1

Oleguer i Emilson-dwa drewna,choć ten drugi czasami zaskoczył :-/

0

Wielkie dzięki. :)

0

Dzięki.Skoro z eleven to tylko brać....a mogę wykupíć tylko to?

0

Pedro...szacun za te wypowiedzi.Pierwsza klasa :-)

0

Ile kosztuje w netii pakiet sportowy?Wie ktoś?

1

I ciekawe jaką oglądalność miała wczoraj nc+ podczas meczu Realu i Barcy?

1

Ma ktoś link do faulu,po którym Busi opuścił boisko?

0

Dla mnie też.

0

Podobno eleven wykupiło LL,a nc+ LE.

0

I na każdym forum o tym bębnią.

0

Twitter Piotra.Koźmińskiego.Jutro ma byc oficjalny komunikat,że LE w nc,a LL w eleven.

0

Kurde..LL w eleven,ale czy eleven będzie w nc+.???

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!

3

Rm.pl (R.I.P)

5

Ale jaja!!!
Na rm.pl zastanawiali się ile dostaniemy od Bilbao,a sami teraz zahejtują swój zespół :-)
Piękny dzień :-D

5

Krystynie opadła prawa strona dolnej wargi po strzale.
Za dużo botoksu? ;-)
Może szwy puściły ;-)

0

Bardziej martwi mnie uraz Sergio :(

0

Zasłużone 3pkt.
Man of the match dla mnie Verma lub Roberto,który wszedł z ławki w tak ciężkim meczu i błyszczał.Busquets też super.

0

Fakt,ale nie ma co odbierac zasług Iraizosowi.

18

Gramy aż tak źle?
Mieliśmy parę okazji w przeciwieństwie do Bilbao,które gra w piłkę kopaną....dosłownie.
Messi nie strzelił karnego,ale Iraizoz pięknie wyciągnął piłkę przy słupku i to trzeba przyznac.Trochę niższy bramkarz i byłby gol.
Moim zdaniem nie gramy tak b.źle.Super nie jest,ale fatalnie też nie.

0

Niżej masz.Ja z tel.korzystam i linków nie potrafię wrzucic,a oglądam na ps3

0

U mnie jest okej.

0

Na you tube dobra jakośc.

0

Alves dochodzi? :-/
Kadra coraz lepsza :(

0

Na you tube leci mecz w dobrej jakości.
Linku nie dam,bo korzystam z tel,a mecz na ps3 oglądam.

0

Mecze Chelsea i teraz Mc leciały.

0

Mam nadzieję,że mecz faktycznie puszczą.Jakośc nieważna.Byle obejrzeć.

0

Alba też :)
Verma skoczny to tyle dobrze.

0

Fifa poziom easy?

2

I regaty :-/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?