2

Coś mi ta Liga Typerów nie idzie,ale przy takich wynikach jak Valencji czy Sevilli to chyba nie ma co się dziwić.

3

Alves nie lubi wracać się do obrony więc niech lepiej gra w pomocy,bo tam się przyda.
Poszedłbym nawet o krok dalej i ustawił go jako skrzydłowego po prawej stronie ataku,a Leo do šrodka.

1

Święcicki nie jest tak zły.Gorzej z ekspertami.

0

Z wszystkimi oprócz Mou,dlatego ją "zwolnił" ;-)

2

Na eleven.Kanały w nc+ 127 i 128.

1

Ja oglądam na nc+ i nie ma problemu.

0

Níe.Jest okej.

4

Karim niezły cwaniak.Przed golem faulował obrońcę,który go pilnował...i to nie pierwszy raz tak bramkę zdobył.

0

Niby obraz HD,ale też mam wrażenie,że coś nie tak.

1

Można wielu wymienić,ale takich golkiperów właśnie szanuję .

0

Ter Stegen to charakter Szczęsnego,taki cwaniaczek o zbyt wysokim mniemaniu o sobie.

2

Zawsze lubíłem Cecha.Bramkarz z topu od wielu lat,a dalej spokojny i skromny.Takích zawodników cenię.
Edwin van der Sar,Fabiański,Bravo mają te same cechy i to lubię,a po przeciwległej stronie Szczęsny,Hart,Ter Stegen i nawet Valdes.

0

Zapomniałeś o karnych dla CRa? ;-)

Nie ma szans nawet na 1pkt.dla Granady.

1

Nie.Musisz miec pakiety za minimum 35zł.

0

Ściągałeś jakiś patch na oryginalne zespoły,stadiony itp?
Na czym grasz?

2

Jeżeli pilot będzie miał na głowie turban i długą brodę to nie lepiej nie leć ;-)

2

Z poprzednich sezonów były lepiej wykonane.

7

Widzieliście faul na pierwszy rzut karny w meczu Chelsea?
Sędzia bez wahania podyktował "11",sytuacja podobna do tej z Suarezem,a nawet powiedziałbym,że dla mnie nie było kontaktu bramkarza z Willianem.
Czyli są dyktowane karne,a po drugiej stronie jest Barca.

1

Dokładnie tak :-/

6

Dziwi mnie to,że Suareza zawiesili na podstawie zapisu wideo za dziabnięcie(tak wiem,recydywa ble ble ble) to dlaczego nie zawieszą Moreno i tego pantografa z Romy.
Myślę,że Rafinha ma gdzieś jego przeprosiny tylko ,że głośno tego nie powie.Taka kontuzja może mu karierę zniszczyć przecież.

7

Powtórzę,za faule kończące się poważną kontuzją powinno być zawieszenie agresora do momentu powrotu do gry poszkodowanego.

0

To nic pewnego,bo to spekulacje tylko.

1

Coś nie tak z pkt w lidze typerów.Dostałem za źle wytypowany mecz Barcy pkt,a inni za dobry wynik nie dostali w ogóle.Co jest grane?

10

Za takie faule jak ten na Rafinhii,a wczoraj Shaw to karą powinna być zawieszenie w rozgrywkach do momentu powrotu do gry poszkodowanego.

0

A kolejne wyjscie,gdzie ubiegł go Pique?
TS nie czuje gry.

0

Komentarz usunięty

7

Zawodnikiem meczu dla mnie Mathieu.

3

Niech strzelają w plecy,może wtedy jakiś karny ;-)

1

Prosta piłka w wykonaniu Romy,przejęcie i "dzida" do przodu.

1

Dlatego,że wtedy piłkę stracił nagle nasz obrońca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?