norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
7 liga mistrzów
7
Może ten golf w nc+ nie jest taki zły.Są gorsze rzeczy np.derby Nudychesteru :-/
0
Chyba typowy "shit" ;)
8
Ale beznadziejny mecz w Manchesterze.
0
Chcę taką!!!!Już!!!Teraz!!!!
Super !!!
1
Panie "piękny",jak mistrz Leo wróci to nauczy Cię lobików :)
0
Ale Navas szmatę wpuścił ;-)
0
Nie wiemy za co to czerwo.
O wspomaganiu Realu już parę razy pisałem i też mnie to już nie dziwi.
2
Celta sama sobie winna.Straciła gole,bo głupich błędach,3 sety zmarnowane więc pretensje mogą mieć tylko do siebie.
0
Navas pęknie 21-go listopada ;-)
1
Ten mecz będzie podobny jak nasz z Celtą.
Niby prowadziliśmy grę,było trochę okazji,a Celta nas wypunktowała tak jak teraz Real punktuje ich.
0
Navas jak w Fifíe
0
Mamy już 1-go kwietnia? :-D
0
Buhahahahaha!!!!!!!!!!
8
Na Gran Derbi powinni zatrudnić sędziego np. z Anglii i nie byłoby niedomówień.
A co do samej afery to nie zdziwiłbym się jakby odwrócíli kota ogonem i stwierdzili,że Barca podkupiła arbitra,żeby szumu narobił.Już nic mnie nie zdziwi w atakach na Barce,bo "ładują" nas z każdej strony.
3
Ta afera musi być prawdą skoro Onet o tym nie wspomina ;-)
1
Młody chłopak na murawie,a biegnie do niego ośmiu ochroniarzy jakby był obłożony dynamitem!
0
Zamiotą to pod dywan,a arbitrów zdegradują i tyle z tego będzie.
1
Zgadzam się z Tobą."Życie to najlepszy nauczyciel" i otwiera oczy na wiele spraw.
0
Wiadomo co z Roberto?
0
"All World Stars" ;)
Kiedys w okręgówce,ale po operacji płuca zakończyłem przygodę z piłką po 20 latach gry :-/
1
Ja :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
0
Ja wykupiłem.Komentatorów olewam,ale obraz mam normalny chociaż.
3
Interwencja Buffona,kiedy sparował piłkę na poprzeczkę analogiczna do gola Nolito z Barcą.Ta nawet trudniejsza,bo uderzenie było silniejsze niż w meczu z Celtą.
Piszę to tym,którzy upierają się,że Ter Stegen był bez szans.Ja uważam,że wtedy się nie popisał.
2
Robi się z niego supergwiazdę,a nim nie jest.
Grał dobrze przy Pirlo,a teraz pokazuje jaką robi różnicę w Juve.
Nigdy mnie nie przekonywał.
0
Zarąbisty komentator na meczu Napoli :)
0
Ja w nc+ będę płacić 7.90zł.
0
Nie mam pojęcia :/
0
Do 21 października.
1
Z tak grającym Pique nasza obrona nigdy nie będzie monolitem.Obrońcy muszą czuć się pewnie,a Pique na glinianych nogach,Mathieu jak nie patrzy na innych i wyłączy myślenie,a zda się na instynkt to gra dobrze.Alves z głową w chmurach,Alba...nierówny.
Dobrze,że Bravo broni to daje trochę pewności z tyłu.
Verma i Bartra ciekawe jakby dawali sobie radę grając obok siebie.