0

A gdzie słyszałeś,że La lígi ma nie być na NC+?

0

Niejednokrotnie krytykowałem Daniego i chciałem,żeby odszedł,bo jego gra w ostatnich dwóch sezonach nie powalała,ale naprawdę cieszę się,że chłop się ogarnął :-)
Nie wiem ile w tym zasługi LE,a ile Daniego,ale to akurat mało ważne.Dobrze,że w końcu gra tak jak przystało na Alvesa :-)

5

Na siłę wpychają go na podium w walce o ZP

0

Ale Bravo chociaż widziałem jak gra :-)

0

Z tej czwórki tylko Bravo szkoda.

1

Od dwóch sezonów krytykowałem Alvesa,bo moim zdaniem(i wielu innych) grał słabo.Chciałem by go sprzedano nawet za grosze rok temu,ale...nagle odpalił tak jak cała drużyna.Jak chce to potrafi ;)Teraz też popełnia błędy,ale pozytywów więcej i widać u niego zaangażowanie oraz chęc do gry,a łzami na fecie podczas swojej przemowy dał do zrozumienia,że tu mu najlepiej ;)
Oby to nie była chwilowa zwyżka formy.
Powodzenia Dani ;)

11

Oglądam fetę na YT i dalej nie wierzę,że zdobyliśmy tryplet!!!!
Jeszcze to do mnie nie dociera!
A w październiku sądziłem,że ten sezon będzie tragiczny.Chłopaki.....WIELKIE SORKI i DZIĘKUJĘ za cudowne chwile :-)

0

Ok.Ale jego wypowiedź nie była w porządku.

0

W sumíe to całą 11 można pochwalić ;)

0

Ale to było zależne od ilosci meczów rozegranych przez Verminatora

20

Panie Fabregas!!!Hallo!!!
Co słychać w Chelsea,w klubie,w którym miał pan większe szanse na zdobycie tytułów?
Gul skacze teraz?Warto było się zeszmacić taką wypowiedzią?Ja zacytuję tylko jedną znaną osobę, Ferdynanda K. - "I co?Zatkało kakao?" :-)
Możesz sobie panie Fabregas teraz liczyc te "30 srebrników"!

0

Busquets.Cichy bohater.

0

Dzięki i wzajemnie ;)

3

Jak dla mnie to Busquets był najlepszy.

0

Inne drużyny mają nauczkę!!!
Jak Barca nie wygra czegoś w sezonie(jak rok temu) to jest mega wkur***** i z miejsca na następny sezon zdobywa tryplet :-)
Tak było za Guardioli,a teraz z Enrique tak samo :-)

0

A u mnie na imieniny ;-)

0

Vearmelen ;-)

2

Teraz tradycyjnie jak to było w dwóch ostatnich finałach Barcy w LM...Messi strzela drugą bramkę i będę happy :-)
Vidal w moim odczuciu powinien już wyleciec.Faul na Inieście zdecydowanie na żółtą kartkę.

0

Po meczu zadzwonię po pogotowie.Wytrzymaj!!!

0

Najważniejsze wydarzenie piłkarskie roku,a na tvp studio od 20:25,a i tak pewnie z 15 minut reklam będzie.Lata świetlne do nc i polsatu pod względem transmisji i organizacji takich rozgrywek.

0

To nie jest śmieszne :-(

0

Wolski komentuje,oLaboga jest od wywiadów.

0

Dzięki wszystkim :-)

1

Dzięki ;-)

2

W dniu moich imienin proszę o prezent w postaci zwycięstwa i by ukochany klub -FC Barcelona- mógł zdobyć puchar LM na własność :-D
VeB!!!!!!!

0

Cr musiał jakoś zapłacić za ZP ;)

0

Widać po moim avatarze ;)
Spartakus:)

1

To kupi sobie koszulkę Mathieu ;-)

0

Bergkampa koszulkę też miałem...z nr.8 reprezentacji Holandii ;)

3

Pożegnaliśmy Xaviego,Puyola...mózg i serce Barcy.Razem jako trenerzy byliby ekstra.
Serce mi ściskało jak moi ulubieni piłkarze kończyli kariery.Ktoś ich pamięta w ogóle? D.Bergkamp,R.Baggio,P.Kluivert,P.Cocu,Rivaldo,Zidane...ale odejście Xaviego i Puyola to....jak dramat.Pamiętam ich od początku gry w FCB.
I pomysleć,że Puyol miał odejśc,ale kontuzja Reizigera dała mu szansę gry.Jak niewielka jest granica przeznaczenia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?