norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Limaker
Ale odpowiednie dla jednej ze stron :P
1
Na Isco faulu nie było, ale teraz już był?
2
I oczywiście przemilczeli spalonego Mbappe :D
5
Ci komentatorzy są ślepi?
Przecież Mbappe palił :D
4
Każdy na świecie powinien obejrzeć dzisiejszy mecz i skończyłoby się pindolenie o Negreirze, tylko zobaczyliby jakich sędziów ma La Liga...
Dwa rzuty karne...
Pierwszy...to nie ręka.
Drugi... spalony widmo.
Matrix z Temu.
1
@LukaszFan
Co Real ma bronić, skoro Betis przewraca się o własne nogi?
1
@Messibestplayerintheworld
Nie oglądam wszystkich meczów Betisu, bo czasu nie mam, ale darzę sympatią Betis i jak ich oglądam, to chłopak się wyróżnia...a w porównaniu do Rashforda, to niebo, a ziemia.
0
Przecież te sędziowanie to jest parodia :D
Lepiej odgwizdać spalonego widmo niż tłumaczyć się z karnego :D
0
@Messibestplayerintheworld
Biorę i pytam "gdzie podpisać?".
11
Real niby z kontuzjami, ale jednak Soto Grado jest ich bardzo dobrym wzmocnieniem.
2
@MirusAmisz
Dodam, że łap smiało wersję z lektorem, bo gościu jest zayebisty, a rzadko się zdarza, by lektor "czuł" tak bardzo dobrze film :)
8
Dzisiaj kibicuję Betisowi nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że jest to po Barcelonie, drużyna, którą lubię :)
0
@draxidox
"Horizon Zero Dawn i Forbidden West".
"Senua's Sacriface" (must have!)
"Dead Space"
"Chorus"
"Kena Bridge of Spirits"
"Demon Souls".
1
@BillyButcher
Chyba nawet wiem, kto jest Twoim ulubionym bohaterem :)
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/473244978_1689940174921731_3310408200423521681_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=MtB_EAP-C8MQ7kNvwHI1OYs&_nc_oc=AdrFuB3KM7QLL2RkXDBHpAxK9WIYf2VurcA6nPDzhy51S5PFK4HvEBVCDQlC8vNRzCU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=ChnuTVyPq4SKeLZNigf0sQ&oh=00_Af2sWVije3JmMfy5KCYBa4WYWmnaATNt_lJFPWzxAgMuzw&oe=69F17802
2
@MirusAmisz
Dla mnie mocne 8/10. I każdy sezon trzyma poziom, a ten ostatni, to jazda bez trzymanki :)
Jedyna wada, to bohaterka zwana "Starlight"....grająca ją aktorka po pierwszym sezonie zaczęła "upiększać" się pod skalpelem, botoksem itd i teraz wygląda jak mumia...
2
Po kolejnym odcinku ostatniego sezonu (zayebistego) stwierdzam, że Homelander, to po prostu Trump, ale z mocami :)
Wywalone w kosmos ego, narcyzm, wmawianie sobie boskości itd...
:D
1
@MesQueUnClub_87
Ja nawet z bramek już się nie cieszę zaraz po golu, bo wiem, że może ją VAR cofnąć zdarzeniem np sprzed kilkunastu sekund.
VAR pomaga, ale zabija wiele innych rzeczy.
0
@takisobiektos
Nie wiem...nie interesuję się tenisem i Świątkową :)
1
Chyba straci troszkę fanów ;-)
5
Real gra w piątek, żeby odpocząć przed LM czy jak? :P
5
Ale mi głupio...
Myślałem, że jest uzależniony, a on zwyczajnie jest bardzo muzykalny i wymiata na harmonijce...
0
@Eto'o9 R10
Mnie dziwi powoływanie na takie mecze "pewniaków" w składzie, których trener zna i wie co dają reprezentacji. Te mecze, jeśli już są, to powinny być szansą na pokazanie się innym.
3
Do tych co "porównują" Fuente i Flicka w sprawie gry i rotacji Yamala.
Czy Flick powinien nim rotować? Tak, ale...
Jaka jest różnica kontuzji w kadrze i klubie?
Kto jest pracodawcą Yamala i inwestuje w niego kasę?
To Barca opłaca mu wszystko, a nie federacja hiszpańska i to Barca traci na kontuzji zawodnika np w towarzyskim meczu kadry (mecze o pkt to inna sprawa).
Poza tym trener reprezentacji może powołać kogoś w zamian, klub nie.
Klub traci zawodnika i płaci mu za to, że nie gra, bo złapał kontuzję w nieznaczącym meczu np z Egiptem.
I to jest różnica.
0
@michal26
Martin na lewej, a Araujo do środka.
0
@michal26
Nie ma takiej opcji, bo wtedy rywale będą mieć autostradę na skrzydłach. My z 4 obrońców mamy z tym kłopot, a tylko z 3 tym bardziej.
6
Na Getafe obowiązkowo w pomocy 4 - Fermin, Gavi, Pedri i de Jong. Musimy jak najwięcej piłek przejmować i z tego korzystać.
7
Nie uznał prawidłowej bramki Ferrana, ale we wszechświecie wszystko sie wyrównuje i w piątek uznają gola po ewidentnym spalonym madrylom.
Także luzik...
0
Co do Yamala, to poczekajmy na oficjalkę, bo spekulacje dziennikarzy są tak samo wiarygodne jak diagnozy na La Ramblii...
8
I pomyśleć, że wielu chciało, żeby ligowy mecz z AM odpuścić, bo "liga już wygrana"...
No...nie wiem czy byłby powód do optymizmu, gdyby było "tylko" 6 pkt przewagi, a gramy jeszcze:
- Getafe (W)
- Osasuna (W)
- Real (D)
- Alaves (W)
- Betis (D)
- Valencia (W)
Czyli 6 trudnych meczów.
Dodam, że 2 następne mecze będą idealne do wałków, żebyśmy pkt stracili.
3
Bardzo dobre wejście de Jonga.