3

W JUESEJ chyba się wkur...
Podobno łącznie było ponad 7 mln protestujących przeciw Trumpowi...ale PiS wie lepiej i "modli" się do pomarańczowego "Boga"...




0

@Aragorn33
Z życia wzięte...

15

Poziom żenady wywaliło w kosmos...
Od samej wypowiedzi, aż po czytanie z kartki każdego słowa...


0

@Kubsoleon
Grzeszników nie obejrzałem do końca, a Bugonia masz rację...bardzo dobry film. Trzymał w napięciu i ciekawości do końca.

0

@Kubsoleon
Ale ilość czarnych była decydując, by dostać tyle nominacji.

0

@Sulimo
Podejrzewam, że po paru godzinach gry zachwyty Ci stopnieją, ale obym się mylił :)

W pewnym momencie Twoja broń będzie mogła skosić każdego (i to na wczesnym etapie gry) i gra staje się po prostu...pusta, bo nie ma sensu dalej np ulepszać karabinu.
Ja korzystałem z karabinu z wbudowanymi ognistymi pociskami i to wystarczyło, żeby na luzie iść dalej, do tego snajperka i gra nie stanowi wyzwania, a podniesienie poziomu (miałem normal) od razu wrzuca poziom soulslików i przeciwnicy wchłaniali pociski jak gąbka...wtedy to jest frustracja...

4

Pierwszy raz mi go prawie szkoda, że aż tak go skrzywdzili...


0

@Roobo
Ale ma swoje plusy, bo żaden rząd nie zwali wysokich cen na innych.

2

@Huta1968
Takie mecze powinny służyć do powoływania nowych piłkarzy w kadrze, a nie orać podstawowych zawodników.

2

To na pewno wina maski.

1

Ciekawostka:
- Lewy narzeka, że maseczka zasłania mu widok i dlatego ma problemy podczas gry.
- Grabara ma maskę jak u Batmana i nie narzeka. Jakoś widzi wszystko i do tego jest bramkarzem.

Złej baletnicy...

1

@eckov @Croocers
Rany...ale Wy jesteście tępi...
Gdzie napisałem, że bronię skazanych?
Chodzi o to, że gość wskazał u Berkowicza kłamstwa, manipulację i naciąganie faktów pod swoją narrację i propagandę.
Dotarło?

0

@Roobo
Aha. Tego nie wiedziałem.
Ale z tego co wiem, to ona chyba ma wyrok za brak reakcji na to co robił jej mąż i ona nie jest pedofilką.
Nie zmienia to faktu, że jest współwinna.

7

Pomyłką to jest sam Real.

5

@marcin62
Polityk to nie zawód, to immunitet na wałki...to tak jak Rudiger i kartki.

5

Króciutko ze złodziejem patelni :)

1

@Roobo
Ale w jakim sensie PO to tuszowało?
Z tego co słyszałem, to wyroki zapadły.

0

@mint
Ale za to jak agresywnie się drapał. Dobrze, że w sądzie to się nie zakończyło.

0

Aha...brutalny faul z narażeniem na poważną kontuzję - jeden mecz.
Brutalny faul i kontuzja - 2 mecze.
Brawo :)

1

@Sulimo
No to udanej wyprawy i powodzenia w obaleniu dyktatora :)

1

@Kgorecki2500
Szkoda, że Iran nie wie nic o tych rozmowach :)

0

@Alvarinho
W 5 zarąbiście były pochowane znajdźki i skarby...naprawdę trzeba było się mocno nie raz i nie dwa nagłowić :)
FC 5 bardzo mi się podobał :)

0

@Sulimo
Wyzwalanie posterunków jest standardowe z dodatkiem, że musisz znaleźć klucz do stróżówki (o ile dobrze pamiętam).
Mamy podobny gust (tak mi się wydaje) i o ile 3, 4, 5 ogrywałem do bólu tak 6 wynudziła mnie strasznie.
Może inaczej...wymęczyła mnie.
Jest przekombinowana i...futurystyczna...bo jak nazwać bieganie z plecakiem-wyrzutnią rakiet? Dodam pomagierów w postaci zwierzaków jak poyebany z ADHD kogut czy piesek na wózku inwalidzkim...
AI przeciwników jest chyba najgorszy w serii szczególnie w samochodach.
Jest sporo nowości, ale...one właśnie uważam, że zepsuły grę. Za dużo na jeden raz.
Ulepszanie broni, plecaka, zwierząt, samochodów itp itd...po paru godzinach zmęczenie tą mechaniką po prostu odpycha...
Dla mnie najgorsza część serii...
Nie pamiętam już czy odpowiadałeś mi czy grałeś w FC: Primal? Jest ekstra i też można czyścić mapy z osad czy patroli/posterunków/drapieżnych zwierząt i nie jest łatwo...byłem zadowolony, że najlepiej zabijać po cichu...z łuku, nożem, a nie na hurra :)

0

@mekston
Żadnym, bo oba puste jak jego łeb.

2

@allien18
Gorzej, jakbyś nie pomylił i potem miałbyś kakaowe dzieci ;-)

11

Może i u Mbappe pomylili kolana, ale za to sędziowie się nie mylą w meczach Realu i ciągną ich za uszy...
Równowaga utrzymana.

19

Aha...tak to wyglądało...


0

@Rifek
Nie wierzę, że lekarze go "nie macali" po kolanie. Przecież nawet jak pracował na siłowni itp, to musieli dać zalecenia odnośnie tego kolana.

3

@Faro
Może Dembele nie jest wyjątkiem i we Francji nie odróżniają, która noga jest lewa, a która prawa...to miałoby większy sens :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?