0

@partymaker
Właśnie :D

1

Lewy to chyba ma te maski wszędzie założone...na twarzy, na nogach i do tego pewnie jeszcze są z drewna :P

10

Gdyby nie ta maska... :D

2

@Soetie Przecież grał we wtorek, to o jakim rytmie meczowym piszesz?
Gra raz w tygodniu wytrąci go z rytmu?

0

Rafa zagrał na "9" niecałe 10 minut, a zrobił więcej zagrożenia w tym czasie niż Ferran i Lewy przez ostatnie kilka tygodni.

0

@FCB_dimiC
Ech ten mały terrorysta...

1

@FCB_dimiC
To kiedy grają w kosza z Interem Miami? :)

0

@capoN
Mówią, że utrudniła mu widoczność.

0

@jimmyltd
Jasne...skoro tak jest, to nie powinien grać.
Wcześniej nie miał maski i też kopał się po czole, bo..?

0

@FCB_dimiC
On gra teraz w Chicago Bulls? :P

25

Nie będę pastwił się nad Lewym, ale...
1. Strzał z woleja, a on szukał kępki trawy, na którą chciał zwalić winę za fatalne uderzenie, mimo, że piłka była w powietrzu.
2. Strzał z głowy w bardzo dobrej sytuacji...winna maska...która nie mogła w żaden sposób mu zasłaniać widoku.

Słabe...

0

@Batys
Powinien, ale...

3

Jak Flick wpuści dzisiaj Yamala, to yebnę :D

3

Krytykowałem sprowadzenie Cancelo, ale myliłem się i to bardzo. Chłop robi różnicę i jest wartościowym zawodnikiem w tej chwili.

0

@JustJiff
No...na początku gry w Barcelonie, to Busi często zapuszczał się w pole karne rywali. Potem już na stałe był cofnięty.

0

I teraz w przerwie Pedri, Olmo i Rafa do bazy.

3

Bernal bardzo mi przypomina Busiego.

2

@tomek8756
Dobre :D

3

@AlexDark00
Dokładnie ten sam :)
Ten, który notuje miliardowe straty, a po wizycie Nawrockiego ma już miliardowe zyski.

2

@AmigoBlancos
To zależy od Glapinskiego czy się nauczy liczyć.

7

Cudne :D

4

Tusk z Nawrockim kłócą się o SAFE, a wystarczyło zatrudnić Laportę i po problemie.
Lapcio wziąłby jakieś dźwignie, sprzedał loże i krzesełka na Narodowym i kasa dla wojska by była...

0

@Karol145
Tak jak już pisałem...na pustą każdy potrafi :P

3

@VamoSBarca88
Hej...ale czasy PRLu się skończyły :)

0

@Pawlak1992
Tyle, że Ferguson budował zespół od zera, więc nie miał wszystkiego przygotowanego na tacy i nie dysponował miliardami.
Kogo miał za rywala Ferguson? Każdy z wymienionych zespołów ZAWSZE walczył do końca o mistrzostwo Anglii, a nie dwa zespoły.
Wymieniasz Chelsea i Tottenham, które jakimś cudem grały w tych finałach (to był błąd w Matrixie), a jakie miejsca mieli w lidze?
Chelsea (2019) - 9.
Tottenham (2021) - 7.
Nooo...przeciwnicy z najwyższej półki.

Żeby nie było niedomówień...Nie twierdzę, że Guardiola jest słaby...uważam, że w City się zasiedział. Sam kiedyś mówił w Barcelonie, że 3 lata w jednym zespole to maks i sam sobie zaprzecza.
Powinien opuścić Anglię po zdobyciu LM i odpocząć lub zmienić ligę.

1

@Aragorn33
Ale Riki Puć to w następnym sezonie już odpali i wróci :)

0

@Rifek
Nie, ostatnio też były :)
Jak się pojawią ponownie, to Cie powiadomię :)

0

@Rifek
Mało tutaj wpisów, żeby rzucił City i wracał do Barcy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?