1

Ja już mam.Nie zasnąłbym,gdybym meczyka nie walnął :-)
Dobrze,że mam 2 zmianę :-P

1

Jest,jest ;-)

1

Demko Fifa16 na Ps4 już się ściąga i obadamy jak wypadła w tym roku ;-)

1

MaSzyNy Barcy :-)

1

O to samo miałem zapytać.

2

Tak.Od soboty będą tylko tematy odnośnie meczy :-)

1

Spokojnie,wróci La Liga to znikną inne tematy :-)

0

Od kiedy rusza Liga Typerów?Wiadomo coś?

1

Niestety masz rację.Liczy się bezpośredni mecz,więc by Holandia miała szansę to musi wygrać 2 mecze,a Turcy stracić 3 pkt.conajmniej.

1

Myślę,że najpierw bramki,potem mecze z pozostałymi drużynami,a na końcu bezpośredni mecz,a na końcu ranking.
Chyba.... :-/

2

Holandia jak wygra w Kazachstanie i u siebie z Czechami to przy stracie pkt Turcji w Czechach,mają 3 miejsce,ale nie wiem co jest brane pod uwagę przy takiej samej liczbie pkt.

1

Remis ich też urządza.

1

Ja pitolę....i już plecy :-(
Holandia pobudka!!!!

0

Ma ktoś link do meczu Holandii na YT?

0

Patryk Mirosławski z 5.09.Korzystam z tel.i nie potrafię wrzucać linków.

2

Na twitterze pisali,że już niebawem na obu platformach,ale trzeba czekać na oficjalkę.

0

Dzięki,poszukam.Może na nc+ jest jakiś z tych kanałów.

0

Walia-Izrael tam leci.

0

Dzięki wielkie.

0

Nie musi być polski.

0

Wie ktoś na jakiej kanale można obejrzeć dzisiaj Turcja-Holandia oprócz Polsatu Sport?

3

A to nasza wina,że mają taką sytuację?
Widzisz tam kobiety i dzieci?Ze świecą ich szukać,a większość tych"biednych"to koksy jakich mało i zamiast walczyć to idą na łatwiznę.

1

Richard Witschge zrobił tak kiedyś w meczu Ajax-Feyenoord.

3

Co to było?
Cesc obrażony?O co?

1

Dzięki. Może na tvnturbo AM-Barca puszczą ;-)

0

Aha.Czyli na elevensports.pl tylko magazyny i powtórki?

1

Na tym elevensports.pl będą transmisje czy nie?Podobno mieli wyłączyć od 1 września.

23

Zanim przyjmiemy imigrantów,to może najpierw pomóżmy rodakom,którzy żyją w nędzy.Zabiera się dzieci za nieopłacone podatki,oddaje rodzinom zastępczym wraz z niezłą kasą co miesiąc zamiast te pieniądze właśnie przeznaczyć dla biednych rodzin.
A taki Syryjczyk dostanie 3tys.,mieszkanie,opiekę itd.
Dla mnie to chore i jestem na "nie".

2

Neuer nonszalacja na maksa w grze nogami.

1

Każdy,który nie jest porażką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?