norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś mi ta Liga Typerów nie idzie,ale przy takich wynikach jak Valencji czy Sevilli to chyba nie ma co się dziwić.
3
Alves nie lubi wracać się do obrony więc niech lepiej gra w pomocy,bo tam się przyda.
Poszedłbym nawet o krok dalej i ustawił go jako skrzydłowego po prawej stronie ataku,a Leo do šrodka.
1
Święcicki nie jest tak zły.Gorzej z ekspertami.
0
Z wszystkimi oprócz Mou,dlatego ją "zwolnił" ;-)
2
Na eleven.Kanały w nc+ 127 i 128.
1
Ja oglądam na nc+ i nie ma problemu.
0
Níe.Jest okej.
4
Karim niezły cwaniak.Przed golem faulował obrońcę,który go pilnował...i to nie pierwszy raz tak bramkę zdobył.
0
Niby obraz HD,ale też mam wrażenie,że coś nie tak.
1
Można wielu wymienić,ale takich golkiperów właśnie szanuję .
0
Ter Stegen to charakter Szczęsnego,taki cwaniaczek o zbyt wysokim mniemaniu o sobie.
2
Zawsze lubíłem Cecha.Bramkarz z topu od wielu lat,a dalej spokojny i skromny.Takích zawodników cenię.
Edwin van der Sar,Fabiański,Bravo mają te same cechy i to lubię,a po przeciwległej stronie Szczęsny,Hart,Ter Stegen i nawet Valdes.
0
Zapomniałeś o karnych dla CRa? ;-)
Nie ma szans nawet na 1pkt.dla Granady.
1
Nie.Musisz miec pakiety za minimum 35zł.
0
Ściągałeś jakiś patch na oryginalne zespoły,stadiony itp?
Na czym grasz?
2
Jeżeli pilot będzie miał na głowie turban i długą brodę to nie lepiej nie leć ;-)
2
Z poprzednich sezonów były lepiej wykonane.
7
Widzieliście faul na pierwszy rzut karny w meczu Chelsea?
Sędzia bez wahania podyktował "11",sytuacja podobna do tej z Suarezem,a nawet powiedziałbym,że dla mnie nie było kontaktu bramkarza z Willianem.
Czyli są dyktowane karne,a po drugiej stronie jest Barca.
1
Dokładnie tak :-/
6
Dziwi mnie to,że Suareza zawiesili na podstawie zapisu wideo za dziabnięcie(tak wiem,recydywa ble ble ble) to dlaczego nie zawieszą Moreno i tego pantografa z Romy.
Myślę,że Rafinha ma gdzieś jego przeprosiny tylko ,że głośno tego nie powie.Taka kontuzja może mu karierę zniszczyć przecież.
7
Powtórzę,za faule kończące się poważną kontuzją powinno być zawieszenie agresora do momentu powrotu do gry poszkodowanego.
0
To nic pewnego,bo to spekulacje tylko.
1
Coś nie tak z pkt w lidze typerów.Dostałem za źle wytypowany mecz Barcy pkt,a inni za dobry wynik nie dostali w ogóle.Co jest grane?
10
Za takie faule jak ten na Rafinhii,a wczoraj Shaw to karą powinna być zawieszenie w rozgrywkach do momentu powrotu do gry poszkodowanego.
0
A kolejne wyjscie,gdzie ubiegł go Pique?
TS nie czuje gry.
0
Komentarz usunięty
7
Zawodnikiem meczu dla mnie Mathieu.
3
Niech strzelają w plecy,może wtedy jakiś karny ;-)
1
Prosta piłka w wykonaniu Romy,przejęcie i "dzida" do przodu.
1
Dlatego,że wtedy piłkę stracił nagle nasz obrońca.