10

Co robił Ter Stegen tak daleko od bramki skoro zawodnik Romy był przy linii autowej?
Sam byłem bramkarzem i trener też kazał mi grać wysoko,ale...przypominał mi zawsze,że kíedy rywal wchodzi na naszą połowę to automatycznie mam wracać na 5m.
Tak,wiem,klasa A czy okręgowa to nie LM,ale zachowując proporcje rola bramkarza działa taka samo.

0

Zamiast karnego dla Barcy to mamy 1:1

0

Ter Stegen-bez komentarza....

0

Mecz leci na zwykłym c+

0

Nie przezabawny tylko sfrustrowany :-)

0

Źartujesz?

24

Mourinho jaki zbulwersowany :)
Hahahahahaha....

4

Po tym co wyczynia ostatnio FIFA to nie byłbym zaskoczony,jakby ZP dla Messiego wręczył...."kochany" wśród kibiców Barcy portugalczyk,którego nazwisko piszemy z małej litery...czyli figo-fago :/

55

Oglądam właśnie skróty LM na NC+ i w podsumowaniu wpisów i memów w necie,ostatni tweet mnie rozwalił :)
-"Co było pierwsze?Jajko czy karny dla Realu Madryt ?"- :) :)

3

Wczoraj asysta Ibry to prawdziwa magia :)

1

Biedny van Gaal :-)
Oj,biedny :-)

3

Tu chodzi nie o strzelone karne,tylko o to,że ten na 2:0 był niesłuszny,a CR pajacował jak....pajac ;)

0

Bo byłem bramkarzem ;)

0

Co Wy tak się jaracie tak asystą Pogby?Wrzucił w pole karne i tyle.Co w tym fenomenalnego?W każdy weekend pełno takich asyst jest,nawet w Polsce.

0

Coš nie działa :-P

5

Ma ktoś link do "niekarnego" dla Realu?

1

Morata był na spalonym,nie Pogba.

0

Żartujesz,tak?

1

Nie przegadasz fanom Pogby.

1

Bzdura.Przecież,gdyby tak było to w każdym meczu staliby przed bramkarzem zasłaniając mu piłkę i w ostatnim momencie by się odsuwali nie dotykając pilki i gole byłyby uznawane,a tak nie jest.

1

Co wy z tym spalonym Juve?Był ewidentny,bo Morata absorbował bramkarza i wykonał ruch do piłki i to on spalił,a nie Pogba.

2

Był ewidentny,bo Morata wykonał ruch do piłki i to on spalił,nie Pogba.

5

Boże!!!
Obraz żyleta na NC+,a jak pomyślę o eleven to na płacz mi się zbiera,a stary koń jestem :'(

1

Na History Polsat HD ;)

1

Hart nabuzowany jak przed wejściem na ring :-)

1

Bo mu zęby rosną ;)

3

W PlaystationStore jest fajna aplikacja/gra UEFA CHAMPIONS LEAGUE :-)
Typowanie wyników itp.
Jakies nagrody mają być też.Mam to na ps4,nie wiem jak na ps3.Zapowiada się nieźle :)

1

Neya potrzebowaliśmy,bo odciążyć Messiego i to jest ta różnica.Potrafi zmienic obraz gry i zrobic przewagę w ataku.

0

Twoje "hahahaha" świadczy o Twoim małym IQ.Obserwuję Pogbę od czasu,kiedy zaczęto o nim mówić jaka to z niego będzie gwiazda.I mnie w meczach,które obejrzałem jakoś nie zachwycał swoją grą,jakieś przebłyski tylko,a na grę Juve zbyt dużego wpływu nie ma co pokazuje obecny sezon.Czasami huknie bramę z 25m i od razu spusty nad jego grą.
Pogba to dobry piłkarz,ale nie jest rewelacyjny i MOIM zdaniem nigdy nie będzie.
A to,że nie zgadzam się z Twoją oceną,nie znaczy,że muszę ulegać fanbojom Pogby,bo o każdym zawodníku zawsze mam SWOJE zdanie.Pzdr.

3

Nie będę ich wymieniał poraz kolejny.
Latem już o tym pisałem,ale krótko napiszę...dla mnie nie jest tak fenomenalny za jakiego się go uważa,bo nawet w meczach Juve to nie jest zawodnikiem,który robi jakąs różnicę.Odejście Pirlo jest większą stratą dla Juve niż sprzedaż Pogby.I nie lubię piłkarzy o zbyt wysokim mniemaniu o sobie,którzy tak jak właśnie Pogba myślą,że są wirtuozami piłki i nie do zastąpienia.
Umiejętności ma,ale nie na miarę megagwiazdy.Skończy jak Ballotelli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?