norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drużynami jak Sevilla czy Bilbao nawet przy 5:0 trzeba być skoncentrowanym,bo oni nie odpuszczają do 90 min.A Barca właśnie ma taką tendencją do komplikowania sobie życia na meczu.
0
Albo ze Smerfetką zabalował ;)
0
Co do meczu to....do 60 min.poezja,a potem dramat najwyższych lotów.
Niby cieszy puchar,ale niesmak pozostał :/
Uznajmy to za zimny prysznic.Nikt meczu nie wygrywa w 60 min.
1
A nc+ wybula kasę na polską kopaninę,to niech patrzą jak grają w Hiszpanii.
1
Zejście Iniesty było decydujące.
Potem błędy Alvesa i Mathieu oraz Bartry i pozamiatane :-(
Na własne życzenie....
0
Czyżby Leszek chciał coś powiedzieć o prawach do LaLiga? :/
0
Ter Stegen takim łapaniem piłki,kiedyś załatwi sam sobie "el tunelo"
0
Okradli nas :-(
0
2 wolne,dwóch Argentyńczyków,2 gole :-D
1
Wolny z dupy :-/
6
Wygląda jak playback i to tragiczny :-/
0
Kolorowy???!!!! ;)
2
8.Rewanżu nie będzie ;-)
2
Po trupach do celu....cały "special five"
0
Zmarnowali Navasa i szkoda chłopa.Powinien uciekać z Realu jak najszybciej.
0
Brak Neya dzisiaj to duża strata,ale "lepsze" to niż brak Suareza,bo na tą chwilę chyba Luis jest groźniejszy.Jak myślicie?
0
Jaap Stam...prawdziwa skała :-)
4
Jeśli Xavi nauczył Cię także wrzucać piłkę to jestem spokojny o formę nowej "6" ;-)
Lekcje brał już w rundzie wiosennej :-)
0
A kto to wie?Jak kupują wszystko jak leci,a potem będą się martwić.
Mam nadzieję,że to wszystko to ploty.
0
To samo mam.
1
Jeśli to prawda z tym orange sport i nc+ zdejmie go z ramówki to mam podstawę do zerwania umowy,bo w umowie mam ten kanał w pakiecie i chyba tego nc+ i cp síę boją,że ludzie to wykorzystają.
0
Kolega za granicy z portfelem bez dna.Też tak czytałem.
0
Nowy właściciel ich wykupił i to miała być furtka do platform cyfrowych,ale te się nie zgadzają.Niby dziwi to w przypadku CP,ale eleven prawdopodobnie podkupią im F1 i dlatego też się na nich wypięli.
3
Poczekamy na jego syna ;-)
4
W sprawie praw do la liga to nieciekawie się porobiło.Prawdopodobnie eleven wykupiło prawa oraz orange sport,ale ani nc+ ,ani CP nie zgadzają się na udostępnienie ich kanałów.A,że obie platformy mają w pakietach orange sport to jest zgrzyt,bo w razie usunięcia tego kanału to abonent ma prawo wypowiedzieć umowę z powodu braku tego kanału.Tyle dowiedziałem się z twittera Piotra Koźmińskiego.
Mam nadzieję,że to ploty tylko i,że nc+ nie da ciała.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Ta strona jest tak za*ebista,bo można podyskutować na każdy temat więc idź do kuchni i napij się wrzątku lepiej,bo widać, że nie masz w życiu innych problemów.Ale od 1-go września zacznie się szkoła to nie będziesz narzekać na ich brak.
0
Ogólnie mecz do bani,a gole dla Kogutów na pewno ożywiłyby te spotkanie .
4
Niech te MU straci bramkę,a najlepiej dwie,bo cienizna straszna :-/