

0

Brak Neya dzisiaj to duża strata,ale "lepsze" to niż brak Suareza,bo na tą chwilę chyba Luis jest groźniejszy.Jak myślicie?

0

Jaap Stam...prawdziwa skała :-)

4

Jeśli Xavi nauczył Cię także wrzucać piłkę to jestem spokojny o formę nowej "6" ;-)

Lekcje brał już w rundzie wiosennej :-)

0

A kto to wie?Jak kupują wszystko jak leci,a potem będą się martwić.
Mam nadzieję,że to wszystko to ploty.

0

To samo mam.

1

Jeśli to prawda z tym orange sport i nc+ zdejmie go z ramówki to mam podstawę do zerwania umowy,bo w umowie mam ten kanał w pakiecie i chyba tego nc+ i cp síę boją,że ludzie to wykorzystają.

0

Kolega za granicy z portfelem bez dna.Też tak czytałem.

0

Nowy właściciel ich wykupił i to miała być furtka do platform cyfrowych,ale te się nie zgadzają.Niby dziwi to w przypadku CP,ale eleven prawdopodobnie podkupią im F1 i dlatego też się na nich wypięli.

3

Poczekamy na jego syna ;-)

4

W sprawie praw do la liga to nieciekawie się porobiło.Prawdopodobnie eleven wykupiło prawa oraz orange sport,ale ani nc+ ,ani CP nie zgadzają się na udostępnienie ich kanałów.A,że obie platformy mają w pakietach orange sport to jest zgrzyt,bo w razie usunięcia tego kanału to abonent ma prawo wypowiedzieć umowę z powodu braku tego kanału.Tyle dowiedziałem się z twittera Piotra Koźmińskiego.
Mam nadzieję,że to ploty tylko i,że nc+ nie da ciała.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Ta strona jest tak za*ebista,bo można podyskutować na każdy temat więc idź do kuchni i napij się wrzątku lepiej,bo widać, że nie masz w życiu innych problemów.Ale od 1-go września zacznie się szkoła to nie będziesz narzekać na ich brak.

0

Ogólnie mecz do bani,a gole dla Kogutów na pewno ożywiłyby te spotkanie .

4

Niech te MU straci bramkę,a najlepiej dwie,bo cienizna straszna :-/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?