norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@EzioAuditoreDF
Nie ma opcji.
Niby dlaczego? Bo Fede ma akurat świetny okres?
1
Mam nadzieję, że Arbeloa się zdziwi tą pewnością siebie i wpuszczaniem rezerw :)
0
2:0 to niebezpieczny wynik. Jak wpadnie trzecia, to wtedy machnę już ręką.
8
Piękna odpowiedź :)
1
@KamQiX
Czarny, go to nie zauważyli.
0
Manzano próbuje uśpić czujność i stara się nie gwizdać pod Real, ale w odpowiednim momencie...będzie tak jak ma być i jak sobie Perez zażyczył :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Aha...w tym sensie.
Masz rację.
Mój błąd i sorry :P
0
Komentarz usunięty
3
Co to było? :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Zrozumiałeś w ogóle co napisałem?
Dzięki samemu Tibo Real zdobył 2 LM.
Iker był zwycięzcą, ale nie był kluczową postacią w tych rozgrywkach i jego interwencje nie dały pucharów Realowi...a mogły nawet odebrać, bo w finale z AM zawalił bramkę i uratował go Ramos w 94 minucie, który wyrównał.
Courtois swoimi meczami przepychał Real do kolejnych faz i wygrał im finał LM z Liverpoolem.
4
Zauważyliście, że na boiskach Realu i AM zawodnicy często się ślizgają na murawie?
2
Akurat Arbeloa ma rację, jeśli chodzi o Courtois.
Iker był dobry, ale nie był cudotwórcą przez tyle sezonów co Tibo, który zapewnił Realowi co najmniej 2 LM.
3
@Kgorecki2500
Bardziej czekam na "Wiedźmina 4", a "GTA VI" jak wyjdzie, to wyjdzie :)
0
@ViscaelBarca2007
I na pewno to nie była ustawka...na pewno :)
0
"Delikatnie zahaczony"...już szukanie wymówek padolino :)
9
@Laminedependencia
Pedri jest tak skromny, miły i sympatyczny, że w tych czasach to jest niepojęte wśród piłkarzy...a to zasługa przede wszystkim jego rodziców.
Do tego grona z Barcy dodałbym jeszcze Cubarsiego i Erica.
2
Pamiętamy jak złodzieje z Madrytu uratowali tam punkty...dzisiaj niech karma ich dopadnie.
1
@Dari0G
Grałem w nią :)
3
Kiedy nie stać Cię na konsolę, a chcesz sobie pograć w grę z z realistyczną grafiką :D
5
Ale żenada :)
Średniowiecze...
1
@Sulimo
Nie pamiętam 3, ale w 5 i 6 latanie jest dopracowane idealnie.
1
@Bilon87
Chłopie sam sobie zaprzeczasz :D
Oj oj...zabolało, co? :)
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
6
To jak dzisiaj w Sejmie Kamysz, Gawkowski i Sikorski wytarli podłogę PiSowcami, Boguckim i Karolem, to było coś pięknego :)
Niesamowita orka :D
5
@tomek8756
Niby przeciwnicy Niemiec, a w ich języku nadają :D
1
@Kgorecki2500
Była tam afera o czarnych :D
3
Piękne by to było...
1
@Kozinho.
Powtórzę.
Nawrocki sam stwierdził u Rymanowskiego że jest prezydentem 10 mln Polaków...więc na pewno nie moim.
0
@Tasde
Pytanie czy pomarańczowy dotrwa jako prezydent do przyszłego roku.