norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Roobo
*hajs :P
2
@Kamiloza91
Jak odpalisz wieczorem, yo na jednym odcinku się nie skończy :)
Casey jest zayebisty.
1
@Kamiloza91
Jasne. Obejrzałem wszystko co z tym związane :)
1
@BillyButcher
Nie wiedziałem i to super wiadomość :)
1
@Szklaner
Ale jaki zaciesz na ich pyskach :D
2
Muszę przyznać, że w tym roku obsypało dobrymi serialami:
(Piszę o tych co obejrzałem/oglądam, a kilka innych czeka w kolejce)
"Paradise" (2 sezon)
"Daredevil: Odrodzenie" (2 sezon)
"Ołowiane dzieci"
"Marshals: historia z Yellowstone"
"For All Mankind" (5 sezon)
"The Boys" (5 sezon)
A już w maju czeka nas nowy...
"Punisher: Ostatnie starcie"
:)
0
@Tasde
Ale to w trosce o dzieci, żeby nie rozbijać rodzin...a nie, czekaj...
0
@Kgorecki2500
Mnie demko odrzuciło...
1
@Aragorn33
Serio myślisz, że on to w ogóle czytał?
0
@LukaszFan
No...kilka niedociągnięć jest :P
0
@Encore
Oj tam...system losowania się zawiesił i skopiował wynik sprzed tygodnia. Żadna afera.
1
@prokofiew
I kartkować bez litości...zaczęliby grać po 8 to by się nauczyli.
2
@LukaszFan
Może nie gramy skutecznie i super w obronie, ale...
Czemu nie napiszesz o decyzjach sędziów?
Miałeś przykład dzisiaj...karny dla Arsenalu, a dla Barcy za bardziej oczywisty faul na Olmo już nie, a dodatkowo za podobne zagranie został wyrzucony Garcia.
Z Interem Marciniak w roli głównej przy golu na 3:3...
W LM nie tylko drabinka ma znaczenie...
0
@heniusss
Zawsze Soto Grado może nie podyktować karnego przeciw Realowi po takie ręce, ale wtedy nie będzie kuż tłumaczenia interpretacją tylko zwyczajnym wałkiem :)
1
@Gary
Podobnie z perfidnymi symulkami na całym boisku. Kartka bez dyskusji i tyle.
0
@Rifek
Trudno. Trzeba być na meczu sprytnym. Lepsze to niż to co się obecnie dzieje. W obecnej piłce nie ma czasu w polu karnym na takie kombinacje jakie opisałeś.
0
@Michallublin
Dlatego napisałem "niby", bo to było wątpliwe, ale w kostkę go trafił.
10
Sędziowie narzekają, że nie wiedzą już, kiedy odgwizdywać karne po zagraniu ręką...
Prosta recepta:
- Każdy kontakt z piłką ręki, która nie jest przy ciele to rzut karny. Kropka.
Żadnych interpretacji czy zamierzona, czy był ruch, czy się podpierał czy najpierw dostał w kolano, czy stał plecami, czy odbiła sie od kolegi itd...Nie, ręka to ręka i uj.
Problem rozwiązany i każdy by wiedział za co jest karny.
Wykonawcy rzutów karnym mają strzelać w pełnym biegu bez zatrzymywania się i pajacowania.
Mój brat też wpadł na fajny pomysł.
Po gwizdku sędziego, zawodnik drużyny przeciwnej nie ma prawa nawet dotknąć piłki, bo inaczej żółta kartka. Skończyłoby się przetrzymywanie, "podawanie" itp.
Zasady mogą być proste, wystarczy tylko nie kombinować po każdym oburzeniu jakieś drużyny.
0
Przecież najpierw go w kostkę "drapnął", a potem niby stempel.
26
Kolejny dowód, że nas wydymali w rewanżu z AM.
Czym ten faul się różnił od tego na Olmo?
Dodam, że Garcia za taki sam wyleciał z boiska.
2
@Luciano99
Cóś w tym jest :D
0
Na notatniku artykuł, że Real najbardziej pokrzywdzony przez VAR, bo...ileś tam razy korygowali błędy głównego arbitra :D
Czyli...podejmowali prawidłowe decyzje :D
Dobrze, że w komentarzach są tam głosy rozsądku i wypominają manipulacje.
0
@AmigoBlancos
Nie z Realu i nie z Barcy?
No to reprezentant Turcji - Guler.
Asensio vol.2.
7
@draxidox
To AI stało się przerazające.
Nic już nie można brać za pewnik.
4
Rozumiem, że skarga Realu do UEFA na pracę sędziów w LL obejmie też błędy na ich korzyść, prawda? Prawda?
I dodadzą np to:
1
@Zoker
A nie?
Krytyka Flicka za zbyt ofensywną grę...
Zachwyty nad PSG i Bayernem i nazywanie tego futbolem totalnym...
Wskaż mi różnicę :)
2
@PatrychoO
To czemu PiS zmieniło filmik na inny?
Tutaj raczej chodzi o to, że poruszył ten temat zbiórki "fightercancer" i pojawił sie wtedy ten kod na dole.
Wiesz, wielu ludzi nie zwraca uwagi na to co tam pisze i korzysta z kodu QR w ciemno.
Tania manipulacja...
7
@adi7adi8
Ale on zachęcał do wpłacania i "przypadkowo" na dole był kod, który wspiera PiS :)
PiS zmienił szybko filmik na inny, ale było już za późno...
https://x.com/JanuszPolsky/status/2049224905711870299
17
Rany...ale wstyd i kompromitacja...nawet jak na PiS...
29
Posłuchajcie jak wychwalają w C+ ofensywny i atrakcyjny futbol, ale nie wtedy, kiedy w LM gra Barca, bo wtedy jadą z krytyką za taką grę.