1

@Limaker
Ale odpowiednie dla jednej ze stron :P

1

Na Isco faulu nie było, ale teraz już był?

2

I oczywiście przemilczeli spalonego Mbappe :D

5

Ci komentatorzy są ślepi?
Przecież Mbappe palił :D

4

Każdy na świecie powinien obejrzeć dzisiejszy mecz i skończyłoby się pindolenie o Negreirze, tylko zobaczyliby jakich sędziów ma La Liga...
Dwa rzuty karne...
Pierwszy...to nie ręka.
Drugi... spalony widmo.

Matrix z Temu.

1

@LukaszFan
Co Real ma bronić, skoro Betis przewraca się o własne nogi?

1

@Messibestplayerintheworld
Nie oglądam wszystkich meczów Betisu, bo czasu nie mam, ale darzę sympatią Betis i jak ich oglądam, to chłopak się wyróżnia...a w porównaniu do Rashforda, to niebo, a ziemia.

0

Przecież te sędziowanie to jest parodia :D
Lepiej odgwizdać spalonego widmo niż tłumaczyć się z karnego :D

0

@Messibestplayerintheworld
Biorę i pytam "gdzie podpisać?".

11

Real niby z kontuzjami, ale jednak Soto Grado jest ich bardzo dobrym wzmocnieniem.

2

@MirusAmisz
Dodam, że łap smiało wersję z lektorem, bo gościu jest zayebisty, a rzadko się zdarza, by lektor "czuł" tak bardzo dobrze film :)

8

Dzisiaj kibicuję Betisowi nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że jest to po Barcelonie, drużyna, którą lubię :)

0

@draxidox
"Horizon Zero Dawn i Forbidden West".
"Senua's Sacriface" (must have!)
"Dead Space"
"Chorus"
"Kena Bridge of Spirits"
"Demon Souls".

2

@MirusAmisz
Dla mnie mocne 8/10. I każdy sezon trzyma poziom, a ten ostatni, to jazda bez trzymanki :)
Jedyna wada, to bohaterka zwana "Starlight"....grająca ją aktorka po pierwszym sezonie zaczęła "upiększać" się pod skalpelem, botoksem itd i teraz wygląda jak mumia...

2

Po kolejnym odcinku ostatniego sezonu (zayebistego) stwierdzam, że Homelander, to po prostu Trump, ale z mocami :)
Wywalone w kosmos ego, narcyzm, wmawianie sobie boskości itd...
:D

1

@MesQueUnClub_87
Ja nawet z bramek już się nie cieszę zaraz po golu, bo wiem, że może ją VAR cofnąć zdarzeniem np sprzed kilkunastu sekund.
VAR pomaga, ale zabija wiele innych rzeczy.

0

@takisobiektos
Nie wiem...nie interesuję się tenisem i Świątkową :)

1

Chyba straci troszkę fanów ;-)

5

Real gra w piątek, żeby odpocząć przed LM czy jak? :P

5

Ale mi głupio...
Myślałem, że jest uzależniony, a on zwyczajnie jest bardzo muzykalny i wymiata na harmonijce...


0

@Eto'o9 R10
Mnie dziwi powoływanie na takie mecze "pewniaków" w składzie, których trener zna i wie co dają reprezentacji. Te mecze, jeśli już są, to powinny być szansą na pokazanie się innym.

3

Do tych co "porównują" Fuente i Flicka w sprawie gry i rotacji Yamala.
Czy Flick powinien nim rotować? Tak, ale...
Jaka jest różnica kontuzji w kadrze i klubie?
Kto jest pracodawcą Yamala i inwestuje w niego kasę?
To Barca opłaca mu wszystko, a nie federacja hiszpańska i to Barca traci na kontuzji zawodnika np w towarzyskim meczu kadry (mecze o pkt to inna sprawa).
Poza tym trener reprezentacji może powołać kogoś w zamian, klub nie.
Klub traci zawodnika i płaci mu za to, że nie gra, bo złapał kontuzję w nieznaczącym meczu np z Egiptem.

I to jest różnica.

0

@michal26
Martin na lewej, a Araujo do środka.

0

@michal26
Nie ma takiej opcji, bo wtedy rywale będą mieć autostradę na skrzydłach. My z 4 obrońców mamy z tym kłopot, a tylko z 3 tym bardziej.

6

Na Getafe obowiązkowo w pomocy 4 - Fermin, Gavi, Pedri i de Jong. Musimy jak najwięcej piłek przejmować i z tego korzystać.

7

Nie uznał prawidłowej bramki Ferrana, ale we wszechświecie wszystko sie wyrównuje i w piątek uznają gola po ewidentnym spalonym madrylom.
Także luzik...

0

Co do Yamala, to poczekajmy na oficjalkę, bo spekulacje dziennikarzy są tak samo wiarygodne jak diagnozy na La Ramblii...

8

I pomyśleć, że wielu chciało, żeby ligowy mecz z AM odpuścić, bo "liga już wygrana"...

No...nie wiem czy byłby powód do optymizmu, gdyby było "tylko" 6 pkt przewagi, a gramy jeszcze:
- Getafe (W)
- Osasuna (W)
- Real (D)
- Alaves (W)
- Betis (D)
- Valencia (W)

Czyli 6 trudnych meczów.
Dodam, że 2 następne mecze będą idealne do wałków, żebyśmy pkt stracili.

3

Bardzo dobre wejście de Jonga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?