norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dla mnie kompromitacją sędziego poza brakiem drugiej żółtej dla Koke jest odgwizdanie faulu Cubarsiego i danie mu tylko żółtej :D
Przecież, jeśli ostatni obrońca fauluje, to od razu jest czerwo :)
10
Pedri kartka za dyskusję jako kapitan.
Koke trzy ostre faule - jedna żółta.
0
@JustJiff
Dokładnie.
4
Ale te przepisy też są chore...
Obrońca nie wykonuje żadnego ruchu, którym mógłby sfaulować rywala tylko biegnie naturalnie za nim, ten zahaczy samoistnie o nogę i jest faul oraz czerwona...
0
@SinMistico
Przecież Cubarsi nic nie zrobił :)
To Simeone machał tymi nogami po przyjęciu jak yebniety i zahaczył co spowodowało upadek.
A że przepisy są jakie są...
0
@Mike3554
A co ma VAR do żółtej kartki?
0
Jak można za to winić Cubarsiego?
Przecież chłopak tylko biegł za nim, a że ten to wykorzystał to gdzie jego wina?
Cubarsi nie zrobił żadnego ruchu, żeby go faulować.
0
Podwójny cios...
1
Najzabawniejsze jest to, że Cubarsi po prostu biegł i Simeone sam zahaczył, ale niestety nieintencjonalnie spowodował jego upadek i czerwo zasłuzone..
0
To czerwo jest.
3
Od dwóch sezonów jest przepis, że po odbiciu się piłki od kolegi z drużyny zagranie ręką nie jest przewinieniem, a Ci przy mikrofonie drążą temat...rany...
0
@RoberDzik
Z tego co się orientuje, to sami skrzydłowi?
0
@Piotrek1993
...i zejście Araujo po czerwonej.
1
@Bobo25
Wiadom, że chciałbym, żeby wygrali LM, ale nie mam ciśnienia na te rozgrywki i nigdy nie miałem. Nawet za czasów Pepa, ale oczywiste jets, że porażki i odpadnięcia bolały...szczególnie z Interem i Chelsea...
0
@Dari0G
:D
To nie problem medyczny, tylko uważam, że wygranie maratonu ligowego z odwiecznym rywalem jest większym sukcesem niż "chybił-trafił" w LM, gdzie czasami nie forma decyduje tylko inne czynniki.
1
Dzisiejszy mecz obejrzę na spokojnie, bo dla mnie większe znaczenie miał poprzedni pojedynek z AM.
Wiem, że jestem jednym z nielicznych lub możliwe, że jedynym, który tak ma, ale dla mnie mistrzostwo LL smakuje i jest dla mnie ważniejsze od LM.
Podejrzewam, że zaraz pojawią się komentarze o wyższości europejskich rozgrywek itp, ale zawsze tak miałem i to sie nie zmieni :)
1
Najgorsze jest to, że Real strzela na 0:1 i już jest dogrywka :/
12
Podejrzewam, że Bayern tak kombinował pod bramką Realu zamiast często po prostu zajebać, bo chciał ich ośmieszyć, ale nie pykło.
10
Serio...jak w rewanżu pojawi się Marciniak, to wiemy już kto w półfinale...
1
@NeroTFP1
Dla Realu to bardzo korzystny z przebiegu meczu.
1
Tyle męczennik nagadał się o "połączeniu", ale dzisiaj odłączony na maksa :)
2
Teraz Real musi odpuścić mecz z Gironą, żeby szykować się na rewanż i to dla nas może być bardzo dobre :)
0
Ufffff...mogło być i powinno być lepiej, ale mogło być fatalnie.
1
I bez kartki :D
0
Ale oni kombinują...rany!
1
@Dari0G
Masz rację :)
2
I widzicie jak gra Real?
Przejmują piłkę, dwa zagrania do tyłu i laga!
1
@Katalończyk 99
Ale ta słuszna.
0
@AduŚ07
No szkoda... :D
2
Zaczynają się wylewy...