norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@urbipl
A czytać potrafisz? Przecież tak jak w poście jak i w artykule na samym początku pisze jak byk:
"Jednocześnie zaznaczył, że zachodni sojusznicy, którzy mają odpowiednie zdolności, powinni zaangażować się w odblokowanie cieśniny Ormuz."
O czym to świadczy?
O tym, że my jak i inne kraje powinniśmy pomóc USA, bo mamy ku temu możliwości.
Rozumiem, że będziesz bronił "swoich", ale szukanie wymówek po jego wypowiedzi jest słabe.
9
No...psychiczny...pcha Polskę w wojnę niepoczytalnego gościa z JuEseJ, żeby mu tylko zrobić dobrze...
29
Tak było wczoraj w całym Madrycie... :D
0
@damian16161212
Zayebisty.
Wczoraj właśnie pobrałem drugi sezon :)
0
@Szklaner
Świetna jak cały serial, ale sceny znajdą się lepsze :)
1
@robsesh
Dlaczego Ty oczekujesz od Realowców rozumnego myślenia?
Przecież mają 15 liguw miszczuw i rozum im niepotrzebny...
7
Niezła patola...
5
Mega :)
8
Olmo :)
2
Zawsze najlepszy :D
2
@Luciano99
Mam taką nadzieję.
2
@LAMC_10
City też tak wyszło i szybko dostali trzy liście i po zawodach, a Real potrafi się zamurować i czekać.
1
Mam nadzieję, że Bayern będzie mądrzejszy od City i nie zagra zbyt ofensywnie pod Real, bo wiadomo, że Ci będą grać lagi na Mbappe i Viniciusa przy wysokiej obronie.
1
@Laminedependencia
Aha..ok. Nie zakumałem. Sorry...
0
@Krzyniu
W ich stronę?
Antek dwie sytuacje, a u nas Fermin dwie i Yamal.
0
@Rhaan
W sumie to zawodnik AM podłożył nogę, bo przegrał walkę o pozycję (był wolniejszy) i stąd ten stempel. W żadnym momencie nie było premedytacji w tym wejściu i to było kluczowe.
5
Jak w meczu z Interem Martina nadepnął Dumfries przed gole na 3:3...to walka o piłkę.
Wczoraj prze starciu Martina nie było walki i wybicia, tylko czerwo...Brawo "eksperci" z Eleven :D
0
@Laminedependencia
Ale Twój post ogólnie nawiązuje do dwóch.
1
Co tam w Porto się odwaliło? :D
3
@Laminedependencia
Dwie inne sytuacje.
Porównanie bez sensu.
Martin zrobił stempel po wybiciu piłki i nogi nie mógł cofnąć.
Simeone zrobił to z pełną premedytacją i bez piłki.
0
@Laminedependencia
Tutaj akurat prawdę napisali, bo tak im się wylosowało, a w kolejnej kolejce uznają, że to czerwo.
O to chodzi. Są NIEWIARYGODNI i NIEKONSEKWENTNI.
Jakby napisali, że sędzia podjął złą decyzję, to też byś to wrzucił?
Dlatego uważam, że opieranie się na ich opinii jest nie na miejscu.
5
A temu co?
0
@mkord
*od łabina.
0
@sergio5
To niech zamykają. Co nam do tego?
1
@Roobo
Biję sie w pierś...myliłem się.
0
@Kuchar
Ładować na twittera i jechać po nim, to może w końcu go odstawią.
3
@Gaucho
Dołączam się do tego wpisu.
0
@robsesh
To dotyczy tylko zawodników Realu np Endricka.
1
Niby lany poniedziałek za dwa dni, a w Madrycie już są "zlani" :)
0
@Laminedependencia
Dodam, że od początku pisałem, że czerwo słusznie cofnięte.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16726830#comment-16726830