norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szczęsny,ale babol.....skąd my to znamy?
6
Wydaje mi się,że Roberto uwierzył w siebie i nie chodzi mi o samego gola tylko o to, że od wejścia grał do przodu
0
Spokojnie.
1
Brakuje spokoju i cierpliwości.Wdaliśmy się w wymiane ciosów,a tego nie potrafimy zagrać.
3
Drużyny jadą na CN po 3pkt i się z tym nie kryją.To jest najgorsze,że nas nawet Las Palmas się nie boi :(
0
Bo mamy Ter Stegena.
0
Sandro gra o wiele lepiej od Munirag
0
Pique,Alves i Rakieta ława.
0
Pique zejdź z boiska i przełóż zwrotnicę!!!
2
Na Kuszczaku ;-)
5
Czekamy na obrońców Ter Stegena!
Ten koleś to parodia bramkarza w tym sezonie!
Jakby takie bramki puszczał Masip to od stycznia grałby w Termalice.
3
Mnie rozbraja jak np.małżeństwo,które mieszka ze sobą,piszą na fb jak bardzo się kochają i prowadzą dialog w komentarzach pod swoim postem,a pewníe siedzą obok siebie na fotelach.Dramat.
0
Co do powrotu Messiego na GD to lepiej,żeby odpuścíł.Myślicie,że taki Pepe,Marcelo czy Ramos nie będą polować "niechcący" na jego lewe kolano?
0
To nie ma co czekać.Chłopak potrafi zrobić różnicę.
0
Hallilović może wrócić w styczniu?
9
Żałuję,że nc+ nie ma praw do lig,ale z drugiej strony,przynajmniej w eleven można obejrzeć nawet taki mecz jak Gijon-Betis co w nc+ było niemożliwe.Pomijam jakość transmisji w tv i komentarz,ale ramówkę mają upchaną do granic możliwości i to się chwali.
0
Wie ktoś czy takie naderwanie więzadła może się odnawiać?To lewa noga,a wiadomo,że Leo cały ciężar gry bierze właśnie na "lewaśkę" .
1
Zawsze jak jakaś słabsza drużyna urywa 3pkt.Barcelonie lub Realowí to w następnej kolejce nie wygrywają.Dlatego byłem pewny,że Celta wczoraj nie wygra.Pamiętacie rok temu?Na CN z Celtą 0:1,a potem nie mogli meczu wygrać.I teraz będzie podobnie.
0
Mnie martwi to,że to akurat ucierpiała lewa noga Messiego.Nie znam się,ale czy więzadło nie będzie słabsze po wyleczeniu?
1
Pewnie uraz jakiś
6
Mi się nie podobała zmiana Munira przez Lucho.Wszedł i zszedł.Tak się nie robi....
1
Straciliśmy lidera na rzecz Villareal,ale jesteśmy przed Realem.W maju taka sytuacja(być w tabeli przed Realem) da nam mistrzostwo,bo nie wierzę, że Villareal utrzyma taką formę dłuższy czas.
0
20 mln?Opchnąć zdecydowanie.
3
Takie marne pocieszenie,ale w meczu z AM bez Messiego dawališmy radę mimo,że to jego wejścia było 1:0.
0
Teraz każdy zawodnik na wagę złota :-/
0
Bo robi się z niego "wielką" gwiazdę,a w kolejnym meczu nic nie gra.Pogba to dobry piłkarz,ale nie na miarę 100mln.
0
Ten "wielki" Pogba gra dzisiaj?
1
Wyżej od Real to zawsze lider ;-)
1
Mamy lidera!Mamy lidera!Mamy lidera!
2
Słuszna czerwona kartka.