norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I znowu bez kartki, a potem zacznie się wycinanie na maksa.
4
Złote myśli Pachołka z Madrytu :)
"Zawodnicy nie wykonywali tego, co ćwiczyliśmy na treningach. Porażka to moja wina jako trenera."
Czego nie rozumiecie? :D
4
Lenglet wierzę w Ciebie!
Zagraj jak za "najlepszych" czasów w Barcelonie...3 x wylew w obronie i wystarczy :)
1
Pachołek niebawem będzie bardziej święty od Jezusa...wszystkie winy i grzechy biedny przyjmuje z pokorą...
0
@buglikos
Przecież Real strzelił, dobrze, że ten Majorki.
0
@Lament
Bzdura. To wina Negreiry.
3
Najpiękniejsze jest to, że ewentualna strata pkt z AM nie będzie tak bolała :)
2
Norbi przewidział to ponad dwa tygodnie temu (ale dziś miałem wątpliwości) :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16688194#comment-16688249
1
Oho..już szukają, żeby anulować.
0
Zaraz znowu jakiś yebany rykoszet wpadnie...
0
Nie wierzę, że to utrzymają, bo gol z dupy aż się prosi.
0
@HiBro
Niby słabiutko, ale trzy okazje miał.
3
I to jest właśnie "siła" Realu...Brak pomysłu na grę, więc trzeba zagrać piłkę do kogoś w formie i może coś wyrzeźbi, a niestety mają w swoim składzie takiego Mbappe czy innego męczennika.
0
@Kazragore
W sumie racja :D
0
No to jednak był zamach na krzyż :/
0
@DonCarletto
Ze wyglądają jak zwyrole...
0
Czy przypadkiem Rudiger nie kopnął go w piszczel ?
0
@DonCarletto
Np Rudiger, Pepe, Asencio, Casemiro...
0
@DonCarletto
Nie zmienia to faktu, że tak właśnie jest.
Można wymieniać i wymieniać takich zawodników w Realu, a w Barcelonie?
1
Czemu w Realu większość zawodników ma takie zakazane mordy (poza tym, że Madryt przyciąga takie wynalazki)?
Serio...nie pamiętam, żeby w Barcelonie kiedyś ktoś taki grał, na którego wystarczyło spojrzeć i powiedzieć np, że to zwyrol.
Chyba, że mnie coś ominęło...
1
@gumaz
W sumie, to..."taniec połamaniec"...
1
@wawrzyn1
Podobno ma jakieś dolegliwości i nie gra z ostrożności...
9
Po tym co przysymulował Mbappe, to widać, że nieźle nad tym pracują na treningach.
1
No wiadomo...teraz faul, ale z Celtą już nie :D
13
Jako, że jestem od dwóch minut wiernym i zagorzałym kibicem Majorki, to...
VAMOS RCD Mallorca!!!
7
Mega!
1
@Jonyx
I Marciniak w pakiecie.
7
Real rozgrzewa sie przed meczem z Majorką...
0
@Foton
Na twitterze pełno o tym i to z każdej stacji TV.
1
@KamQiX
Trump i logika?