norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze to asysta
2
Gary Neville trenerem Valencji.
1
Bramkarz szynki nie dostanie,nawet jak strzelą ;)
Jak mówią"Strzelaj w bramkę,daj popełnić błąd bramkarzowi".
4
Będziemy się cieszyć jak coś zdobędzie z klubem lub kadrą i zasłużenie zostanie nominowany.
Bo w "trójce" widzieli go tylko w Polsce za to,że....właśnie nie wiem za co :/
16
I bardzo dobrze.Koniec z "dymaniem" Barcy.W końcu czas bronić swojego :)
0
Chory jest!
Groziła mu utrata wzroku!
22
No to CR dostał złotego buta,teraz order uśmiechu,a w styczniu Oscar(lub Złota Malina) za film i będzie happy ;)
0
Nie zapominaj o Espanyolu ;)
1
I wszystko jasne ;-)
2
Dziwisz się kolesiowi,który w finale LM po golu na 4:1 mało z żył się nie wystrzelał?
2
Nie.Karny był
1
Real będzie męczył(oprócz Getafe,bo to luzik) po 3pkt.aż zagrają z kimś mocniejszym i wpierdziel.
0
Carvajal daleko od noszy :)
1
Ronaldo w końcu chciał uderzyć technícznie,a nie na siłę i dlatego wyszło jak wyszło ;)
1
Wymiata jak ma autostradę przed sobą.W Tottenhamie grając z silniejszymi grali z kontry i miał pole do popisu.W
0
Chcą narobić zamieszania i zepsuć atmosferę.Każdy sposób dobry.
0
Od lipca,czy jakaś inna wersja to nie wiem.
0
To musieli mieć jakieš wadliwe,bo u mnie nic nie słychać.Po włożeniu płyty cichutko słychać napęd płyty przez chwilę,a potem już żadnych dźwięków nie słyszę,a tv jakoś głośno nie mam ustawionego,żeby zagłuszał PS4.
3
Real Madryt,Espanyol i Getafe do spadku ;)
2
Co znaczy "cichszy"?
Mam PS4 i w ogóle nie słyszę pracy konsoli....
1
Ja mam PS4 i jestem zadowolony.Inni chwalą XO.Na pewno darmowy online w XO i dobre darmowe gry co miesiąc,wsteczna kompatybilnošć na niektóre gry to plusy.
Ja od zawsze z PS i w tym roku kupiłem 4 dla "Bloodborne" i nie żałuję.Ale kto co lubi.
Kup w kíosku "Psx Extreme" tam masz w nowym numerze porównanie i dyskusje na temat "co wybrać".
3
Też na to czekam :D
1
Pamiętacie początek sezonu jak każda drużyna grając na CN czuła się jak u siebie i stwarzali pełno okazji,bo Barca nie budziła strachu,a teraz?........Jesteśmy jak walec!!!!! :D :D :D
Drużyny grające przeciw nam chcą tylko "jakoś wyglądać" i z powrotem do domu :D
Napiszę krótko......"Lubię to" :D
3
Busi nieźle z arbitrem poklepał :D
1
Dobry mecz Daniego,ale myślę,że owację dostał za 0:4 w GD.I taki aplauz otrzyma każdy,który będzie schodził.
0
Mnie uczyli "poszedłem" i tak mi zostało,ale napisałem tylko co na temat sądzi Miodek.
0
To nie afera,to radość z tego,że CR znalazł ojca dla małego Cristiano :)
0
"Przyszłem/poszłem" to prawidłowy zwrot.Sam Miodek o tym mówił ;)
Jak powiesz o kobiecíe?"Poszła" czy "Poszedła"? ;)
Pzdr.
1
Jeszcze parę takich akcji i Wojtek dostanie zapalenia błędnika i więzadła pozrywa od tych nagłych zmian kierunków w sytuacjach Barcy.
1
Zaangażowanie?Chyba w wycinaniu naszych piłkarzy!