norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kameni KING!
0
Dobre :)
2
Zgadzam się...choc Real powiniem miec karnego po faulu na Ramosie.
0
Spokój Ikera :)
1
Karim faulował obrońce!Boczny sędzia tego też nie widział?
0
Dokładnie :(
0
Ronaldo już leżał po tym jak obrońca go dotknął.Reakcja CRa wskazywała na to,że karny był ewidentny tak jak faul był brutalny ;)
3
Jak takiego spalonego nie można zobaczyć?!!!Najpierw Ramos,a teraz Bale!!!
1
Gramy jutro o 21
0
1.W przeciwieństwie do Ciebie to niektórzy pracują,a skróty obejrzałem dzisiaj.2.Bujaj się...
0
Widzieliście co zrobił Ancelotti po golu CRa w ostatnim meczu ligowym?Wykonał taką samą cieszynkę z wyjątkiem podskoku.Żenujące to,bo Carlo to gośc z klasą,ale z tym to dał ciała.
0
Nigdy nie słuchałem napisów.Jak to jest?
0
Ronaldo napyka goli w ostatnim meczu u siebie pewnie.
1
A Wawrzyniak?Gdzie on jest?To jakaś szopka!
0
Zgadzam się z Riberym.Najlepiej to nominowani nie powinni pojawíc się na gali i zbojkotowac tą coraz mniej poważną nagrodę.
0
Odpuść mu,bo pax jest niereformowalny.Wielu próbowało,ale on zawsze wyskakuje ze statystyką kluczowych podań Alvesa,który nadawałby się do wykonywania rzutów karnych...w rugby,tam może go docenią.
0
Alves?
0
Albo Ajax z Milikiem
0
Alves kluczowe podanie nr.1 ;-)
0
Przewidziało mi się czy Hart ma blond wąsik ala Hitlerek?
0
Jak taki bramkarz jak Hart,może usta wić mur tak,żeby piłki nie widział!?Fatalnie był też ustawiony.Gol na jego konto idzie.
4
Marca uzna,że gola strzelił i tak Rafinha.
1
Ile kluczowych podan ma Alves w tym meczu?Z komentarzy wnioskuję,ze...Lady Pank"Mniej niż zero"?
0
Też płacę 99zł,bo inaczej nie będę miec pakietu c+.A Ty za 70zł masz?
0
Chodziło mi o transmisje.Że mecz Barcy jest o coś i nie będzie w nc+,a Real gra o nic,a transmitują.Zamiast meczu Realu mogliby dac np.Bayer-Monaco,bo to ważny mecz,a nie mecz o pietruszkę.
7
I faktycznie nc+ nie transmituje meczu Barcy.Jakby nie było walczą o 1 msc.A np.Basel-Real?
3
Futbolowe jaja!!!
0
Dobra 1 połowa...ale rok temu też tak było z Sevillą i ledwo wygraliśmy.Poczekajmy z pochwałami do końca meczu.Oby było ich dużo.
1
Pomoc typowa do meczu walki.
1
A niech wygra ZP,w styczniu jeszcze Oscara potem w plebistycie VIVA na najpiękniejszego człowieka na świecie i oczywiście nagroda fair play i medal z Unicefu,bo tak kocha dzieci...ogólnie mi to zwisa,po ostatniej ZP to już w ogóle jakas szopka.CR na pewno bardziej zasłużył niż ostatnio,ale ta nagroda to kojarzy mi się z eurowizją,gdzie nieważne jak śpiewasz,ważne jakich masz sąsiadów.CR pewnie zgarnie ZP,bo daje się zapamiętać.Ktos patrząc na wyniki,patrzy na strzelców,a nie na asysty.W tym roku zasłużył mimo jego wpadek i MŚ,gdzie "ciągnął" kadrę jak mógł grając z kontuzją.Powinny byc szczegółowe kryteria odnośnie ZP,bo na tą chwilę to nie wiadomo "o co chodzi jakby".