1

Dzisiaj w meczu ze Szwecją widać było, że nawet Polska piłka jest dla niego za szybka...
Czas odpuścić zamiast rozdrabniać się i narażać się potem na krytykę. Wieku nie oszukasz...

0

Dzisiejszy mecz Polski można wiele wspólnego z niektórymi meczami Barcy...
- grasz dobrze i jesteś lepszy.
- wylewy w obronie.
- drewniana "9".
- przegrany mecz.

1

@Jurny
Wyłącz TVRepublkę...

3

@MysticCat
Sikorski nie gadał takich bzdur i raczej TVP nie miała na scenie występu.

8

Żenady ciąg dalszy...to całe CPAC, to był jakiś "stand up" czy jak?




5

@Natenczas
Rozumiem, że Mercedesem, BMW, Audi czy Volkswagenem nigdy nie jeździłeś i leków też nie bierzesz np z firmy Bayer?
Aspiryny nigdy nie brałeś, bo Bayer testował leki podczas II WŚ?
Rany...jakie trzeba mieć niskie IQ, żeby w obecnych czasach pisać takie bzdury i obrażać się na markę z powodu wydarzeń sprzed 80 lat?

5

Mega :)

4

@robsesh
No sorry, ale to mecz towarzyski i chyba nie musi od razu łamać nóg?

1

Poleciał tylko po to, żeby się kompromitować?
Rany...

3

@Luciano99
W punkt.
Po co pisać jak nie ma co pisać, żeby o tym napisać?

3

W JUESEJ chyba się wkur...
Podobno łącznie było ponad 7 mln protestujących przeciw Trumpowi...ale PiS wie lepiej i "modli" się do pomarańczowego "Boga"...




0

@Aragorn33
Z życia wzięte...

15

Poziom żenady wywaliło w kosmos...
Od samej wypowiedzi, aż po czytanie z kartki każdego słowa...


0

@Kubsoleon
Grzeszników nie obejrzałem do końca, a Bugonia masz rację...bardzo dobry film. Trzymał w napięciu i ciekawości do końca.

0

@Kubsoleon
Ale ilość czarnych była decydując, by dostać tyle nominacji.

0

@Sulimo
Podejrzewam, że po paru godzinach gry zachwyty Ci stopnieją, ale obym się mylił :)

W pewnym momencie Twoja broń będzie mogła skosić każdego (i to na wczesnym etapie gry) i gra staje się po prostu...pusta, bo nie ma sensu dalej np ulepszać karabinu.
Ja korzystałem z karabinu z wbudowanymi ognistymi pociskami i to wystarczyło, żeby na luzie iść dalej, do tego snajperka i gra nie stanowi wyzwania, a podniesienie poziomu (miałem normal) od razu wrzuca poziom soulslików i przeciwnicy wchłaniali pociski jak gąbka...wtedy to jest frustracja...

4

Pierwszy raz mi go prawie szkoda, że aż tak go skrzywdzili...


0

@Roobo
Ale ma swoje plusy, bo żaden rząd nie zwali wysokich cen na innych.

2

@Huta1968
Takie mecze powinny służyć do powoływania nowych piłkarzy w kadrze, a nie orać podstawowych zawodników.

2

To na pewno wina maski.

1

Ciekawostka:
- Lewy narzeka, że maseczka zasłania mu widok i dlatego ma problemy podczas gry.
- Grabara ma maskę jak u Batmana i nie narzeka. Jakoś widzi wszystko i do tego jest bramkarzem.

Złej baletnicy...

1

@eckov @Croocers
Rany...ale Wy jesteście tępi...
Gdzie napisałem, że bronię skazanych?
Chodzi o to, że gość wskazał u Berkowicza kłamstwa, manipulację i naciąganie faktów pod swoją narrację i propagandę.
Dotarło?

0

@Roobo
Aha. Tego nie wiedziałem.
Ale z tego co wiem, to ona chyba ma wyrok za brak reakcji na to co robił jej mąż i ona nie jest pedofilką.
Nie zmienia to faktu, że jest współwinna.

7

Pomyłką to jest sam Real.

5

@marcin62
Polityk to nie zawód, to immunitet na wałki...to tak jak Rudiger i kartki.

5

Króciutko ze złodziejem patelni :)

1

@Roobo
Ale w jakim sensie PO to tuszowało?
Z tego co słyszałem, to wyroki zapadły.

0

@mint
Ale za to jak agresywnie się drapał. Dobrze, że w sądzie to się nie zakończyło.

0

Aha...brutalny faul z narażeniem na poważną kontuzję - jeden mecz.
Brutalny faul i kontuzja - 2 mecze.
Brawo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?