norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99
Ament.
3
@PatrychoO
Od momentu, kiedy mu usunęli guza z chłopem jest coś nie tak.
1
@Kondziu_FCB
Wbijaj na Twittera.
1
@totalcrack
Stracą na Majorce :)
4
@EzioAuditoreDF
Tak, bo w ogóle go piłka nie interesowała.
2
Kradli czas i jeszcze skończył przed czasem :D
5
6 minut :D
4 bramki, czerwo i dyskusja z pachołkiem...
1
Wiadomo...kuźwa!
1
Gość nie jest zainteresowany zupełnie piłką i wycina innego, a w Madrycie zdziwieni :D
0
Niech mu pokażą w pełnym biegu.
2
@El Plutoninho
Różnica polega na tym, że Robben jak prowadził piłkę, to miał ją przyklejoną do stopy i ciężko cokolwiek było mu zrobić.
Vinicius prowadzi ją normalnie.
1
AM jak i inne zespoły płacą za to, ze zamiast grać odważnie i swoje, to kombinują ze strachu przed "wielkim" Realem...
10
Teb Musso to też...podobną piłkę Yamala to wyciągnął...
11
Ja pitolę...zawsze ucieka na prawą, a oni...
7
Dzisiejszy gol Valverde ładniejszy od tego Moliny, bo Fede pokazał determinację, ciąg na bramkę, wiarę i przewidywalność, że odbierze tę piłkę...to mają tylko najlepsi piłkarze świata!
0
@turhiay
Może i zza połowy, ale na pustą :D
1
To zaraz czerwo dla AM...tak dla pewności.
6
Gość dwa gole z rzędu na bramki roku :D
0
@DonAndresFCB
Tak, ale to był ewidentny spalony i sędzia nie zareagował, a po kolejnej akcji był karny.
2
A wiecie, że jakby Barca dostała takiego karnego, to komentatorzy gadaliby przez 3 kolejki o tym, że wcześniej był spalony?
A tutaj cisza.
0
No i oczywiście błąd Realu niewykorzystany,
1
Carvajal wycina na równo z trawą...nic.
Dotknięcie...karny.
Pomijam wcześniejszego spalonego.
0
@Aureczek
Był, bo nawet sam sygnalizował.
1
Wcześniej arbiter nie odgwizduje ewidentnego spalonego i teraz karny :)
1
Musso oczywiście dostaje powoli wylewu...
0
@kanver_
Marzy mi się powrót Rafała Wolskiego.
2
@TR3YWAY
Ćwiąkała był równie beznadziejny co Ołłowski.
1
Faul?
Hahahahahhahahahahhaaha!
Jakoś z Celtą po takim wejściu nie było faulu, a tutaj trafił przynajmniej w piłkę :D
0
@Tasde
Huijsen w ostatnich meczach czuł się dobrze, bo grali głęboką defensywą, ale jak będą grać ofensywnie, to już nie będzie taki kozak.
2
@Bilon87
Z Kurtuła się wybroni, ale z Fede to odleciał.