1

@Luciano99
Ament.

3

@PatrychoO
Od momentu, kiedy mu usunęli guza z chłopem jest coś nie tak.

1

@Kondziu_FCB
Wbijaj na Twittera.

1

@totalcrack
Stracą na Majorce :)

4

@EzioAuditoreDF
Tak, bo w ogóle go piłka nie interesowała.

2

Kradli czas i jeszcze skończył przed czasem :D

5

6 minut :D
4 bramki, czerwo i dyskusja z pachołkiem...

1

Wiadomo...kuźwa!

1

Gość nie jest zainteresowany zupełnie piłką i wycina innego, a w Madrycie zdziwieni :D

0

Niech mu pokażą w pełnym biegu.

2

@El Plutoninho
Różnica polega na tym, że Robben jak prowadził piłkę, to miał ją przyklejoną do stopy i ciężko cokolwiek było mu zrobić.
Vinicius prowadzi ją normalnie.

1

AM jak i inne zespoły płacą za to, ze zamiast grać odważnie i swoje, to kombinują ze strachu przed "wielkim" Realem...

10

Teb Musso to też...podobną piłkę Yamala to wyciągnął...

11

Ja pitolę...zawsze ucieka na prawą, a oni...

7

Dzisiejszy gol Valverde ładniejszy od tego Moliny, bo Fede pokazał determinację, ciąg na bramkę, wiarę i przewidywalność, że odbierze tę piłkę...to mają tylko najlepsi piłkarze świata!

0

@turhiay
Może i zza połowy, ale na pustą :D

1

To zaraz czerwo dla AM...tak dla pewności.

6

Gość dwa gole z rzędu na bramki roku :D

0

@DonAndresFCB
Tak, ale to był ewidentny spalony i sędzia nie zareagował, a po kolejnej akcji był karny.

2

A wiecie, że jakby Barca dostała takiego karnego, to komentatorzy gadaliby przez 3 kolejki o tym, że wcześniej był spalony?
A tutaj cisza.

0

No i oczywiście błąd Realu niewykorzystany,

1

Carvajal wycina na równo z trawą...nic.
Dotknięcie...karny.
Pomijam wcześniejszego spalonego.

0

@Aureczek
Był, bo nawet sam sygnalizował.

1

Wcześniej arbiter nie odgwizduje ewidentnego spalonego i teraz karny :)

1

Musso oczywiście dostaje powoli wylewu...

0

@kanver_
Marzy mi się powrót Rafała Wolskiego.

2

@TR3YWAY
Ćwiąkała był równie beznadziejny co Ołłowski.

1

Faul?
Hahahahahhahahahahhaaha!
Jakoś z Celtą po takim wejściu nie było faulu, a tutaj trafił przynajmniej w piłkę :D

0

@Tasde
Huijsen w ostatnich meczach czuł się dobrze, bo grali głęboką defensywą, ale jak będą grać ofensywnie, to już nie będzie taki kozak.

2

@Bilon87
Z Kurtuła się wybroni, ale z Fede to odleciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?