norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500
Takie gry jak najbardziej, ale wywalenie na grę ponad 300zł (PS5) trochę mi się nie widzi.
Są często promocje, to wtedy kupię :)
Ogrywam w tym czasie starsze tytuły, obecnie "Everspace 2".
3
@Kgorecki2500
Nie. Teraz ta wojna to wina Bidena.
0
@majkiii
Tak samo jak miało być z Mbappe.
1
@Kgorecki2500
Nigdy nie kupuję gier na premierę, bo zawsze można się rozczarować.
Wyjątkiem seria ISS/PES i Days Gone.
3
Nie wiem czy to wiarygodne, ale po tym jak Trump "straszył" Kanadę czy Danię, to wcale bym się nie zdziwił, że tak było...
0
@vangoor
A LR i tak obwiniła obronę za utratę tego gola.
0
@Vegeta88
Nie, dopóki się nie sprzedał u dlatego nawet jego własna partia ma go gdzieś.
0
@Vegeta88
A czy Hołownia jest z tej samej partii co Tusk?
Czy Hołownia został z Koalicji wyrzucony?
Nie. Sam się wykończył.
8
Gość powiedział na antenie, że PiS jest przeciw SAFE, bo jest zazdrosny o to, że to będzie sukces Koalicji, a nie prawicy i od razu do odstrzału :D
0
@BojanKriKicz
Wrzuć cały wpis.
Przecież powiedział o jego zachowaniu i o tym, że go uspokajał:
- "...ale uważam, że ktoś taki jak on powinien zjednać sobie wszystkich. Powinien starać się, żeby wszyscy go lubili, bo jest wielkim piłkarzem."
0
@Messiah10
Co robią? Przecież AM zagrało na połowie Totków dobre z 5 minut, a to Angole mieli więcej okazji na gola.
1
@Kgorecki2500
Chris. Bo Chris to kozak :)
7
I ktoś mi jeszcze powie, że to nie był wałek?
Arbiter dostaje na słuchawkę info, że był spalony, by za parę chwil zdecydować inaczej i podyktować rzut karny :)
4
@MiloszFCB1899
Totki...
1
@barcelonaLM
Ale to dopiero rewanż...
6
@PaPo
Czarna lesbijka...jedyne wyjście z tej sytuacji :P
37
Kolejna kontuzja w Realu Madryt...
0
@ATT
Masz rację. Ja się myliłem.
To powinno być czerwo.
Sorry.
0
Widzieliście?
Lewy patrzył zupełnie w inną stronę niż piłka mu się odbiła :D
0
Gdyby nie ta maska...
0
Bernal w kolejnym już meczu notuje anemiczne i niedokładne podania na kontry.
0
@partymaker
On jest idealny do kontr i ciągu na bramkę. Tak mi się zdaje.
0
@FCB24
Dosłownie...wchodzi.
Inni wybiegli.
1
@PaulFCB
Mam to samo. Jak z Rafą robią cieszynkę, to ta jest dla mnie ekstra :)
0
@Azi
I Pedri też na tym zyskuje.
2
@El Plutoninho
To druga strona medalu i się zgadzam, ale jeśli chodzi o atak pozycyjny i utrzymywanie piłki, to jest przydatny.
1
@macio_944 @PaulFCB
Gol na 3:2, ale nie zamykający meczu i tym bardziej, że tego meczu nie kontrolujemy i może dalej źle się skończyć.
Poza tym jak nigdy nie lubiłem takich "cieszynek" i skoro np Viniciusa za to krytykuję, to Yamal nie jest wyjątkiem, bo takie celebracje kojarzą mi się z zadzieraniem nosa.
Ale to tylko moja opinia.
42
Narzeka się na de Jonga, ale trzeba przyznać, że z nim na boisku mamy większą kontrolę na boisku, bo te jego holowanie i przytrzymywanie piłki daje dużo.
Od kiedy go nie ma, to nasze mecze są chaotyczne i wyglądają jak bieganie od bramki do bramki.
1
@macio_944
Raczej chodzi nie o samą radość po golu, a o sposób celebracji.
6
Flick po prostu włączył w Barcelonie tryb LM z poprzedniego sezonu i hokejowe wyniki, bo ważne, żeby wszyscy kibice dobrze się bawili na tych meczach.