norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oleguer i Emilson-dwa drewna,choć ten drugi czasami zaskoczył :-/
0
Wielkie dzięki. :)
0
Dzięki.Skoro z eleven to tylko brać....a mogę wykupíć tylko to?
0
Pedro...szacun za te wypowiedzi.Pierwsza klasa :-)
0
Ile kosztuje w netii pakiet sportowy?Wie ktoś?
1
I ciekawe jaką oglądalność miała wczoraj nc+ podczas meczu Realu i Barcy?
1
Ma ktoś link do faulu,po którym Busi opuścił boisko?
0
Dla mnie też.
0
Podobno eleven wykupiło LL,a nc+ LE.
0
I na każdym forum o tym bębnią.
0
Twitter Piotra.Koźmińskiego.Jutro ma byc oficjalny komunikat,że LE w nc,a LL w eleven.
0
Kurde..LL w eleven,ale czy eleven będzie w nc+.???
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!
3
Rm.pl (R.I.P)
5
Ale jaja!!!
Na rm.pl zastanawiali się ile dostaniemy od Bilbao,a sami teraz zahejtują swój zespół :-)
Piękny dzień :-D
5
Krystynie opadła prawa strona dolnej wargi po strzale.
Za dużo botoksu? ;-)
Może szwy puściły ;-)
0
Bardziej martwi mnie uraz Sergio :(
0
Zasłużone 3pkt.
Man of the match dla mnie Verma lub Roberto,który wszedł z ławki w tak ciężkim meczu i błyszczał.Busquets też super.
0
Fakt,ale nie ma co odbierac zasług Iraizosowi.
18
Gramy aż tak źle?
Mieliśmy parę okazji w przeciwieństwie do Bilbao,które gra w piłkę kopaną....dosłownie.
Messi nie strzelił karnego,ale Iraizoz pięknie wyciągnął piłkę przy słupku i to trzeba przyznac.Trochę niższy bramkarz i byłby gol.
Moim zdaniem nie gramy tak b.źle.Super nie jest,ale fatalnie też nie.
0
Niżej masz.Ja z tel.korzystam i linków nie potrafię wrzucic,a oglądam na ps3
0
U mnie jest okej.
0
Na you tube dobra jakośc.
0
Alves dochodzi? :-/
Kadra coraz lepsza :(
0
Na you tube leci mecz w dobrej jakości.
Linku nie dam,bo korzystam z tel,a mecz na ps3 oglądam.
0
Mecze Chelsea i teraz Mc leciały.
0
Mam nadzieję,że mecz faktycznie puszczą.Jakośc nieważna.Byle obejrzeć.
0
Alba też :)
Verma skoczny to tyle dobrze.
0
Fifa poziom easy?
2
I regaty :-/