3

Radość CRa po przewrotce Jamesa "niesamowita".

2

Real-Betis 5:0 i na niektórych tutaj padł blady strach,bo?
Grali u siebie,a to już spory handicap.Gol w 2min.i już grali na luzie,a Betis chciał już wracać do domu.Real zagrał dobrze,ale poczekajmy na kolejne mecze,szczególnie wyjazdowe,bo tam Real i Barca przeważnie tracą punkty.
Tak więc trochę spokoju,bo zaraz padną głosy,że z Realem nie mamy szans.

32

Koniec świata!!!
2 kolejka i ani Leo,ani "piękny" nie strzelili gola.

0

I jeden nam dali ;-)

0

Przecież ta ręka u obrońcy Malagi to identyczna jak ta Pique w GD na Bernabeu rok temu.Ale no tak....tam dla Realu,a tutaj dla Barcy i wszystko jasne!
Dalej niektórzy będą twierdzić,że terminarz nie jest ustawiony?

0

A w LM z grupy nie wyjdą

0

Chyba, że tak.

0

W tym,że robi się z Guardioli jakiegoś wybawcę drużyn,a widać co zrobił z Bayernem.

0

Zderzenie czołowe w końcówce.
BUS vs BUS ;)

0

Pożegnanie Xaviego

0

Daj spokój już z tym Guardiolą!

0

Tak,teraz padną głosy jaka ta liga ang.wyrównana,a ja uważam,że liga jest tak silna jak jej mistrz ;)

3

Aj aj aj....mogli już ich pogrążyć.
Uwielbiam patrzeć na Mourinho w takich chwilach :)
Ciekawe czy zejdzie do szatni minutę przed końcem meczu?

0

Azpiliqueta,bo już go zdjął.

0

Tak,dla t-mobile,bo też próbowałem.

2

Wytłumaczy mí ktoś jak to jest z tym player.pl?
Na ps4 mam taką apkę,ale tam níe ma eleven tylko programy tvn.
O co kaman?

0

Może nie dogadał się w sprawie darmowych biletów na mecze BVB dla rodziny?

0

Nie ma co narzekać na komentatorów,bo jazda byłaby,gdyby dali Białasa na eksperta LL(tak,wiem on jest od L1,ale drętwy jak klocek na mrozie).

Najważniejsze,że obraz jest ;-)

0

A Ty to co?Rumun?

0

Gdzieś w komentarzach się przewinęło....

0

Podobno nc+ dzisiaj do 20 miało wydać komunikat w sprawie eleven?

0

Myślę,że bardziej NBA.

0

A tymczasem Eleven i Tvp wykupiło prawa do Eurobasketu.

0

Inzaghi jest pod tym względem rekordzistą.

0

A CR jakiś niemile zaskoczony :-D

0

Nie wiecie czy to prawda,że Tomasz Smokowski został zwolniony z funkcji dyrektora w nc z powodu utraty praw do 3 lig?

37

Jakie to Polskie!!!
Osoby niemające nc+ szydzą i wyśmiewają tych,którzy płacili po 100zł za oglądanie swojego ukochanego klubu.Nie mogę pojąć jak można być tak zawistnym,a czytająć radošć niektórych to zastanawiam się czy,aż tak spadło w Polsce IQ?
Czy ja w obecnej sytuacji mam życzyć np.Polsatowi,żeby nie dostali eleven?Nic mi do tego.Czy to zazdrość powoduje takie zachowanie?Moja wina,że chcąc oglądac Barce musiałem płacic po 99zł.(dalej muszę,do listopada 2016)?
Wszyscy jesteśmy kibicami i każdy chce obejrzec mecz wygodnie i tam gdzie chce.
Po co to naśmiewanie się z abonentów?Tak,nc+ stało się teraz powodem do żartu,ale trochę powagi nie zaszkodzi w stosunku do płacących ponad 100zł za golf zamiast LL.
Ale to taka polska mentalność chyba,ale nikomu nie życzę,by znalazł się w takiej sytuacji.

2

Zobaczymy czy Twój kolega nie będzie narzekał jak Barcę puszczą live.

0

Tak jak ja....:(

1

Oleguer i Emilson-dwa drewna,choć ten drugi czasami zaskoczył :-/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?