7

I faktycznie nc+ nie transmituje meczu Barcy.Jakby nie było walczą o 1 msc.A np.Basel-Real?

3

Futbolowe jaja!!!

0

Dobra 1 połowa...ale rok temu też tak było z Sevillą i ledwo wygraliśmy.Poczekajmy z pochwałami do końca meczu.Oby było ich dużo.

1

Pomoc typowa do meczu walki.

1

A niech wygra ZP,w styczniu jeszcze Oscara potem w plebistycie VIVA na najpiękniejszego człowieka na świecie i oczywiście nagroda fair play i medal z Unicefu,bo tak kocha dzieci...ogólnie mi to zwisa,po ostatniej ZP to już w ogóle jakas szopka.CR na pewno bardziej zasłużył niż ostatnio,ale ta nagroda to kojarzy mi się z eurowizją,gdzie nieważne jak śpiewasz,ważne jakich masz sąsiadów.CR pewnie zgarnie ZP,bo daje się zapamiętać.Ktos patrząc na wyniki,patrzy na strzelców,a nie na asysty.W tym roku zasłużył mimo jego wpadek i MŚ,gdzie "ciągnął" kadrę jak mógł grając z kontuzją.Powinny byc szczegółowe kryteria odnośnie ZP,bo na tą chwilę to nie wiadomo "o co chodzi jakby".

0

A gdzie Javier?WTF!!!?

0

Dzięki za info :-)

0

Mam zamiar kupic PS4 i mam pytanko do posiadaczy tej konsoli.Wiadomo coś o aktualizacji odnośnie odtwarzania plików wideo i mp3?Jest różnica w gameplayu w Fifie 15 względem Ps3?

0

Hahahaha....podzielam świętowanie z tej okazji

1

Messi jest świetny i jakby odszedł to byłoby źle...ale jak ma walić jakies fochy,niedomówienia i robic łaskę w każdym aspekcie to droga wolna.Trudno.Kiedys Messi nie wdawał się w takie dyskusje tylko grał,a jak zaczął"politykować" to coś się w nim zagubiło.Jego humorki są już denerwujące.Śmialiśmy się CRa,że był smutny.Dostał kasę i luzik.A Messiemu wchodzą w tyłek na każdym kroku,a ten ciągle ma jakies "ale".Bądź facetem i powiedz o co ci chodzi.

0

Mamy system,nazywa się chaos-taka

1

Co ty za bzdury piszesz?Jak Messi nie miał alternatyw?Mógł parę razy podac,ale wolał robic kółeczka i w końcu stracił.Zawalił gola i kropka!

0

Pojadą na KMŚ,potem muszą nadrobic zaległości ligowe...więc jest szansa.

6

Jak to mówił mój trener "strzelajcie na bramkę i pozwólcie bramkarzowi popełnić błąd"

0

Dodam,że dla mnie zachowanie CRa jest jak dziecinne.Wynik 4:1,a on robi miny jakby było 0:2 i nic Realowi nie wychodziło.

6

To nie pasja,to obsesja.

0

Teraz to dopiero wał!!!!

0

Ewidentny spalony w akcji Rayo

0

Idealnie ją zmieścił

5

Co do meczu to moim zdaniem tylko Mascherano i Suarez zagrali dobrze.Bravo pewnie na przedpolu,przy golu bez szans.Marc bez rewelacji,Adriano jak Alves tylko,że z lewą nogą.Alba aktywny,ale tak na alibi.Busi słaby,ale po takim krwotoku nie ma co się dziwić.Rakitic zaczął coś grać po wejściu Xaviego.Rafinha pozytywnie,ma ciąg na bramkę,ale widac brak ogrania i w defensywie też się udzielał.Pedro chciał,ale nie dostawał piłek.Kilka razy wychodził za linie obrony,ale daremnie.Munir podobnie tyle,że duzo piłek tracił.Xavi jak Xavi.Ney nonszalancko.Zamiast przy golu huknąc,to jak panienka uderzył tak samo jak z Celtą w poprzeczkę.Messi zawalił gola choć mógł podac wczesniej kilka razy i te sety zmarnowane....klątwa Zarry ciąży.

0

Przez takie mecze,drużyny nie boją się Barcy nawet na Camp Nou.

0

Zasadzíł ci ktoś kopa w dupę?!!!!!

0

A co miał zrobić?

9

Gol pada w 37min....a my do końca pierwszej połowy ani razu nie zagroziliśmy Almerii!!!Orłowski pięknie to podsumował.Tylko jedno słowo się narzuca...ŻENADA!!!!Bartry był nie obwiniał za gola,bo píłka była na dobieg i níe miał szans.Messi winny po całości za gola.

0

Brawo Messi,asysta jest.10 razy mógł podac to lepiej kiwac w miejscu z pięcioma zawodnikami.Gra zaczęła jakoś wyglądac to Messi babola odwalił.Zmarnowana seta i asysta.Oby wziął síę do roboty.

0

Nie,myśli jak sprzedac Neya,żeby Koseckiego kupić.

0

Brak w środku typowego kreatora gry.Rafinha sam nic nie zrobh.

1

Źle to wygląda,ale skoro Lucho oszczędza Neya i Suareza na mecze reprezentacji,żeby potem wrócili zajechani to wspaniała decyzja LE.

0

Uwielbiam ten moment przed meczami Liver jak śpiewaja hymn.

0

Dzięki za info.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?