1

@EzioAuditoreDF
Nie ma opcji.
Niby dlaczego? Bo Fede ma akurat świetny okres?

1

Mam nadzieję, że Arbeloa się zdziwi tą pewnością siebie i wpuszczaniem rezerw :)

0

2:0 to niebezpieczny wynik. Jak wpadnie trzecia, to wtedy machnę już ręką.

8

Piękna odpowiedź :)

1

@KamQiX
Czarny, go to nie zauważyli.

0

Manzano próbuje uśpić czujność i stara się nie gwizdać pod Real, ale w odpowiednim momencie...będzie tak jak ma być i jak sobie Perez zażyczył :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Aha...w tym sensie.
Masz rację.
Mój błąd i sorry :P

0

Komentarz usunięty

3

Co to było? :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Zrozumiałeś w ogóle co napisałem?
Dzięki samemu Tibo Real zdobył 2 LM.
Iker był zwycięzcą, ale nie był kluczową postacią w tych rozgrywkach i jego interwencje nie dały pucharów Realowi...a mogły nawet odebrać, bo w finale z AM zawalił bramkę i uratował go Ramos w 94 minucie, który wyrównał.
Courtois swoimi meczami przepychał Real do kolejnych faz i wygrał im finał LM z Liverpoolem.

4

Zauważyliście, że na boiskach Realu i AM zawodnicy często się ślizgają na murawie?

2

Akurat Arbeloa ma rację, jeśli chodzi o Courtois.
Iker był dobry, ale nie był cudotwórcą przez tyle sezonów co Tibo, który zapewnił Realowi co najmniej 2 LM.

3

@Kgorecki2500
Bardziej czekam na "Wiedźmina 4", a "GTA VI" jak wyjdzie, to wyjdzie :)

0

@ViscaelBarca2007
I na pewno to nie była ustawka...na pewno :)

0

"Delikatnie zahaczony"...już szukanie wymówek padolino :)

9

@Laminedependencia
Pedri jest tak skromny, miły i sympatyczny, że w tych czasach to jest niepojęte wśród piłkarzy...a to zasługa przede wszystkim jego rodziców.
Do tego grona z Barcy dodałbym jeszcze Cubarsiego i Erica.

2

Pamiętamy jak złodzieje z Madrytu uratowali tam punkty...dzisiaj niech karma ich dopadnie.


1

@Dari0G
Grałem w nią :)

3

Kiedy nie stać Cię na konsolę, a chcesz sobie pograć w grę z z realistyczną grafiką :D

5

Ale żenada :)
Średniowiecze...

1

@Sulimo
Nie pamiętam 3, ale w 5 i 6 latanie jest dopracowane idealnie.

1

@Bilon87
Chłopie sam sobie zaprzeczasz :D
Oj oj...zabolało, co? :)

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

6

To jak dzisiaj w Sejmie Kamysz, Gawkowski i Sikorski wytarli podłogę PiSowcami, Boguckim i Karolem, to było coś pięknego :)
Niesamowita orka :D

5

@tomek8756
Niby przeciwnicy Niemiec, a w ich języku nadają :D

1

@Kgorecki2500
Była tam afera o czarnych :D

3

Piękne by to było...

1

@Kozinho.
Powtórzę.
Nawrocki sam stwierdził u Rymanowskiego że jest prezydentem 10 mln Polaków...więc na pewno nie moim.

0

@Tasde
Pytanie czy pomarańczowy dotrwa jako prezydent do przyszłego roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?