norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Widzę, że rtg płuc na jutro mogę olać, bo Trump tak mnie napromieni podczas zagłady świata, że płuca same mi wyjdą.
20
Czyli lodówka dla arbitrów za mecz z AM, a po CdR trafili, bo nie pamiętam?
1
@BezglutenowyPedri
Kierowca ma i to najważniejsze.
Reszta pasażerów to tylko statystyka :)
1
@RozowaPantera
Nie zasnę w nocy po tej historii.
0
@Szmulek
Rany... :D
34
Samokrytyka?
Noo...zaskoczył mnie :)
3
UEFA jak co roku nie zawodzi...
Dwa mecze 1/4 jednego dnia, to zamiast dać jeden np o 18, a drugi o 21 (jak w poprzedniej rundzie), żeby można było obejrzeć oba spotkania, to nie bo po co?
0
@Ryoumen
To jeszcze raz...
W obecnym sezonie były narzekania, że mamy pełno pomocników, a tu nagle wypadł Pedri, Bernal, Fermin, de Jong i nie było kim grać...
Chodzi mi o to, że wiem, iż potrzebujemy kasy na transfery i trzeba kogoś upłynnić, ale nie ma sensu szaleć, bo potem okaże się ,że mamy np 3 pomocników do gry w pierwszym składzie i kilku z Barcy B, a potem zaskoczenie, że nie sprostaliśmy w półfinale LM, bo za dużo niedoświadczonych graczy było.
Jeżeli pojawi się naprawdę dobra oferta, to wtedy można rozważyć, a znając nasze zdolności to oddamy za paczkę śliwek i kupimy talent "no name" z Brazylii.
0
@Ojciec5tkidzieci
No właśnie...znaleźć zastępstwo, które od razu podniesie poziom, ale gwarancji nie ma, a Barca w obecnej sytuacji finansowej nie ma pola do ryzyka. Myślisz, że ktoś przyjdzie za pensję Casado czy Balde?
O de Jongu nie wspominam, bo to sie nie wydarzy.
0
@Chimera
Sprzedamy Ferrana, Casado czy Gaviego i kto za taką pensję do nas przyjdzie?
Znowu wynalazki typu Vitor Roque?
0
@BORO_12
Młodzi dostają szansę, ale jaka pewność, że wypalą?
Bernal non stop łapie urazy po długiej kontuzji, nie wiemy co z Gavim będzie i czy wróci do pełnej sprawności...to jest wróżenie z fusów.
Co do Ferrana, to inna sytuacja, bo jeśli dostaniemy jakiegoś młodego wszechstronnego atakującego, to ok, ale to też trzeba brać pod uwagę wiele czynników. Nowy nie znaczy lepszy i czy się wpasuje.
Wolałbym nie szaleć ze sprzedażami, a sprowadzać nowych, którzy mogliby pokazać swoją wartość i przydatność.
A jak nie mamy kasy i musimy kogoś sprzedać. to po co zastanawiamy się nad wykupieniem Rashforda? Dla mnie to kasa w błoto.
2
@BORO_12
Wam to się w łbach poprzewracało...
Goście mają obniżkę formy, Casado pokazał, że potrafi grać w piłkę, Ferran też swoje zrobił, a Wy chcecie od razu ich sprzedać, a w zamian kto?
Tak samo było już Ferminem, Gavim i Kounde, którzy zaliczali spadek formy i od razu mieli iść na sprzedaż.
Z Martinem było to samo. Nie tak dawno nawet Bernal był na wylocie.
Przypomnę też sytuację z tak bardzo krytykowanym Balde, który w zeszłym sezonie był kluczowy i jaki był lament, że wypadł pod koniec sezonu...
Macie pamięć bardzo krótką.
Osobiście rozważyłbym sprzedaż dopiero w połowie przyszłego sezonu, jeśli nic się u nich nie zmieni, a z Casado 2 x bym się zastanowił.
4
@arasz1819
Ale pogroził palcem "tvnowcowi" i go zaorał! Prawdziwy wódz Polski!
0
@kanver_
Skoro chodziła po kolejne napoje do Lidla, to przed wejściem mogła zdać puste i od razu kasę odebrać, a nie czekać uj wie na co :)
4
@maroon @Comentateiro
Wizerunek top? :D
Gościu wali pod dziąsło na każdym kroku, drze mordę przy każdej możliwej publicznej wypowiedzi, "tuli się" się z typami ze świata przestępczego, za granicą nie potrafi się zachować tylko chodzi jak na ustawce i nikt konkretny nawet nie chce z nim gadać...no wizerunek zayebisty :)
11
@arasz1819
Cóż...
0
@Katalończyk 99
Coś za coś...ale trudno o połączeni z czymś czego się nie ma :P
0
Ale się narobiło!!!
Vinicius nauczył się nowego słowa!
"Połączenie" :D
Konferencja z nim ma chyba takiego sponsora, że tak często używa tego słowa :P
2
Negreira :D
Żeby nie był to, gol na 2:0 padł przy pomocy zagrania ręką (teraz uznano by to za bark :)
1
@NeroTFP1
Chłopie...w USA pewien Dżordż został pochowany w złotej trumnie :P
1
@Hosh
Już jest :)
https://x.com/sejmowa/status/2040774777195876834
3
@Kgorecki2500
Dodam, że coś dużo wie i szczegółowo w tym temacie, więc może sam podpalił? :)
9
@Kgorecki2500
A użyte do konstrukcji drewno pochodziło z brzozy...
7
@tomek8756
Zaraz się zjawią "obiektywni" i będą wciskać, że nie to miał na myśli i nie chodzi o Polskę :)
1
Sezon 14/15 i MSN vs Atletico Madryt.
Skrót z polskim komentarzem :)
0
@maroon
Ja polewam wrzątkiem :D
2
@clyde
Mnie śmieszy afera odnośnie tego krzyża, a Ty się od razu uruchomiłaś :)
Spłonął z powodu znicza, ale wojna polityczna musi się toczyć...i dlatego mam z tego bekę...
Też jestem ateistą i co w związku z tym? Mam płakać, bo przypadkowo ktoś spalił krzyż? Mam gdzieś tęcze i inne takie. Dla mnie robienie afery z takich spraw jest komedią...tyle i zamierzam za każdym razem to wyśmiewa... :)
1
Klasyk :D
"Najgorsze w lanym poniedziałku jest to, że trzeba czekać aż woda się zagotuje..."
4
Sprawa wyjaśniona...
https://x.com/sejmowa/status/2040774777195876834
0
@Laminedependencia
Stanowski w obronie Michniewicza? Kto by się spodziewał? :D