0

Zawsze to asysta

2

Gary Neville trenerem Valencji.

1

Bramkarz szynki nie dostanie,nawet jak strzelą ;)
Jak mówią"Strzelaj w bramkę,daj popełnić błąd bramkarzowi".

4

Będziemy się cieszyć jak coś zdobędzie z klubem lub kadrą i zasłużenie zostanie nominowany.
Bo w "trójce" widzieli go tylko w Polsce za to,że....właśnie nie wiem za co :/

16

I bardzo dobrze.Koniec z "dymaniem" Barcy.W końcu czas bronić swojego :)

0

Chory jest!
Groziła mu utrata wzroku!

22

No to CR dostał złotego buta,teraz order uśmiechu,a w styczniu Oscar(lub Złota Malina) za film i będzie happy ;)

0

Nie zapominaj o Espanyolu ;)

1

I wszystko jasne ;-)

2

Dziwisz się kolesiowi,który w finale LM po golu na 4:1 mało z żył się nie wystrzelał?

2

Nie.Karny był

1

Real będzie męczył(oprócz Getafe,bo to luzik) po 3pkt.aż zagrają z kimś mocniejszym i wpierdziel.

0

Carvajal daleko od noszy :)

1

Ronaldo w końcu chciał uderzyć technícznie,a nie na siłę i dlatego wyszło jak wyszło ;)

1

Wymiata jak ma autostradę przed sobą.W Tottenhamie grając z silniejszymi grali z kontry i miał pole do popisu.W

0

Chcą narobić zamieszania i zepsuć atmosferę.Każdy sposób dobry.

0

Od lipca,czy jakaś inna wersja to nie wiem.

0

To musieli mieć jakieš wadliwe,bo u mnie nic nie słychać.Po włożeniu płyty cichutko słychać napęd płyty przez chwilę,a potem już żadnych dźwięków nie słyszę,a tv jakoś głośno nie mam ustawionego,żeby zagłuszał PS4.

3

Real Madryt,Espanyol i Getafe do spadku ;)

2

Co znaczy "cichszy"?
Mam PS4 i w ogóle nie słyszę pracy konsoli....

1

Ja mam PS4 i jestem zadowolony.Inni chwalą XO.Na pewno darmowy online w XO i dobre darmowe gry co miesiąc,wsteczna kompatybilnošć na niektóre gry to plusy.
Ja od zawsze z PS i w tym roku kupiłem 4 dla "Bloodborne" i nie żałuję.Ale kto co lubi.
Kup w kíosku "Psx Extreme" tam masz w nowym numerze porównanie i dyskusje na temat "co wybrać".

3

Też na to czekam :D

1

Pamiętacie początek sezonu jak każda drużyna grając na CN czuła się jak u siebie i stwarzali pełno okazji,bo Barca nie budziła strachu,a teraz?........Jesteśmy jak walec!!!!! :D :D :D

Drużyny grające przeciw nam chcą tylko "jakoś wyglądać" i z powrotem do domu :D

Napiszę krótko......"Lubię to" :D

3

Busi nieźle z arbitrem poklepał :D

1

Dobry mecz Daniego,ale myślę,że owację dostał za 0:4 w GD.I taki aplauz otrzyma każdy,który będzie schodził.

0

Mnie uczyli "poszedłem" i tak mi zostało,ale napisałem tylko co na temat sądzi Miodek.

0

To nie afera,to radość z tego,że CR znalazł ojca dla małego Cristiano :)

0

"Przyszłem/poszłem" to prawidłowy zwrot.Sam Miodek o tym mówił ;)
Jak powiesz o kobiecíe?"Poszła" czy "Poszedła"? ;)
Pzdr.

1

Jeszcze parę takich akcji i Wojtek dostanie zapalenia błędnika i więzadła pozrywa od tych nagłych zmian kierunków w sytuacjach Barcy.

1

Zaangażowanie?Chyba w wycinaniu naszych piłkarzy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?