3

@urbipl
A czytać potrafisz? Przecież tak jak w poście jak i w artykule na samym początku pisze jak byk:

"Jednocześnie zaznaczył, że zachodni sojusznicy, którzy mają odpowiednie zdolności, powinni zaangażować się w odblokowanie cieśniny Ormuz."

O czym to świadczy?
O tym, że my jak i inne kraje powinniśmy pomóc USA, bo mamy ku temu możliwości.

Rozumiem, że będziesz bronił "swoich", ale szukanie wymówek po jego wypowiedzi jest słabe.

9

No...psychiczny...pcha Polskę w wojnę niepoczytalnego gościa z JuEseJ, żeby mu tylko zrobić dobrze...


29

Tak było wczoraj w całym Madrycie... :D

0

@damian16161212
Zayebisty.
Wczoraj właśnie pobrałem drugi sezon :)

0

@Szklaner
Świetna jak cały serial, ale sceny znajdą się lepsze :)

1

@robsesh
Dlaczego Ty oczekujesz od Realowców rozumnego myślenia?
Przecież mają 15 liguw miszczuw i rozum im niepotrzebny...

7

Niezła patola...

5

Mega :)

8

Olmo :)

2

Zawsze najlepszy :D

2

@Luciano99
Mam taką nadzieję.

2

@LAMC_10
City też tak wyszło i szybko dostali trzy liście i po zawodach, a Real potrafi się zamurować i czekać.

1

Mam nadzieję, że Bayern będzie mądrzejszy od City i nie zagra zbyt ofensywnie pod Real, bo wiadomo, że Ci będą grać lagi na Mbappe i Viniciusa przy wysokiej obronie.

1

@Laminedependencia
Aha..ok. Nie zakumałem. Sorry...

0

@Krzyniu
W ich stronę?
Antek dwie sytuacje, a u nas Fermin dwie i Yamal.

0

@Rhaan
W sumie to zawodnik AM podłożył nogę, bo przegrał walkę o pozycję (był wolniejszy) i stąd ten stempel. W żadnym momencie nie było premedytacji w tym wejściu i to było kluczowe.

5

Jak w meczu z Interem Martina nadepnął Dumfries przed gole na 3:3...to walka o piłkę.
Wczoraj prze starciu Martina nie było walki i wybicia, tylko czerwo...Brawo "eksperci" z Eleven :D

0

@Laminedependencia
Ale Twój post ogólnie nawiązuje do dwóch.

1

Co tam w Porto się odwaliło? :D

3

@Laminedependencia
Dwie inne sytuacje.
Porównanie bez sensu.
Martin zrobił stempel po wybiciu piłki i nogi nie mógł cofnąć.
Simeone zrobił to z pełną premedytacją i bez piłki.

0

@Laminedependencia
Tutaj akurat prawdę napisali, bo tak im się wylosowało, a w kolejnej kolejce uznają, że to czerwo.
O to chodzi. Są NIEWIARYGODNI i NIEKONSEKWENTNI.
Jakby napisali, że sędzia podjął złą decyzję, to też byś to wrzucił?
Dlatego uważam, że opieranie się na ich opinii jest nie na miejscu.

5

A temu co?

0

@mkord
*od łabina.

0

@sergio5
To niech zamykają. Co nam do tego?

1

@Roobo
Biję sie w pierś...myliłem się.

0

@Kuchar
Ładować na twittera i jechać po nim, to może w końcu go odstawią.

3

@Gaucho
Dołączam się do tego wpisu.

0

@robsesh
To dotyczy tylko zawodników Realu np Endricka.

1

Niby lany poniedziałek za dwa dni, a w Madrycie już są "zlani" :)

0

@Laminedependencia
Dodam, że od początku pisałem, że czerwo słusznie cofnięte.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16726830#comment-16726830

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?