3

Dla mnie kompromitacją sędziego poza brakiem drugiej żółtej dla Koke jest odgwizdanie faulu Cubarsiego i danie mu tylko żółtej :D
Przecież, jeśli ostatni obrońca fauluje, to od razu jest czerwo :)

10

Pedri kartka za dyskusję jako kapitan.
Koke trzy ostre faule - jedna żółta.

0

@JustJiff
Dokładnie.

4

Ale te przepisy też są chore...
Obrońca nie wykonuje żadnego ruchu, którym mógłby sfaulować rywala tylko biegnie naturalnie za nim, ten zahaczy samoistnie o nogę i jest faul oraz czerwona...

0

@SinMistico
Przecież Cubarsi nic nie zrobił :)
To Simeone machał tymi nogami po przyjęciu jak yebniety i zahaczył co spowodowało upadek.
A że przepisy są jakie są...

0

@Mike3554
A co ma VAR do żółtej kartki?

0

Jak można za to winić Cubarsiego?
Przecież chłopak tylko biegł za nim, a że ten to wykorzystał to gdzie jego wina?
Cubarsi nie zrobił żadnego ruchu, żeby go faulować.

0

Podwójny cios...

1

Najzabawniejsze jest to, że Cubarsi po prostu biegł i Simeone sam zahaczył, ale niestety nieintencjonalnie spowodował jego upadek i czerwo zasłuzone..

0

To czerwo jest.

3

Od dwóch sezonów jest przepis, że po odbiciu się piłki od kolegi z drużyny zagranie ręką nie jest przewinieniem, a Ci przy mikrofonie drążą temat...rany...

0

@RoberDzik
Z tego co się orientuje, to sami skrzydłowi?

0

@Piotrek1993
...i zejście Araujo po czerwonej.

1

@Bobo25
Wiadom, że chciałbym, żeby wygrali LM, ale nie mam ciśnienia na te rozgrywki i nigdy nie miałem. Nawet za czasów Pepa, ale oczywiste jets, że porażki i odpadnięcia bolały...szczególnie z Interem i Chelsea...

0

@Dari0G
:D
To nie problem medyczny, tylko uważam, że wygranie maratonu ligowego z odwiecznym rywalem jest większym sukcesem niż "chybił-trafił" w LM, gdzie czasami nie forma decyduje tylko inne czynniki.

1

Dzisiejszy mecz obejrzę na spokojnie, bo dla mnie większe znaczenie miał poprzedni pojedynek z AM.
Wiem, że jestem jednym z nielicznych lub możliwe, że jedynym, który tak ma, ale dla mnie mistrzostwo LL smakuje i jest dla mnie ważniejsze od LM.
Podejrzewam, że zaraz pojawią się komentarze o wyższości europejskich rozgrywek itp, ale zawsze tak miałem i to sie nie zmieni :)

1

Najgorsze jest to, że Real strzela na 0:1 i już jest dogrywka :/

12

Podejrzewam, że Bayern tak kombinował pod bramką Realu zamiast często po prostu zajebać, bo chciał ich ośmieszyć, ale nie pykło.

10

Serio...jak w rewanżu pojawi się Marciniak, to wiemy już kto w półfinale...

1

@NeroTFP1
Dla Realu to bardzo korzystny z przebiegu meczu.

1

Tyle męczennik nagadał się o "połączeniu", ale dzisiaj odłączony na maksa :)

2

Teraz Real musi odpuścić mecz z Gironą, żeby szykować się na rewanż i to dla nas może być bardzo dobre :)

0

Ufffff...mogło być i powinno być lepiej, ale mogło być fatalnie.

1

I bez kartki :D

0

Ale oni kombinują...rany!

1

@Dari0G
Masz rację :)

2

I widzicie jak gra Real?
Przejmują piłkę, dwa zagrania do tyłu i laga!

1

@Katalończyk 99
Ale ta słuszna.

0

@AduŚ07
No szkoda... :D

2

Zaczynają się wylewy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?