1

Gdzie tutaj był faul?

0

@Cryptolis
Ale to była "walka o piłkę".

7

Wiadomo...szczyt formy Musso na mecze z Barcą, a potem już uj...tak samo jak w tamtym roku Sommer.

1

Pierwszą kartkę w tym meczu dostanie Gavi w środę.

1

Ci teraz będą leżeć przy każdej takiej okazji.

5

Posrał się...wielka mi sprawa...w Polsce 90% ludzi po kebabie tak ma :D

1

@heniusss
To bardziej prawdopodobne :)

7

Mam wrażenie, że z Barcą Musso by to obronił :P

1

Ojej...a co to się stanęło?
:D

14

@LAMC_10
Pierwszy orgazm w wieku 44 lat pewnie.

6

Ferran musi zostać, bo nawet jako rezerwowy może obskoczyć 3 pozycje z przodu. Jak wróci do formy, a ta ostatnio zaczęła zwyżkować, to będzie bardzo ważny...
Nie jest drogi, a tak jak pisałem jako rezerwowy może być pomocny.

1

@fcbarcafan19
Wprowadzenie walk na morzu to było mistrzostwo, a rozbudowanie tego w "Odyssey", to majstersztyk :)

1

@Sulimo
Mały, ale wariat.

0

@piJohn
Pudło. Jako jeden z nielicznych non stop podważam ArchivoVAR, bo są niewiarygodni odnośnie interpretacji i wiele razy o tym tutaj pisałem.
A tutaj ich dałem, bo nie miałem lepszych zdjęć o czym pisałem w innym poście na ten temat zaraz po meczu. Możesz sobie sprawdzić.

2

@Kgorecki2500
Pierwszy Black Flag był zayebisty :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szklaner
Nie ma jeszcze drugiej części :)

0

@pt9
A jaki ma wpływ na mecz?
Żaden. Liczby to nie wszystko.
Porównaj wpływ na zespół Pedriego i Gulera.
Pedri kontroluje tempo, rozgrywa, napędza akcje itp, a co robi Guler?
To, że poda do Mbappe i ten strzeli gola nie oznacza, że jest kluczowy.

1

@mientusek1407
Jest średni i nic poza tym.

0

@wpwelement
"Nie popełnia błędów ten, który nic nie robi".

1

@ViscaelBarca2007
On już po meczu na Bernabeu zabłysnął swoją motywacją i psychologią...

3

Solidny argument :D


5

@Kgorecki2500
Tak powinno być.

2

@BojanKriKicz
Jakby tak każdego sprawdzać kto jest zbanowany, to by czasu zabrakło :)

2

@kanver_
Popieram, a tym bardziej, że trudno o "9" w takiej cenie, a takiej potrzebujemy, która powalczy w polu karnym.

0

@gaucho104
Dokładnie.

1

@ShawnC
A czy odpadliśmy po deklasacji?
Nie.
Zadecydowały szczegóły np takie jak Marciniak i Turpin.

0

@Hektor16
Broń biała w ręce dominującej.

1

@Bobo25
To łap:
„Trzeba to zatrzymać. Nie mogą ciągle wychodzić na swoje. Zawsze kończy się to chaosem, gdy sprawy nie idą po ich myśli; zachowują się, jakby każda słuszna decyzja sędziego musiała być na ich korzyść.
I dzisiejszej nocy nie było inaczej. Już zrobili to przeciwko nam w zeszłym sezonie, i oto jesteśmy znowu. To nie do przyjęcia i trzeba to powstrzymać. Szczerze mówiąc, to wiele mówi o tym, jak udało im się wygrać 15 Ligi Mistrzów.”

1

@AduŚ07
Casemiro mistrz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?