norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Co robił Ter Stegen tak daleko od bramki skoro zawodnik Romy był przy linii autowej?
Sam byłem bramkarzem i trener też kazał mi grać wysoko,ale...przypominał mi zawsze,że kíedy rywal wchodzi na naszą połowę to automatycznie mam wracać na 5m.
Tak,wiem,klasa A czy okręgowa to nie LM,ale zachowując proporcje rola bramkarza działa taka samo.
0
Zamiast karnego dla Barcy to mamy 1:1
0
Ter Stegen-bez komentarza....
0
Mecz leci na zwykłym c+
0
Nie przezabawny tylko sfrustrowany :-)
0
Źartujesz?
24
Mourinho jaki zbulwersowany :)
Hahahahahaha....
4
Po tym co wyczynia ostatnio FIFA to nie byłbym zaskoczony,jakby ZP dla Messiego wręczył...."kochany" wśród kibiców Barcy portugalczyk,którego nazwisko piszemy z małej litery...czyli figo-fago :/
55
Oglądam właśnie skróty LM na NC+ i w podsumowaniu wpisów i memów w necie,ostatni tweet mnie rozwalił :)
-"Co było pierwsze?Jajko czy karny dla Realu Madryt ?"- :) :)
3
Wczoraj asysta Ibry to prawdziwa magia :)
1
Biedny van Gaal :-)
Oj,biedny :-)
3
Tu chodzi nie o strzelone karne,tylko o to,że ten na 2:0 był niesłuszny,a CR pajacował jak....pajac ;)
0
Bo byłem bramkarzem ;)
0
Co Wy tak się jaracie tak asystą Pogby?Wrzucił w pole karne i tyle.Co w tym fenomenalnego?W każdy weekend pełno takich asyst jest,nawet w Polsce.
0
Coš nie działa :-P
5
Ma ktoś link do "niekarnego" dla Realu?
1
Morata był na spalonym,nie Pogba.
0
Żartujesz,tak?
1
Nie przegadasz fanom Pogby.
1
Bzdura.Przecież,gdyby tak było to w każdym meczu staliby przed bramkarzem zasłaniając mu piłkę i w ostatnim momencie by się odsuwali nie dotykając pilki i gole byłyby uznawane,a tak nie jest.
1
Co wy z tym spalonym Juve?Był ewidentny,bo Morata absorbował bramkarza i wykonał ruch do piłki i to on spalił,a nie Pogba.
2
Był ewidentny,bo Morata wykonał ruch do piłki i to on spalił,nie Pogba.
5
Boże!!!
Obraz żyleta na NC+,a jak pomyślę o eleven to na płacz mi się zbiera,a stary koń jestem :'(
1
Na History Polsat HD ;)
1
Hart nabuzowany jak przed wejściem na ring :-)
1
Bo mu zęby rosną ;)
3
W PlaystationStore jest fajna aplikacja/gra UEFA CHAMPIONS LEAGUE :-)
Typowanie wyników itp.
Jakies nagrody mają być też.Mam to na ps4,nie wiem jak na ps3.Zapowiada się nieźle :)
1
Neya potrzebowaliśmy,bo odciążyć Messiego i to jest ta różnica.Potrafi zmienic obraz gry i zrobic przewagę w ataku.
0
Twoje "hahahaha" świadczy o Twoim małym IQ.Obserwuję Pogbę od czasu,kiedy zaczęto o nim mówić jaka to z niego będzie gwiazda.I mnie w meczach,które obejrzałem jakoś nie zachwycał swoją grą,jakieś przebłyski tylko,a na grę Juve zbyt dużego wpływu nie ma co pokazuje obecny sezon.Czasami huknie bramę z 25m i od razu spusty nad jego grą.
Pogba to dobry piłkarz,ale nie jest rewelacyjny i MOIM zdaniem nigdy nie będzie.
A to,że nie zgadzam się z Twoją oceną,nie znaczy,że muszę ulegać fanbojom Pogby,bo o każdym zawodníku zawsze mam SWOJE zdanie.Pzdr.
3
Nie będę ich wymieniał poraz kolejny.
Latem już o tym pisałem,ale krótko napiszę...dla mnie nie jest tak fenomenalny za jakiego się go uważa,bo nawet w meczach Juve to nie jest zawodnikiem,który robi jakąs różnicę.Odejście Pirlo jest większą stratą dla Juve niż sprzedaż Pogby.I nie lubię piłkarzy o zbyt wysokim mniemaniu o sobie,którzy tak jak właśnie Pogba myślą,że są wirtuozami piłki i nie do zastąpienia.
Umiejętności ma,ale nie na miarę megagwiazdy.Skończy jak Ballotelli.