2

Szczęsny,ale babol.....skąd my to znamy?

6

Wydaje mi się,że Roberto uwierzył w siebie i nie chodzi mi o samego gola tylko o to, że od wejścia grał do przodu

0

Spokojnie.

1

Brakuje spokoju i cierpliwości.Wdaliśmy się w wymiane ciosów,a tego nie potrafimy zagrać.

3

Drużyny jadą na CN po 3pkt i się z tym nie kryją.To jest najgorsze,że nas nawet Las Palmas się nie boi :(

0

Bo mamy Ter Stegena.

0

Sandro gra o wiele lepiej od Munirag

0

Pique,Alves i Rakieta ława.

0

Pique zejdź z boiska i przełóż zwrotnicę!!!

2

Na Kuszczaku ;-)

5

Czekamy na obrońców Ter Stegena!
Ten koleś to parodia bramkarza w tym sezonie!
Jakby takie bramki puszczał Masip to od stycznia grałby w Termalice.

3

Mnie rozbraja jak np.małżeństwo,które mieszka ze sobą,piszą na fb jak bardzo się kochają i prowadzą dialog w komentarzach pod swoim postem,a pewníe siedzą obok siebie na fotelach.Dramat.

0

Co do powrotu Messiego na GD to lepiej,żeby odpuścíł.Myślicie,że taki Pepe,Marcelo czy Ramos nie będą polować "niechcący" na jego lewe kolano?

0

To nie ma co czekać.Chłopak potrafi zrobić różnicę.

0

Hallilović może wrócić w styczniu?

9

Żałuję,że nc+ nie ma praw do lig,ale z drugiej strony,przynajmniej w eleven można obejrzeć nawet taki mecz jak Gijon-Betis co w nc+ było niemożliwe.Pomijam jakość transmisji w tv i komentarz,ale ramówkę mają upchaną do granic możliwości i to się chwali.

0

Wie ktoś czy takie naderwanie więzadła może się odnawiać?To lewa noga,a wiadomo,że Leo cały ciężar gry bierze właśnie na "lewaśkę" .

1

Zawsze jak jakaś słabsza drużyna urywa 3pkt.Barcelonie lub Realowí to w następnej kolejce nie wygrywają.Dlatego byłem pewny,że Celta wczoraj nie wygra.Pamiętacie rok temu?Na CN z Celtą 0:1,a potem nie mogli meczu wygrać.I teraz będzie podobnie.

0

Mnie martwi to,że to akurat ucierpiała lewa noga Messiego.Nie znam się,ale czy więzadło nie będzie słabsze po wyleczeniu?

1

Pewnie uraz jakiś

6

Mi się nie podobała zmiana Munira przez Lucho.Wszedł i zszedł.Tak się nie robi....

1

Straciliśmy lidera na rzecz Villareal,ale jesteśmy przed Realem.W maju taka sytuacja(być w tabeli przed Realem) da nam mistrzostwo,bo nie wierzę, że Villareal utrzyma taką formę dłuższy czas.

0

20 mln?Opchnąć zdecydowanie.

3

Takie marne pocieszenie,ale w meczu z AM bez Messiego dawališmy radę mimo,że to jego wejścia było 1:0.

0

Teraz każdy zawodnik na wagę złota :-/

0

Bo robi się z niego "wielką" gwiazdę,a w kolejnym meczu nic nie gra.Pogba to dobry piłkarz,ale nie na miarę 100mln.

0

Ten "wielki" Pogba gra dzisiaj?

1

Wyżej od Real to zawsze lider ;-)

1

Mamy lidera!Mamy lidera!Mamy lidera!

2

Słuszna czerwona kartka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?