norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie tutaj był faul?
0
@Cryptolis
Ale to była "walka o piłkę".
7
Wiadomo...szczyt formy Musso na mecze z Barcą, a potem już uj...tak samo jak w tamtym roku Sommer.
1
Pierwszą kartkę w tym meczu dostanie Gavi w środę.
1
Ci teraz będą leżeć przy każdej takiej okazji.
5
Posrał się...wielka mi sprawa...w Polsce 90% ludzi po kebabie tak ma :D
1
@heniusss
To bardziej prawdopodobne :)
7
Mam wrażenie, że z Barcą Musso by to obronił :P
1
Ojej...a co to się stanęło?
:D
14
@LAMC_10
Pierwszy orgazm w wieku 44 lat pewnie.
6
Ferran musi zostać, bo nawet jako rezerwowy może obskoczyć 3 pozycje z przodu. Jak wróci do formy, a ta ostatnio zaczęła zwyżkować, to będzie bardzo ważny...
Nie jest drogi, a tak jak pisałem jako rezerwowy może być pomocny.
1
@fcbarcafan19
Wprowadzenie walk na morzu to było mistrzostwo, a rozbudowanie tego w "Odyssey", to majstersztyk :)
1
@Sulimo
Mały, ale wariat.
0
@piJohn
Pudło. Jako jeden z nielicznych non stop podważam ArchivoVAR, bo są niewiarygodni odnośnie interpretacji i wiele razy o tym tutaj pisałem.
A tutaj ich dałem, bo nie miałem lepszych zdjęć o czym pisałem w innym poście na ten temat zaraz po meczu. Możesz sobie sprawdzić.
2
@Kgorecki2500
Pierwszy Black Flag był zayebisty :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szklaner
Nie ma jeszcze drugiej części :)
0
@pt9
A jaki ma wpływ na mecz?
Żaden. Liczby to nie wszystko.
Porównaj wpływ na zespół Pedriego i Gulera.
Pedri kontroluje tempo, rozgrywa, napędza akcje itp, a co robi Guler?
To, że poda do Mbappe i ten strzeli gola nie oznacza, że jest kluczowy.
1
@mientusek1407
Jest średni i nic poza tym.
0
@wpwelement
"Nie popełnia błędów ten, który nic nie robi".
1
@ViscaelBarca2007
On już po meczu na Bernabeu zabłysnął swoją motywacją i psychologią...
3
Solidny argument :D
5
@Kgorecki2500
Tak powinno być.
2
@BojanKriKicz
Jakby tak każdego sprawdzać kto jest zbanowany, to by czasu zabrakło :)
2
@kanver_
Popieram, a tym bardziej, że trudno o "9" w takiej cenie, a takiej potrzebujemy, która powalczy w polu karnym.
0
@gaucho104
Dokładnie.
1
@ShawnC
A czy odpadliśmy po deklasacji?
Nie.
Zadecydowały szczegóły np takie jak Marciniak i Turpin.
0
@Hektor16
Broń biała w ręce dominującej.
1
@Bobo25
To łap:
„Trzeba to zatrzymać. Nie mogą ciągle wychodzić na swoje. Zawsze kończy się to chaosem, gdy sprawy nie idą po ich myśli; zachowują się, jakby każda słuszna decyzja sędziego musiała być na ich korzyść.
I dzisiejszej nocy nie było inaczej. Już zrobili to przeciwko nam w zeszłym sezonie, i oto jesteśmy znowu. To nie do przyjęcia i trzeba to powstrzymać. Szczerze mówiąc, to wiele mówi o tym, jak udało im się wygrać 15 Ligi Mistrzów.”
1
@AduŚ07
Casemiro mistrz :D