0

7 liga mistrzów

7

Może ten golf w nc+ nie jest taki zły.Są gorsze rzeczy np.derby Nudychesteru :-/

0

Chyba typowy "shit" ;)

8

Ale beznadziejny mecz w Manchesterze.

0

Chcę taką!!!!Już!!!Teraz!!!!
Super !!!

1

Panie "piękny",jak mistrz Leo wróci to nauczy Cię lobików :)

0

Ale Navas szmatę wpuścił ;-)

0

Nie wiemy za co to czerwo.
O wspomaganiu Realu już parę razy pisałem i też mnie to już nie dziwi.

2

Celta sama sobie winna.Straciła gole,bo głupich błędach,3 sety zmarnowane więc pretensje mogą mieć tylko do siebie.

0

Navas pęknie 21-go listopada ;-)

1

Ten mecz będzie podobny jak nasz z Celtą.
Niby prowadziliśmy grę,było trochę okazji,a Celta nas wypunktowała tak jak teraz Real punktuje ich.

0

Navas jak w Fifíe

0

Mamy już 1-go kwietnia? :-D

0

Buhahahahaha!!!!!!!!!!

8

Na Gran Derbi powinni zatrudnić sędziego np. z Anglii i nie byłoby niedomówień.
A co do samej afery to nie zdziwiłbym się jakby odwrócíli kota ogonem i stwierdzili,że Barca podkupiła arbitra,żeby szumu narobił.Już nic mnie nie zdziwi w atakach na Barce,bo "ładują" nas z każdej strony.

3

Ta afera musi być prawdą skoro Onet o tym nie wspomina ;-)

1

Młody chłopak na murawie,a biegnie do niego ośmiu ochroniarzy jakby był obłożony dynamitem!

0

Zamiotą to pod dywan,a arbitrów zdegradują i tyle z tego będzie.

1

Zgadzam się z Tobą."Życie to najlepszy nauczyciel" i otwiera oczy na wiele spraw.

0

Wiadomo co z Roberto?

0

"All World Stars" ;)
Kiedys w okręgówce,ale po operacji płuca zakończyłem przygodę z piłką po 20 latach gry :-/

1

Ja :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

0

Ja wykupiłem.Komentatorów olewam,ale obraz mam normalny chociaż.

3

Interwencja Buffona,kiedy sparował piłkę na poprzeczkę analogiczna do gola Nolito z Barcą.Ta nawet trudniejsza,bo uderzenie było silniejsze niż w meczu z Celtą.
Piszę to tym,którzy upierają się,że Ter Stegen był bez szans.Ja uważam,że wtedy się nie popisał.

2

Robi się z niego supergwiazdę,a nim nie jest.
Grał dobrze przy Pirlo,a teraz pokazuje jaką robi różnicę w Juve.
Nigdy mnie nie przekonywał.

0

Zarąbisty komentator na meczu Napoli :)

0

Ja w nc+ będę płacić 7.90zł.

0

Nie mam pojęcia :/

0

Do 21 października.

1

Z tak grającym Pique nasza obrona nigdy nie będzie monolitem.Obrońcy muszą czuć się pewnie,a Pique na glinianych nogach,Mathieu jak nie patrzy na innych i wyłączy myślenie,a zda się na instynkt to gra dobrze.Alves z głową w chmurach,Alba...nierówny.
Dobrze,że Bravo broni to daje trochę pewności z tyłu.
Verma i Bartra ciekawe jakby dawali sobie radę grając obok siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?