norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker
Właśnie :D
1
Lewy to chyba ma te maski wszędzie założone...na twarzy, na nogach i do tego pewnie jeszcze są z drewna :P
10
Gdyby nie ta maska... :D
2
@Soetie Przecież grał we wtorek, to o jakim rytmie meczowym piszesz?
Gra raz w tygodniu wytrąci go z rytmu?
0
Rafa zagrał na "9" niecałe 10 minut, a zrobił więcej zagrożenia w tym czasie niż Ferran i Lewy przez ostatnie kilka tygodni.
0
@FCB_dimiC
Ech ten mały terrorysta...
1
@FCB_dimiC
To kiedy grają w kosza z Interem Miami? :)
0
@capoN
Mówią, że utrudniła mu widoczność.
0
@jimmyltd
Jasne...skoro tak jest, to nie powinien grać.
Wcześniej nie miał maski i też kopał się po czole, bo..?
0
@FCB_dimiC
On gra teraz w Chicago Bulls? :P
3
Oto maska Lewego zasłaniająca widok :D
https://cdn.przegladsportowy.onet.pl/1/pSck9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy81MmVkZWNhNGYyYTczOWRiMGRlODRjZGI1NTU5NmE2OS5qcGeSlQPNAasUzQrBzQYOkwXNCWDNBOzeAAKhMAehMQQ
Co za głupie tłumaczenie :D
0
@michal26
Czy Ty w ogóle widziałeś jakie on ma duże wycięcia na oczy?
Co mu zasłania?
https://cdn.przegladsportowy.onet.pl/1/9Exk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8xMjU3NTc3NWZjZTY3OThjNDdkMDBmNDRhZjM0MTcwYi5qcGeTlQNtcs0HLM0ECJMFzQlgzQTslQfZmmh0dHBzOi8vY2RuLnByemVnbGFkc3BvcnRvd3kub25ldC5wbC8xL05kN2s5bEJhSFIwY0hNNkx5OXZZMlJ1TG1WMUwzQjFiSE5qYlhNdlRVUkJYeTgwT0dNek1HRTRPVGt4TmpRMVlqUTNPRGt3WVdNNU0yVmpZak00TkRZek5DNXdibWVSbFFJQVpNUEQzZ0FDb1RBSG9URUUIwgDeAAKhMAehMQQ
25
Nie będę pastwił się nad Lewym, ale...
1. Strzał z woleja, a on szukał kępki trawy, na którą chciał zwalić winę za fatalne uderzenie, mimo, że piłka była w powietrzu.
2. Strzał z głowy w bardzo dobrej sytuacji...winna maska...która nie mogła w żaden sposób mu zasłaniać widoku.
Słabe...
0
@Batys
Powinien, ale...
3
Jak Flick wpuści dzisiaj Yamala, to yebnę :D
3
Krytykowałem sprowadzenie Cancelo, ale myliłem się i to bardzo. Chłop robi różnicę i jest wartościowym zawodnikiem w tej chwili.
0
@JustJiff
No...na początku gry w Barcelonie, to Busi często zapuszczał się w pole karne rywali. Potem już na stałe był cofnięty.
0
I teraz w przerwie Pedri, Olmo i Rafa do bazy.
3
Bernal bardzo mi przypomina Busiego.
2
@tomek8756
Dobre :D
3
@AlexDark00
Dokładnie ten sam :)
Ten, który notuje miliardowe straty, a po wizycie Nawrockiego ma już miliardowe zyski.
2
@AmigoBlancos
To zależy od Glapinskiego czy się nauczy liczyć.
7
Cudne :D
4
Tusk z Nawrockim kłócą się o SAFE, a wystarczyło zatrudnić Laportę i po problemie.
Lapcio wziąłby jakieś dźwignie, sprzedał loże i krzesełka na Narodowym i kasa dla wojska by była...
0
@Karol145
Tak jak już pisałem...na pustą każdy potrafi :P
3
@VamoSBarca88
Hej...ale czasy PRLu się skończyły :)
0
@Pawlak1992
Tyle, że Ferguson budował zespół od zera, więc nie miał wszystkiego przygotowanego na tacy i nie dysponował miliardami.
Kogo miał za rywala Ferguson? Każdy z wymienionych zespołów ZAWSZE walczył do końca o mistrzostwo Anglii, a nie dwa zespoły.
Wymieniasz Chelsea i Tottenham, które jakimś cudem grały w tych finałach (to był błąd w Matrixie), a jakie miejsca mieli w lidze?
Chelsea (2019) - 9.
Tottenham (2021) - 7.
Nooo...przeciwnicy z najwyższej półki.
Żeby nie było niedomówień...Nie twierdzę, że Guardiola jest słaby...uważam, że w City się zasiedział. Sam kiedyś mówił w Barcelonie, że 3 lata w jednym zespole to maks i sam sobie zaprzecza.
Powinien opuścić Anglię po zdobyciu LM i odpocząć lub zmienić ligę.
1
@Aragorn33
Ale Riki Puć to w następnym sezonie już odpali i wróci :)
0
@Rifek
Nie, ostatnio też były :)
Jak się pojawią ponownie, to Cie powiadomię :)
0
@Rifek
Mało tutaj wpisów, żeby rzucił City i wracał do Barcy?