0

Kameni KING!

0

Dobre :)

2

Zgadzam się...choc Real powiniem miec karnego po faulu na Ramosie.

0

Spokój Ikera :)

1

Karim faulował obrońce!Boczny sędzia tego też nie widział?

0

Dokładnie :(

0

Ronaldo już leżał po tym jak obrońca go dotknął.Reakcja CRa wskazywała na to,że karny był ewidentny tak jak faul był brutalny ;)

3

Jak takiego spalonego nie można zobaczyć?!!!Najpierw Ramos,a teraz Bale!!!

1

Gramy jutro o 21

0

1.W przeciwieństwie do Ciebie to niektórzy pracują,a skróty obejrzałem dzisiaj.2.Bujaj się...

0

Widzieliście co zrobił Ancelotti po golu CRa w ostatnim meczu ligowym?Wykonał taką samą cieszynkę z wyjątkiem podskoku.Żenujące to,bo Carlo to gośc z klasą,ale z tym to dał ciała.

0

Nigdy nie słuchałem napisów.Jak to jest?

0

Ronaldo napyka goli w ostatnim meczu u siebie pewnie.

1

A Wawrzyniak?Gdzie on jest?To jakaś szopka!

0

Zgadzam się z Riberym.Najlepiej to nominowani nie powinni pojawíc się na gali i zbojkotowac tą coraz mniej poważną nagrodę.

0

Odpuść mu,bo pax jest niereformowalny.Wielu próbowało,ale on zawsze wyskakuje ze statystyką kluczowych podań Alvesa,który nadawałby się do wykonywania rzutów karnych...w rugby,tam może go docenią.

0

Alves?

0

Albo Ajax z Milikiem

0

Alves kluczowe podanie nr.1 ;-)

0

Przewidziało mi się czy Hart ma blond wąsik ala Hitlerek?

0

Jak taki bramkarz jak Hart,może usta wić mur tak,żeby piłki nie widział!?Fatalnie był też ustawiony.Gol na jego konto idzie.

4

Marca uzna,że gola strzelił i tak Rafinha.

1

Ile kluczowych podan ma Alves w tym meczu?Z komentarzy wnioskuję,ze...Lady Pank"Mniej niż zero"?

0

Też płacę 99zł,bo inaczej nie będę miec pakietu c+.A Ty za 70zł masz?

0

Chodziło mi o transmisje.Że mecz Barcy jest o coś i nie będzie w nc+,a Real gra o nic,a transmitują.Zamiast meczu Realu mogliby dac np.Bayer-Monaco,bo to ważny mecz,a nie mecz o pietruszkę.

7

I faktycznie nc+ nie transmituje meczu Barcy.Jakby nie było walczą o 1 msc.A np.Basel-Real?

3

Futbolowe jaja!!!

0

Dobra 1 połowa...ale rok temu też tak było z Sevillą i ledwo wygraliśmy.Poczekajmy z pochwałami do końca meczu.Oby było ich dużo.

1

Pomoc typowa do meczu walki.

1

A niech wygra ZP,w styczniu jeszcze Oscara potem w plebistycie VIVA na najpiękniejszego człowieka na świecie i oczywiście nagroda fair play i medal z Unicefu,bo tak kocha dzieci...ogólnie mi to zwisa,po ostatniej ZP to już w ogóle jakas szopka.CR na pewno bardziej zasłużył niż ostatnio,ale ta nagroda to kojarzy mi się z eurowizją,gdzie nieważne jak śpiewasz,ważne jakich masz sąsiadów.CR pewnie zgarnie ZP,bo daje się zapamiętać.Ktos patrząc na wyniki,patrzy na strzelców,a nie na asysty.W tym roku zasłużył mimo jego wpadek i MŚ,gdzie "ciągnął" kadrę jak mógł grając z kontuzją.Powinny byc szczegółowe kryteria odnośnie ZP,bo na tą chwilę to nie wiadomo "o co chodzi jakby".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?