2

Pech nas nie opuszcza i do prawdziwej tragedii....do większej tragedii..."brakuje" nam tylko nowych kontuzji po meczach reprezentacji :/

1

Oba zespoły osłabione,ale Sevilla miała po prostu więcej szczęścia i właśnie ten czynnik zadecydował,że mecz wygrali.

2

Nie wierzę!!!!!!!!!!!!!

1

Fuks,ale na szczęście wpadło !

1

Może w końcu strzelą karnego?

0

Weż chłopie daj spokój.Pogrążasz się.

0

A co?Bravo zawalił?

6

Podobnie jak z AM,tyle tylko,że Leo nie wejdzie ...

0

Człowieku...poważnie pytasz o swoje zamiłowanie do Alvesa?Nie ośmieszaj się.
Jesteś jego osobistym adwokatem,a krytyka Roberto,który gra na pozycji Daniego to już w ogóle....bez komentarza.

1

Mi się nie widzi w tym meczu.

0

Może nie rozumiesz tego,że Roberto na tę chwilę jest dużo lepszy od Twojego Alvesa.

1

A gra dobrze?

1

Munir i Pique...ich gra przypomina miejsce,gdzie leży wrak Titanica....dno.

1

Masche dzisiaj w gazie.Czyści,aż miło :)

1

Jak nie Ter Stegen,to teraz Pique....doczekam się spokoju w obronie? :(

1

Co to jest?!Paraolimpiada? :(

4

Z Sevillą,Valencją czy nawet Bilbao bez formy nigdy níe jest łatwo.

0

A były takie posty?
I akurat dzisiaj miałem "natchnieníe" ;)

1

Ja pitole!!!
Napisałem,że jeśli chodzi o rekordy to nic do tego nie mam!!!!!!
Chodzi mi o nagrody "wymyślone" pod Ronaldo!!!

1

Frustracja?Oczywiście.Tak to sobie tłumacz.

1

To był przyklad tylko.Chodzi mi o to,że co by nie zrobił to jest to wyolbrzymiane ponad skalę.Kiedy pobija rekord to okej,ale w niektórych przypadkach to przesada i wymyslanie nagród,byle tylko CR ją zdobył.3 lata temu chyba Marca wymyśliła jakąś nagrodę,kiedy Real nic nie zdobył,że CR nie został z pustymi rękami.

46

Rzygam już tym Ronaldo,a w sumie tymi jego"nagrodami",bo co by nie zrobił to wielki szum w Madrycie na cały świat i pucharek do kolekcji,bo Ronaldo to i tamto....Strzelił 2 bramki z Malmo i już zaraz pewnie ZP "dostanie".Nastrzelał bramek dla Realu,ale zbyt wielu pucharów nie zdobyli,a to też powinien być jakiś wyznacznik.
Niebawem dowiemy się,że CR zrobił piękną kupę i dostanie w nagrodę figurkę z brązu ;)

7

Tak jak przewidywałem.Celta po wygranej z Barcą zaczyna dołować tak jak rok temu.

1

I pomyśleć,że van Gaal chciał go sprzedać i gdyby nie kontuzja Reizigera to Tarzana nie byłoby na CN.

0

Dobre :-) :-) :-)

2

Czemu jak dodam komentarze w LR to nie są zapisane w "moje komentarze"?

2

Pod głównymi tematami to teraz komentarzy za dużo nie będzie.Z obawy przed banami tutaj powędruje większość wpisów chyba.

0

Mam wersje na ps4,ale w recenzjach na ps3 odradzali zakup 16,bo to samo co 15.
Ściągnij demo i się upewnij.Ja ograłem demo 16 na ps3 i różnicy nie widzę względem 15.

0

Na ps3 różni się tylko numer w tytule i składy,a gra się tak jak w 15.

0

Dobija się,ale to,że strzelił te bramki w krótkim okresie nie oznacza,że do tych wrót się dobije.
Niech pokaże klasę z silnym rywalem to podyskutujemy.
Strzelił kiedyś w superpucharze w BVB 3 gole z Bayernem i był spust,a potem cisza.
Rok minął(chyba) i strzelił 4 Realowi,a po kolejnych 3 latach strzelił 5 Wolfsburgowi więć za chwilę znowu będzie posucha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?