norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja już mam.Nie zasnąłbym,gdybym meczyka nie walnął :-)
Dobrze,że mam 2 zmianę :-P
1
Jest,jest ;-)
1
Demko Fifa16 na Ps4 już się ściąga i obadamy jak wypadła w tym roku ;-)
1
MaSzyNy Barcy :-)
1
O to samo miałem zapytać.
2
Tak.Od soboty będą tylko tematy odnośnie meczy :-)
1
Spokojnie,wróci La Liga to znikną inne tematy :-)
0
Od kiedy rusza Liga Typerów?Wiadomo coś?
1
Niestety masz rację.Liczy się bezpośredni mecz,więc by Holandia miała szansę to musi wygrać 2 mecze,a Turcy stracić 3 pkt.conajmniej.
1
Myślę,że najpierw bramki,potem mecze z pozostałymi drużynami,a na końcu bezpośredni mecz,a na końcu ranking.
Chyba.... :-/
2
Holandia jak wygra w Kazachstanie i u siebie z Czechami to przy stracie pkt Turcji w Czechach,mają 3 miejsce,ale nie wiem co jest brane pod uwagę przy takiej samej liczbie pkt.
1
Remis ich też urządza.
1
Ja pitolę....i już plecy :-(
Holandia pobudka!!!!
0
Ma ktoś link do meczu Holandii na YT?
0
Patryk Mirosławski z 5.09.Korzystam z tel.i nie potrafię wrzucać linków.
2
Na twitterze pisali,że już niebawem na obu platformach,ale trzeba czekać na oficjalkę.
0
Dzięki,poszukam.Może na nc+ jest jakiś z tych kanałów.
0
Walia-Izrael tam leci.
0
Dzięki wielkie.
0
Nie musi być polski.
0
Wie ktoś na jakiej kanale można obejrzeć dzisiaj Turcja-Holandia oprócz Polsatu Sport?
3
A to nasza wina,że mają taką sytuację?
Widzisz tam kobiety i dzieci?Ze świecą ich szukać,a większość tych"biednych"to koksy jakich mało i zamiast walczyć to idą na łatwiznę.
1
Richard Witschge zrobił tak kiedyś w meczu Ajax-Feyenoord.
3
Co to było?
Cesc obrażony?O co?
1
Dzięki. Może na tvnturbo AM-Barca puszczą ;-)
0
Aha.Czyli na elevensports.pl tylko magazyny i powtórki?
1
Na tym elevensports.pl będą transmisje czy nie?Podobno mieli wyłączyć od 1 września.
23
Zanim przyjmiemy imigrantów,to może najpierw pomóżmy rodakom,którzy żyją w nędzy.Zabiera się dzieci za nieopłacone podatki,oddaje rodzinom zastępczym wraz z niezłą kasą co miesiąc zamiast te pieniądze właśnie przeznaczyć dla biednych rodzin.
A taki Syryjczyk dostanie 3tys.,mieszkanie,opiekę itd.
Dla mnie to chore i jestem na "nie".
2
Neuer nonszalacja na maksa w grze nogami.
1
Każdy,który nie jest porażką.