norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj w meczu ze Szwecją widać było, że nawet Polska piłka jest dla niego za szybka...
Czas odpuścić zamiast rozdrabniać się i narażać się potem na krytykę. Wieku nie oszukasz...
0
Dzisiejszy mecz Polski można wiele wspólnego z niektórymi meczami Barcy...
- grasz dobrze i jesteś lepszy.
- wylewy w obronie.
- drewniana "9".
- przegrany mecz.
1
@Jurny
Wyłącz TVRepublkę...
3
@MysticCat
Sikorski nie gadał takich bzdur i raczej TVP nie miała na scenie występu.
8
Żenady ciąg dalszy...to całe CPAC, to był jakiś "stand up" czy jak?
5
@Natenczas
Rozumiem, że Mercedesem, BMW, Audi czy Volkswagenem nigdy nie jeździłeś i leków też nie bierzesz np z firmy Bayer?
Aspiryny nigdy nie brałeś, bo Bayer testował leki podczas II WŚ?
Rany...jakie trzeba mieć niskie IQ, żeby w obecnych czasach pisać takie bzdury i obrażać się na markę z powodu wydarzeń sprzed 80 lat?
5
Mega :)
4
@robsesh
No sorry, ale to mecz towarzyski i chyba nie musi od razu łamać nóg?
1
Poleciał tylko po to, żeby się kompromitować?
Rany...
3
@Luciano99
W punkt.
Po co pisać jak nie ma co pisać, żeby o tym napisać?
3
W JUESEJ chyba się wkur...
Podobno łącznie było ponad 7 mln protestujących przeciw Trumpowi...ale PiS wie lepiej i "modli" się do pomarańczowego "Boga"...
0
@Aragorn33
Z życia wzięte...
15
Poziom żenady wywaliło w kosmos...
Od samej wypowiedzi, aż po czytanie z kartki każdego słowa...
0
@Kubsoleon
Grzeszników nie obejrzałem do końca, a Bugonia masz rację...bardzo dobry film. Trzymał w napięciu i ciekawości do końca.
0
@Kubsoleon
Ale ilość czarnych była decydując, by dostać tyle nominacji.
0
@Sulimo
Podejrzewam, że po paru godzinach gry zachwyty Ci stopnieją, ale obym się mylił :)
W pewnym momencie Twoja broń będzie mogła skosić każdego (i to na wczesnym etapie gry) i gra staje się po prostu...pusta, bo nie ma sensu dalej np ulepszać karabinu.
Ja korzystałem z karabinu z wbudowanymi ognistymi pociskami i to wystarczyło, żeby na luzie iść dalej, do tego snajperka i gra nie stanowi wyzwania, a podniesienie poziomu (miałem normal) od razu wrzuca poziom soulslików i przeciwnicy wchłaniali pociski jak gąbka...wtedy to jest frustracja...
31
Dzień z życia Trumpa...
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/657324313_26159134223742925_1655645885966534896_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=e06c5d&_nc_ohc=vM3gZw41TGMQ7kNvwFWCqKl&_nc_oc=AdpWp09jcKbdi5l2y1RtZ2XaoGDt7LRosn3bGKAGjUwOVJQw9jywJv6awVBMSvw80KY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&_nc_gid=EJ-6etnoji6wFng-Gi5xew&_nc_ss=7a32e&oh=00_Afx6XOxBFn1debvDhL93HH6yjHP3WX05aWcuZ_u68Imsjg&oe=69CCB57F
4
Pierwszy raz mi go prawie szkoda, że aż tak go skrzywdzili...
0
@Roobo
Ale ma swoje plusy, bo żaden rząd nie zwali wysokich cen na innych.
2
@Huta1968
Takie mecze powinny służyć do powoływania nowych piłkarzy w kadrze, a nie orać podstawowych zawodników.
2
To na pewno wina maski.
1
Ciekawostka:
- Lewy narzeka, że maseczka zasłania mu widok i dlatego ma problemy podczas gry.
- Grabara ma maskę jak u Batmana i nie narzeka. Jakoś widzi wszystko i do tego jest bramkarzem.
Złej baletnicy...
1
@eckov @Croocers
Rany...ale Wy jesteście tępi...
Gdzie napisałem, że bronię skazanych?
Chodzi o to, że gość wskazał u Berkowicza kłamstwa, manipulację i naciąganie faktów pod swoją narrację i propagandę.
Dotarło?
0
@Roobo
Aha. Tego nie wiedziałem.
Ale z tego co wiem, to ona chyba ma wyrok za brak reakcji na to co robił jej mąż i ona nie jest pedofilką.
Nie zmienia to faktu, że jest współwinna.
7
Pomyłką to jest sam Real.
5
@marcin62
Polityk to nie zawód, to immunitet na wałki...to tak jak Rudiger i kartki.
5
Króciutko ze złodziejem patelni :)
1
@Roobo
Ale w jakim sensie PO to tuszowało?
Z tego co słyszałem, to wyroki zapadły.
0
@mint
Ale za to jak agresywnie się drapał. Dobrze, że w sądzie to się nie zakończyło.
0
Aha...brutalny faul z narażeniem na poważną kontuzję - jeden mecz.
Brutalny faul i kontuzja - 2 mecze.
Brawo :)