norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04
PSG - Bayern powinien być finałem...szkoda.
0
@AmigoBlancos
Dokładnie i te 1:0 dowoziliśmy jakimś cudem...
5
Piękne porównanie :)
2
@AmigoBlancos
Mi nie chodzi o poszczególnych zawodników, bo w Realu indywidualności na wysokim poziomie nie brakuje, ale o to, że oni nie wiedzą co maja grać, a bazowanie tylko na męczenniku czy Mbappe lub Fede to chyba za mało jak na taki klub.
Szczerze, to wstydziłbym sie za taka gre mojego klubu. Tak miałem za Xaviego, kiedy zdobył mistrzostwo, które mnie nie cieszyło, bo na grę nie można było patrzeć.
15
Arbiter podarował im dwie bramki, ale są pokrzywdzeni, bo dostali czerwoną, być może pochopną, ale do wybronienia.
I taki jest właśnie Real...paskudny i obrzydliwy.
0
@AmigoBlancos
Real w ogóle nie ma własnego stylu i ile można grać lage na Viniciusa czy Mbappe?
1
@Kapitan hawk
Oczywiście, że tak. RSSS to bierze.
1
Bayern ewidentnie wygrał dla Tuska...wiadomo...Fur Dutschland :)
0
@Piorun
Ok, ale z powodu pressingu Yamala, a nie podanie pod nogi, gdy nikt Cię nie atakuje.
1
@Dari0G
Mi akurat murowanie się i posyłanie dzid do przodu się nie podoba i nie uważam, że grali dobrze.
3
@Bobo25
Stawka nie ma znaczenia jeżeli złamał przepisy, ale arbiter tak jak zauważył @Dari0G za bardzo się podpalił.
15
Cama dostał żółtą z trzymanie piłki, a nie za faul.
1
@sokot
To był cel Mbappe :D
7
Niby efekt końcowy taki sam, ale teraz porównać styl w jakim się odpada.
My po heroicznej walce i w dużej części dominacji w meczu.
I madrycka patologia po wylewie bramkarza, pomocy arbitra i grania lagi na pastuchów z przodu.
3
I ten brutalny faul...
1
@AssisMoreira
Wiem :)
2
Faul na Rudigerze :D
1
@AssisMoreira
Już powoli rzygam.
8
Jak widać można grać prostacką piłkę z lagą do przodu i oba kluby z Madrytu to wykorzystują, bo jakby co, to sędzia uratuje.
48
Real w pigułce:
1 gol - wylew bramkarza.
2 gol - faul widmo i ręcznik w bramce.
3 gol - faul Rudigera i kontra z golem.
Jak powiedział komentator na początku:
"W meczach Realu dzieją niewyjaśnione czary"
Jakby grała Barca, to za takie wejście Viniciusa byłoby żółtko, faul na Brahimie nieodwizdany i wolny za faul Rudigera + kartka.
Detale...
3
Finał LM:
Real - AM...chyba rzygałbym przez tydzień.
1
Komentarz usunięty
2
@Bobo25
No to mogę spokojnie iść do pracy. Dzięki :)
1
@L4ngusta
Za takie "przewinienie" zawsze warto :)
1
@MichuZ44
Ferran zagrał bardzo dobry mecz, ale trzeba się przywalić o jedną stratę?
5
Czuję, że dzisiaj w Monachium zadecyduje brak rzutu karnego dla Bayernu w Madrycie...
..to są te detale.
2
Dodam od siebie jeszcze, że w decydujących momentach ewidentne błędy na naszą niekorzyść w LM są przemilczane, ale wiadomo...wyolbrzymiony skandal i Chelsea 2009.
Np Inter za Xaviego, gdzie walczyliśmy o wyjście z grupy.
Inter rok temu. Stykowe akcje wszystkie przeciw nam i oglądacie mnóstwo meczów i ile razy po takim zagraniu jak Dumfries i Gerard (gol na 3:3) odgwizdywany był faul? 9 na 10?
Koke bez drugiej żółtej czy brak karnego.
Niby szczegóły, ale one też przyczyniły się do tego jak jest.
55
Flick przywrócił radość z oglądania Barcy, w dwa lata zdobył 5 pucharów z dużą szansą na kolejny, w Europie zaczęliśmy się liczyć i nie jesteśmy chłopakami do bicia.
W LM odpadliśmy po świetnych meczach z Interem i AM, gramy młodym składem i ktoś ma zastrzeżenia jeszcze do pracy Flicka?
Są rzeczy do poprawy, ale nic lepszego niż Flick nie mogło nas spotkać.
Podwazanie jego pracy to nie odklejenie, to powazna choroba.
2
Znajdź różnicę (poza koszulkami) :)
0
@esem91
Przecież Musso celowo jeszcze noge podnosi.