norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pech nas nie opuszcza i do prawdziwej tragedii....do większej tragedii..."brakuje" nam tylko nowych kontuzji po meczach reprezentacji :/
1
Oba zespoły osłabione,ale Sevilla miała po prostu więcej szczęścia i właśnie ten czynnik zadecydował,że mecz wygrali.
2
Nie wierzę!!!!!!!!!!!!!
1
Fuks,ale na szczęście wpadło !
1
Może w końcu strzelą karnego?
0
Weż chłopie daj spokój.Pogrążasz się.
0
A co?Bravo zawalił?
6
Podobnie jak z AM,tyle tylko,że Leo nie wejdzie ...
0
Człowieku...poważnie pytasz o swoje zamiłowanie do Alvesa?Nie ośmieszaj się.
Jesteś jego osobistym adwokatem,a krytyka Roberto,który gra na pozycji Daniego to już w ogóle....bez komentarza.
1
Mi się nie widzi w tym meczu.
0
Może nie rozumiesz tego,że Roberto na tę chwilę jest dużo lepszy od Twojego Alvesa.
1
A gra dobrze?
1
Munir i Pique...ich gra przypomina miejsce,gdzie leży wrak Titanica....dno.
1
Masche dzisiaj w gazie.Czyści,aż miło :)
1
Jak nie Ter Stegen,to teraz Pique....doczekam się spokoju w obronie? :(
1
Co to jest?!Paraolimpiada? :(
4
Z Sevillą,Valencją czy nawet Bilbao bez formy nigdy níe jest łatwo.
0
A były takie posty?
I akurat dzisiaj miałem "natchnieníe" ;)
1
Ja pitole!!!
Napisałem,że jeśli chodzi o rekordy to nic do tego nie mam!!!!!!
Chodzi mi o nagrody "wymyślone" pod Ronaldo!!!
1
Frustracja?Oczywiście.Tak to sobie tłumacz.
1
To był przyklad tylko.Chodzi mi o to,że co by nie zrobił to jest to wyolbrzymiane ponad skalę.Kiedy pobija rekord to okej,ale w niektórych przypadkach to przesada i wymyslanie nagród,byle tylko CR ją zdobył.3 lata temu chyba Marca wymyśliła jakąś nagrodę,kiedy Real nic nie zdobył,że CR nie został z pustymi rękami.
46
Rzygam już tym Ronaldo,a w sumie tymi jego"nagrodami",bo co by nie zrobił to wielki szum w Madrycie na cały świat i pucharek do kolekcji,bo Ronaldo to i tamto....Strzelił 2 bramki z Malmo i już zaraz pewnie ZP "dostanie".Nastrzelał bramek dla Realu,ale zbyt wielu pucharów nie zdobyli,a to też powinien być jakiś wyznacznik.
Niebawem dowiemy się,że CR zrobił piękną kupę i dostanie w nagrodę figurkę z brązu ;)
7
Tak jak przewidywałem.Celta po wygranej z Barcą zaczyna dołować tak jak rok temu.
1
I pomyśleć,że van Gaal chciał go sprzedać i gdyby nie kontuzja Reizigera to Tarzana nie byłoby na CN.
0
Dobre :-) :-) :-)
2
Czemu jak dodam komentarze w LR to nie są zapisane w "moje komentarze"?
2
Pod głównymi tematami to teraz komentarzy za dużo nie będzie.Z obawy przed banami tutaj powędruje większość wpisów chyba.
0
Mam wersje na ps4,ale w recenzjach na ps3 odradzali zakup 16,bo to samo co 15.
Ściągnij demo i się upewnij.Ja ograłem demo 16 na ps3 i różnicy nie widzę względem 15.
0
Na ps3 różni się tylko numer w tytule i składy,a gra się tak jak w 15.
0
Dobija się,ale to,że strzelił te bramki w krótkim okresie nie oznacza,że do tych wrót się dobije.
Niech pokaże klasę z silnym rywalem to podyskutujemy.
Strzelił kiedyś w superpucharze w BVB 3 gole z Bayernem i był spust,a potem cisza.
Rok minął(chyba) i strzelił 4 Realowi,a po kolejnych 3 latach strzelił 5 Wolfsburgowi więć za chwilę znowu będzie posucha.