norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za co szkoda?Za to,że na siłe chce udowodnic,ze wciąz jest super dobry.Chyba sam wie,ze jego forma leży i kwiczy.Iker tak jak np.Alves żyje przeszłością,ale w piłce tak się nie da.Jest tu i teraz.
0
Słuszna uwaga.Douglas zagrał słabo w debiucie na trudnym terenie,a wszyscy już go skreślają.A może za parę miesięcy okaże się,że jest z niego dobry grajek.Dajmy mu kilka meczy i zobaczy...
2
Obecnie maja pakę i co?Trenera muszą zmienić.
1
Na GD to w obronie powinni zagrac Adriano/Alves-Pique-Bartra-Mathieu,a Alba jakby co to wszedłby z ławki.
0
Nie przepadam za Ronaldo,ale ZP chyba zdobędzie.Wydaje mi się,że daje się zapamiętywac po meczach.3 gole,4 gole i jakie ma znaczenie w jaki sposób je strzelił dla kibiców z całego swiata?Sam się czasami smieję z jego zdobyczy,ale jestem kibicem Barcy i nawet gdybym chciał to są momenty braku obiektywizmu.Gdyby takie gole strzelał Pedro to nikomu by to przeszkadzało.CR nie da się lubic i to jest przyczyna nagonki na niego.Kiedyś w Realu grał RvN,czy Ronaldo z Brazylii to swoją grą,golami i w większym stopniu charakterem zamykali usta wszystkim.Zidane to co robił z piłką w Realu to poezja i zawsze go szanowałem,nawet jak dostawaliśmy łomot.Zmierzam do tego,że CR zachowywałby się np.jak...Podolski to komentarze byłyby na plus.A tak nie jest i raczej nie będzie,bo CR to...CR.
2
Komu Ty kibicujesz?Barcelonie czy Messiemu?
1
Piłka ręczna na SB.
0
James widac,ze ostro trenuje,bo upada w polu karnym prawie jak CR.
0
I za karę,że ma tyle goli co CR to Karima zmienili:-)
0
4:0,a Bilbao dalej gra otwarty futbol.
0
Linia obrony była w Bilbao super ustawiona.Jak w c klasie.
0
Grają na luzie,bo na boisku też pełno luzu.I teraz porównaj jak Bilbao ustawiło się na CN z Barcą.
0
Ciekawe czy też będzie afera o taniec po golu Realu jak kiedyś u Alvesa i Thiago.
4
Nie pojmuję tych drużyn.Z nami grają autobusem,bo to skutkuje,a z Realem na hurra do przodu jakby to mogło coś dać.Wszyscy wiedzą,że atak pozycyjny Realu kuleje,a dają się kontrowac i tracą gole.Bez sensu.
0
Ale Legia baty dostaje!!!
12
Arsenal moze kupowac kogo zechce,ale z Wengerem są skazani na walkę o 4 miejsce.I to nie do końca jest pewne.
0
Cały Costa,a Kościelny chyba ptaki podziwiał;-)
0
To było do kolegi poniżej;-)
0
A Douglasa też wcięło
0
Mógł dzisiaj CRa dogonić!
4
Pique ma problemy z prostatą.
0
Jesli skupi się w większości na defensywie to jakoś dam radę go oglądac w ostatnim sezonie.
0
Alvesa:-)
0
Bartra
1
Ten w Barcy z nr.11 Pedro?
0
Hahahahahahaha
0
Mathieu dobrze sobie radzi na lewej obronie,przypomniał mi się na tej pozycji Abidal:-(Niestety Iniesta najsłabszy:-(
0
Piękny wynik:-):-)
0
Uff
0
Bravo