0

Murawski,odłóż mikrofon,idź do fryzjera,a po drodze napij się wrzątku ;)

1

Caen strzeliło w 89 i 90 minucie.

2

A może powtórka wyniku z dzisiejszego meczu PSG-Cean ;) ?

1

Myślałem,że będzie to mecz do jednej bramki,ale Depor pozytywnie mnie zaskoczyło.Szkoda ich okazji,ale jakby nie patrzeć to Real miał klarowniejsze i zaslużenie wygrają choć ich gra nie powala.

1

Kapitalna asysta CRa :/-sarkazm-

7

Carlo zaniepokojony,albo....ma zatwardzenie :/

0

Varane?Niby dlaczego....?

2

Chyba "Złotą malinę",bo słaby z niego aktor.

3

On ma to w genach

1

Karim Benzema -nowa postać w "Mortal Kombat X"

0

Jak ma autostradę po swojej stronie to błyszczy.

0

I w sumie chodzi mi o "skromność" ter Stegena i porównałem go tych do bramkarzy pod tym kątem,a nie umiejętności i nie przeszkadzało im to w odnoszeniu sukcesów.

0

van der Sar,Courtuis,Alves to bramkarze,którzy pokazali klase po 30 roku życia?van der Sar od początku był jednym z najlepszych,Courtuis ile ma lat?Alves od zawsze był dobry,Cech odnosił sukces z Chelsea i z Czechami w jakim wieku?Najpierw sprawdź,a potem dyskutuj.

2

Moim zdaniem Ter Stegen ma coś ze Szczęsnego.Zbyt duża pewność siebie i odczucie,że jest the best,a to u bramkarzy jest zgubne.
Osobiście wolę golkiperów "spokojnych" : van der Sar,Fabiański,Bravo,Alves,Courtouis,Cech itp.A TS,Szczęsny,Hart i im podobni to dla mnie zawodnicy z manią wielkości.

0

To wyglądało jakby z liścia chciał uderzyć:)

1

Haha...pamiętam Bonano :)
Nie wiem kto co w nim widział.

0

Bramkarz zawsze potrzebuje gry,żeby nabierać ogrania.Żaden trening tego nie zastąpi.Nie będę go na siłę bronił,bo taka bramka to nie wina małej ilości rozegranych meczy tylko zlekceważenie strzału i zbyt duża pewnośc siebie.U bramkarza wygląda to tak,że im mniej gra,tym więcej błędów popełnia.

1

Przypomnę,że przed sezonem w sparringu Bravo wpuścił babola i wielu z was chciało go już "sprzedać",a broni bardzo dobrze.
TS zawalił,ale mimo to nie ma co go skreślać.Może nam jeszcze uratowac tyłek ;)
Zobaczymy teraz jak u niego z psychiką po puszczonym takim golu.

0

Wygląda jakby bał się zaryzykowac i mi się dzísiaj jego gra nie widzi.

0

Ney i Iniesta najsłabsi dzisiaj.Podoba mi się gra Alvesa,a Suarez nie ukąsił jeszcze,ale robi swoje.Ter Stegen szacun.

0

To nie jest śmieszne tylko nudne...

0

Po tym jak Pepe sam się sfaulował w polu karnym Elche i CR wykorzystał karnego.

1

Proponuję obejrzeć film "Uśpiony głos" o czasach,gdzie rządził gen.Franco.Naprawdę dobry film.

1

Bravo zawalił,ale pamiętajmy o interwencji z pierwszej połowy,gdzie spisał się znakomicie.

0

Pique i Alba dzisiaj niepewni.Poza tym gra zespołu wygląda dobrze,momentami nawet bardzo dobrze.Oby po przerwie zagrali tak samo.

0

Kurde,środek mamy mało waleczny jak na mecz z Bilbao :-/

0

Ale byłoby niesamowite,gdyby w tym roku o mistrzostwie Hiszpanii zdecydował mecz na Vincente Calderon w meczu Atletico z Barcą.Powtórka z zeszłego sezonu,ale tym razem zagralibyśmy na wyjeździe ;)

0

A wychwalany Isco to pikuś?

0

Oby niebawem "odpuścili" LM :-)

0

I momentami te "ole ole ole" z trybun.Poezja dla uszu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?