0

Za co szkoda?Za to,że na siłe chce udowodnic,ze wciąz jest super dobry.Chyba sam wie,ze jego forma leży i kwiczy.Iker tak jak np.Alves żyje przeszłością,ale w piłce tak się nie da.Jest tu i teraz.

0

Słuszna uwaga.Douglas zagrał słabo w debiucie na trudnym terenie,a wszyscy już go skreślają.A może za parę miesięcy okaże się,że jest z niego dobry grajek.Dajmy mu kilka meczy i zobaczy...

2

Obecnie maja pakę i co?Trenera muszą zmienić.

1

Na GD to w obronie powinni zagrac Adriano/Alves-Pique-Bartra-Mathieu,a Alba jakby co to wszedłby z ławki.

0

Nie przepadam za Ronaldo,ale ZP chyba zdobędzie.Wydaje mi się,że daje się zapamiętywac po meczach.3 gole,4 gole i jakie ma znaczenie w jaki sposób je strzelił dla kibiców z całego swiata?Sam się czasami smieję z jego zdobyczy,ale jestem kibicem Barcy i nawet gdybym chciał to są momenty braku obiektywizmu.Gdyby takie gole strzelał Pedro to nikomu by to przeszkadzało.CR nie da się lubic i to jest przyczyna nagonki na niego.Kiedyś w Realu grał RvN,czy Ronaldo z Brazylii to swoją grą,golami i w większym stopniu charakterem zamykali usta wszystkim.Zidane to co robił z piłką w Realu to poezja i zawsze go szanowałem,nawet jak dostawaliśmy łomot.Zmierzam do tego,że CR zachowywałby się np.jak...Podolski to komentarze byłyby na plus.A tak nie jest i raczej nie będzie,bo CR to...CR.

2

Komu Ty kibicujesz?Barcelonie czy Messiemu?

1

Piłka ręczna na SB.

0

James widac,ze ostro trenuje,bo upada w polu karnym prawie jak CR.

0

I za karę,że ma tyle goli co CR to Karima zmienili:-)

0

4:0,a Bilbao dalej gra otwarty futbol.

0

Linia obrony była w Bilbao super ustawiona.Jak w c klasie.

0

Grają na luzie,bo na boisku też pełno luzu.I teraz porównaj jak Bilbao ustawiło się na CN z Barcą.

0

Ciekawe czy też będzie afera o taniec po golu Realu jak kiedyś u Alvesa i Thiago.

4

Nie pojmuję tych drużyn.Z nami grają autobusem,bo to skutkuje,a z Realem na hurra do przodu jakby to mogło coś dać.Wszyscy wiedzą,że atak pozycyjny Realu kuleje,a dają się kontrowac i tracą gole.Bez sensu.

0

Ale Legia baty dostaje!!!

12

Arsenal moze kupowac kogo zechce,ale z Wengerem są skazani na walkę o 4 miejsce.I to nie do końca jest pewne.

0

Cały Costa,a Kościelny chyba ptaki podziwiał;-)

0

To było do kolegi poniżej;-)

0

A Douglasa też wcięło

0

Mógł dzisiaj CRa dogonić!

4

Pique ma problemy z prostatą.

0

Jesli skupi się w większości na defensywie to jakoś dam radę go oglądac w ostatnim sezonie.

0

Alvesa:-)

0

Bartra

1

Ten w Barcy z nr.11 Pedro?

0

Hahahahahahaha

0

Mathieu dobrze sobie radzi na lewej obronie,przypomniał mi się na tej pozycji Abidal:-(Niestety Iniesta najsłabszy:-(

0

Piękny wynik:-):-)

0

Uff

0

Bravo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?