norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Biegał,zrobił,osiągnął - czas przeszły i z tym się zgodzę.Jeśli chodzi o taraźniejszość to Dani nie jest nie do zastąpienia.Chwała za to co dał drużynie,ale wieku się nie oszuka.Coraz lepiej grać nie będzie,a w tym sezonie to bez rewelacji się spisuje.
Montoya jakby grał regularnie to godnie by Alvesa zastąpił.Myślę,że powrót Vidala dobrze wpłynie na Daniego choc nie ukrywam,że od dwóch lat jestem za tym by go pożegnać.
5
Faul Isco był brutalny i słuszna czerwona kartka,ale myšlę,że zrobił to na złość Realowi."Wpuściliście mnie przy 0:3,jestem teraz najlepszy na boisku w Realu,a za tydzień i tak czeka mnie ława więc wam ułatwię decyzję".....i poszła kosa w Neymara.
Ja to tak odebrałem....
2
Fakt,tak jest przy każdej akcji ofensywnej rywali Realu.....uaktywnia mu się semafor :)
3
Każdy chciał strzelić sobie :-)
2
A 2:6 to jak nie,jak tak ? ;)
3
Obejrzałem skrót z meczu i napiszę tak "fejsbukowo".....Ramos ,dobrze,że jesteś :-)
3 gole na jego konto idą :) Nie w 100%,ale przy pierwszych trzech miał niemały udział :)
0
I Bale vs Alba to też na kartkę.Ewidentny karny na Suarezie.
1
Dzisiaj nie idę spać,bo boję się, że jutro będzie dopiero sobota i GD,a dzisiejszy wynik mi się śni :P
0
Ale w Madrycie,Mou na CN.
5
Tradycyjnie wypowiedź CRa po meczu:
"-Cóż,Real przegrał,ale ja wygrałem,bo byłem najlepszy z Realu,oddałem najwięcej strzałów,walnąłem z łokcia nawet Alvesa.Moi koledzy próbowali mi dorównać,ale kopali tylko po nogach,a powinni siebie po czole.
Jak mieliśmy wygrać skoro po uderzeniach i kopniakach Oni wstawali i grali dalej!!!
Na pewno pod nieobecność Messiego naszprycowali się sterydami i dostaniemy walkower i 3 gole na moje konto!
Ja jestem czysty....Jestem maszyną!!!!!!"
Calma....Calma....
1
Trzymam Cię za słowo ;)
VeB!
3
Gramy super,ale nie możemy wyjść zbyt pewni na 2 połowę.Głupi gol na 1:2 i może być nieciekawie.
Wejście Bale'a to żółta minimum,Modríć żółtko 100%,a "Piękny" czerwo z urzędu.Kolejny raz taki wybryk beż żadnej kary.ale LFP znów odpowie"sędzia nie wpísał tego do protokołu pomeczowego" :-/
3
Busi jakiś rozkojarzony dzisiaj.Dużo głupich strat,ale plusy też są ;)
0
Bale(tnica) ma białą brodę?!!
2
Na nc+ to było studio przed GD,a nie "to" co pokazuje Eleven....oj długa droga przed nimi.
0
Fcbarca.com ;)
0
W Eleven mówią,że James ława.
1
Przegląd Sportowy podaje,że Valdes ma przenieść się do Espanyolu!
Mam nadzieję,że to kolejna plota,bo to byłoby dla niego już dno piłkarskie :(
0
Był i to w bardzo dobrej.Tak jak pisałem,że gdyby nie powrót Alvesa to myślę,że mielibyśmy świetnego PO.
On jeszcze udowodní,że mylono się co do niego.
8
Moim zdaniem,gdyby Montoya grał dalej,kiedy błysnął formą,a nie usiadł na ławce po powrocie Alvesa to byłoby podobnie jak z Roberto.A tak to Barca go zmarnowała.W meczu z Realem (2:2) był jednym z najlepszych piłkarzy w Barcelonie.Więc potrafił grać przeciwko silnym rywalom.
0
Zgadza się.Stworzyli LR to teraz za mało komentarzy mają pod newsami to dają takie tytuły właśnie.
4
A ja dodam mecz Czechy-Holandia 3:2 na euro 2004 chyba.To był kapitalny mecz.90 minut pełnych emocji Czesi z 0:2 na 3:2,a w trakcie spotkania sytuacji od groma i ta interwencja z drugiej połowy van der Sara-rewelacja.
Polecam obejrzeć,jeśli ktoś nie widział.
0
Kolory jakieš blade.....
3
Na nich to nawet kału szkoda...
0
Brazylia-Argentyna grają o 1 w nocy?
Wie ktoś czy w tv będzie gdzieś?
0
Są najlepsze :) :) :)
1
Matka Ronaldo to chyba wszystkich irytuje;)
Za to jego brat widac,że skromny do bólu:)
I mały Cristiano-Tato,co tak dużo mnie całujesz? :D
1
I tego właśnie nie pojmuję...
Też po meczach śmieję się z CRa(lub nie,jeśli zagra dobrze) ;) ,ale krytyka czegoś co się nie widziało lub słuchało to popadanie...w obłęd jakiś :-P
18
Właśnie obejrzałem film"Ronaldo" i nie kumam tej fali krytyki jak na niego spadła.Fajnie się go oglądało,pośmiałem się(spotkanie Leo z synem CRa),a scen,kiedy mówi,że jest the best są chyba,aż dwie,a nie co chwilę jak o tym pisano(pomijam wypowiedź podpitego agenta CRa) i traktowałem je z przymrużeniem oka.Np.jak CR mówi:"kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?Ja!"-śmiech,by za chwilę z powagą dodać-"Tylko do stycznia!"
Bardziej irytowała mnie jego matka i agent...
...a CR jakby udawał skromnego to wtedy byłbym zawiedziony....
Moim zdaniem chciał się pochwalić i udokumentować to co osiągnął.Owszem,parę scen jest przekoloryzowanych jak np. ta z finału LM,ale ogólnie mi się podobał.Przyznał się,że zazdrościł Messiemu 4 ZP i dlatego tak mu na niej zależało.Można się czepiać jego słów"ZP to najważniejsza nagroda indywidualna",a 2-3 tyg.temu powiedział tak o Złotym Bucie...ale to CR ;-)
Nie lubię go i to się nie zmíeni,ale powiedział jedną ważną rzecz:"-Ludzie widzą u mnie garnitury Armaniego i luksusowe auta,ale nie wiedzą co poświęciłem,by to osiągnąć"....
0
Lepiej się na dałoby odpowiedzieć ;-)