2

I znowu bez kartki, a potem zacznie się wycinanie na maksa.

4

Złote myśli Pachołka z Madrytu :)
"Zawodnicy nie wykonywali tego, co ćwiczyliśmy na treningach. Porażka to moja wina jako trenera."

Czego nie rozumiecie? :D

4

Lenglet wierzę w Ciebie!
Zagraj jak za "najlepszych" czasów w Barcelonie...3 x wylew w obronie i wystarczy :)

1

Pachołek niebawem będzie bardziej święty od Jezusa...wszystkie winy i grzechy biedny przyjmuje z pokorą...

0

@buglikos
Przecież Real strzelił, dobrze, że ten Majorki.

0

@Lament
Bzdura. To wina Negreiry.

3

Najpiękniejsze jest to, że ewentualna strata pkt z AM nie będzie tak bolała :)

2

Norbi przewidział to ponad dwa tygodnie temu (ale dziś miałem wątpliwości) :)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16688194#comment-16688249

1

Oho..już szukają, żeby anulować.

0

Zaraz znowu jakiś yebany rykoszet wpadnie...

0

Nie wierzę, że to utrzymają, bo gol z dupy aż się prosi.

0

@HiBro
Niby słabiutko, ale trzy okazje miał.

3

I to jest właśnie "siła" Realu...Brak pomysłu na grę, więc trzeba zagrać piłkę do kogoś w formie i może coś wyrzeźbi, a niestety mają w swoim składzie takiego Mbappe czy innego męczennika.

0

@Kazragore
W sumie racja :D

0

No to jednak był zamach na krzyż :/

0

@DonCarletto
Ze wyglądają jak zwyrole...

0

Czy przypadkiem Rudiger nie kopnął go w piszczel ?

0

@DonCarletto
Np Rudiger, Pepe, Asencio, Casemiro...

0

@DonCarletto
Nie zmienia to faktu, że tak właśnie jest.
Można wymieniać i wymieniać takich zawodników w Realu, a w Barcelonie?

1

Czemu w Realu większość zawodników ma takie zakazane mordy (poza tym, że Madryt przyciąga takie wynalazki)?
Serio...nie pamiętam, żeby w Barcelonie kiedyś ktoś taki grał, na którego wystarczyło spojrzeć i powiedzieć np, że to zwyrol.
Chyba, że mnie coś ominęło...

1

@gumaz
W sumie, to..."taniec połamaniec"...

1

@wawrzyn1
Podobno ma jakieś dolegliwości i nie gra z ostrożności...

9

Po tym co przysymulował Mbappe, to widać, że nieźle nad tym pracują na treningach.

1

No wiadomo...teraz faul, ale z Celtą już nie :D

13

Jako, że jestem od dwóch minut wiernym i zagorzałym kibicem Majorki, to...
VAMOS RCD Mallorca!!!

7

Mega!

1

@Jonyx
I Marciniak w pakiecie.

7

Real rozgrzewa sie przed meczem z Majorką...

0

@Foton
Na twitterze pełno o tym i to z każdej stacji TV.

1

@KamQiX
Trump i logika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?