1

Wolski :-)

18

De Gea nauczy się teraz zamykać japę.
W Atletico-nigdy nie zagram w Realu!
W MU -to marzenie grać w United!
A teraz -MU beee,a Real taki kochany.
Fałszywy do bólu i gorszy chyba od figo....níe,níe od figo nikt nie jest gorszy,ale to ta sama półka.

1

Dzięki.Chodzi mi też o to czy nie zacina w trakcie meczu?

3

Oglądał ktoś mecze w eleven na Netii?Też były problemy jak na elevensports z dźwiękiem i obrazem?
Pytam,bo zamierzam wykupić ten pakiet,a nie chcę bulić za obraz jak w necie.

1

Jeżeli już po drugim sezonie zaczyna się taka "akcja" to pytanie co będzie za kolejne 2 lata?Moim zdaniem Neymarowi uderzy sodówka,wcześniej czy później.To nie Rivaldo czy Romario,którzy byli ułożeni.Ney ma parcie na "szkło" podobnie jak CR,ale póki Leo jest na topie to Ney nie pokaże "pazurków".Skończy jak Ronaldinho.
Obym się mylił.

1

Aż tak różowo dla AM nie bylo.Wynik jest mylący.

1

Też,a także o poziom przepłaconej ekstraklasy.

3

Boże!!!!
Włączyłem po meczu Sevilli Liga+ekstra i jak zobaczyłem naszych wirtuozów to się popłakałem :-(
Jeszcze 14 miesięcy z tym dziadostwem :-(

1

Pewnie zatwardzenie ma.

1

Wynik za wysoki.

1

Takie porażki bolą najbardziej.

1

Świetny mecz,ale co ja się znam?Podobno ekstraklasa lepsza :-/

1

Hahahaha....buldog!

1

Dobrze wiedzieć :-)

1

Dawno nie widziałem AM grającego tak ofensywnie.

1

Mi odpowiadają tyle,że z opóźnieniem komentarz jest.

1

A te eleven w Netii działa normalnie?Czy tak jak w necie kinder-niespodzianki?

1

Leciał

1

Włączyłem na tvn turbo,a tam komentarz raczej nie polski albo mam udar :-/

1

MU :) :) :) :) :)
Šwietna asysta!

6

Zbyt duża pewność siebie go zgubiła.Myślał,że kluby będą się o niego bić,a tu zonk.
Niech idzie do średniaka,który gra w pucharach,bo zostanie po nim tylko pamięć,a van Gaal potrafi zawodnika zniszczyć,więc lepiej opuścic MU.

0

To poczytaj wcześniejsze komentarze,jaki to Real jest w formie.

3

Radość CRa po przewrotce Jamesa "niesamowita".

2

Real-Betis 5:0 i na niektórych tutaj padł blady strach,bo?
Grali u siebie,a to już spory handicap.Gol w 2min.i już grali na luzie,a Betis chciał już wracać do domu.Real zagrał dobrze,ale poczekajmy na kolejne mecze,szczególnie wyjazdowe,bo tam Real i Barca przeważnie tracą punkty.
Tak więc trochę spokoju,bo zaraz padną głosy,że z Realem nie mamy szans.

32

Koniec świata!!!
2 kolejka i ani Leo,ani "piękny" nie strzelili gola.

0

I jeden nam dali ;-)

0

Przecież ta ręka u obrońcy Malagi to identyczna jak ta Pique w GD na Bernabeu rok temu.Ale no tak....tam dla Realu,a tutaj dla Barcy i wszystko jasne!
Dalej niektórzy będą twierdzić,że terminarz nie jest ustawiony?

0

A w LM z grupy nie wyjdą

0

Chyba, że tak.

0

W tym,że robi się z Guardioli jakiegoś wybawcę drużyn,a widać co zrobił z Bayernem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?