norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak było, nie zmyślam :)
20
U naszego "sojusznika" dwubiegunowość weszła na pełnej :)
1
Bywa i tak :D
4
To był prawdziwy bohater :D
2
@MirusAmisz
No i w końcu jakiś konkret i niepodważalny dowód!
Dzięki :)
0
@maroon
Ale w internecie piszą, że płaska, więc... :P
3
Misja i lot w stronę Księżyca i pierwszy szok!
Ziemia nie jest płaska!!!
Jak to możliwe?!
Ta cała misja, to na bank AI.
0
@BulaKG
...czy Ty na mnie spojrzałeś?
1
@Kgorecki2500
Ale jakby tak popatrzeć, to od czasów II WŚ, to właśnie USA brało udział w największej ilości wojen...oczywiście tylko po to, by doprowadzić do "pokoju".
2
@fumador
Ale ja nic nie napisałem o tym, że Trump wygrał dzięki polskiej prawicy.
0
@damian16161212
Nie wiemy z jakiej planety pochodzi, więc może tak jest :)
3
@fumador
Ale wchodzi mu głęboko w zad i robią to co im nakazuje.
2
@michal26
Tak, to od Ciebie o tym sie dowiedziałem, bo takich właśnie słów użyłeś.
5
@michal26
Dokładnie.
Nie wiem czy to nie Ty mi pisałeś, że nawet odsunięcie Trumpa nic nie zmieni, bo jego miejsce według ich prawa zajmie wiceprezydent.
Czyli żadna różnica.
8
@MessiForeverTheBest
No...kilka niedociągnięć jest :)
7
@adi7adi8
*(Nie)normalny :)
52
Aha...
Czyli tak:
1. Trump rozpoczyna konflikt na Bliskim Wschodzie, który ma potrwać ok 4 dni.
2. Nie potrzebuje pomocy, bo sam sobie poradzi i odmowy o dołączeniu do wojny europejskich państw go nie ruszają.
3. Wojnę wygrywa.
4. Wojnę wygrał.
5. Trump zwala winę na sojuszników, że wojna dalej trwa.
6. Hiszpania zamyka przestrzeń powietrzną dla USA oraz ich bazy.
- Włochy zamykają bazę lotniczą dla USA.
- Polska odmawia dostarczenia rakiet Patriot na Bliski Wschód.
7. Trump po powyższych działaniach i ogólnej krytyce jego decyzji mówi: "Świat szanuje nas teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej”. (?).
7. Trump grozi wyjściem z NATO.
8. Trump tak bardzo wygrywa/wygrał wojnę, że postanawia postawić na szantaż...
0
@reakwon
A co to zmienia?
Przecież każdy pisowiec tak właśnie reaguje...nawet tutaj na LR...
Napisz np..."Ale alfons dał ciała" i od razu lawina komentarzy z groźbą zgłoszenia takiego wpisu do prokuratury ze względu na obrazę prezydenta :D
1
Rany...jakim trzeba być zaślepionym fanem Lewego, żeby jego gola wybrać na najładniejszego :D
0
@Sulimo
Lords mi się bardzo podobał.
Klimat zajebisty i mechanika alternatywnego świata kozacka :)
9
Piękne samozaoranie :D
0
@RoberDzik
Nagroda Nobla dla pachołka murowana.
2
@Vegeta88
Zabolało czy poczucie humoru zostało w lesie? :)
P.S. Nie "tą" tylko "tę" :)
4
@Borneo
Ale Trumpowi to nie wadzi :)
13
Można go nie lubić i się z nim nie zgadzać, ale tutaj pięknie dowalił :D
1
@Pedri16Future
Holandia.
2
@Oster273727
A ja uważam, ze odszedł za późno i powinien to zrobić po ostatnim Euro.
Odnośnie tych eliminacji to zapamiętamy w nich gole Lewego?
Nie.
Zapamiętamy wojnę z Probierzem i aferę wokół reprezentacji.
A gdyby odszedł po wielkim turnieju, to lepiej by to wyglądało.
0
@daniel32778
A kto mówi o Milikach i Piątkach?
Czas stawiać na młodych. bo pokazują, że warto...
A co niby ten Lewy w ostatnim czasie nam daje? To samo co w Barcelonie...jak ktoś mu nie wystawi patelni na 5 metr, to nie ma go w meczu i to nie zawsze to wykorzysta.
Lata świetności ma za sobą i trzeba się z tym pogodzić. W Barcelonie jak Suarez kopał sie po czole też każdy chciał, żeby odszedł i nikt nie odebrał mu tego co zrobił i zdobył dla klubu...to tak samo jak z Lewym w kadrze.
Przez takie sentymenty jak u Ciebie i Tobie podobnym mieliśmy w Barcelonie "amigosów", bo trzymali ich za zasługi i przez to straciliśmy kilka lat na odbudowę/odświeżenie zespołu, bo Messi wszystko tuszował ciągnął grę przez długi okres.
Lewy sportowo już nie dojeżdża i swoimi występami się nie broni, bo zagra jeden nawet nie dobry, a poprawny mecz na kilka, Nic więcej. może tylko stracić na swoim wizerunku i legendzie Polski w razie jakieś kompromitacji kadry przez co on będzie za to winny.
Dla niego wylot do USA byłby najlepszym wyjściem.
0
@lekkafuszera
Mój błąd. Faktycznie ostatecznie wyprzedziliśmy Mołdawię, ale nie zmienia to faktu, że awansowaliśmy kuchennymi drzwiami tak jak Szwecja teraz.
2
@Sulimo
Przylepić ładunek C4 i zdalnie detonować :)