18

Nawrocki - Zwierzchnik Sił Zbrojnych:
- nie podpisał wniosków o awanse oficerskie dla funkcjonariuszy służb specjalnych (m.in. ABW) oraz medale za zasługi.
- zawetował ustawę, która wzmocniłaby wojsko i bezpieczeństwo Polski.

"Po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy"

0

@Irmscher10
No jak nie jak tak?
Eksperci, którzy zgadzają się z wetem, to:
Błaszczak...
Terlecki...
Czarnek...
Jaki...
Duda...
...itd

3

@Sulimo
A dzisiaj USA poinformowało niektóre kraje, że zamówiona przez nich broń trafi do nich 5 lat później niż planowano :)

2

@Aequlibre
Przypomnę Ci, że kiedyś aż takich podziałów nie było i dopiero dojście do władzy PiSu to spowodowało, a w szczególności granie na smoleńskich trumnach przez Kaczyńskiego.

1

@Zoker
Zupełnie inna sytuacja.
Barca grała swoją piłkę, ale na pełnej intensywności.
Real się zamurował i posyłał lagi, a z Elche tak nie zagrają.

2

Jedynym plusem wygranej Realu jest to, że na bank wywali im pewność siebie z bycia zayebistym i szybko oraz boleśnie zostaną sprowadzeni na ziemię. Czuję, że już w sobotę do tego dojdzie.

0

@beter2
Najlepsze jest to, że jak gra z Realem (nieważne czy z Bayernem czy z MC), to każdy kibic wie jak zagra Real przeciw drużynom Guardioli poza nim samym. Uruchamia mu się odklejka i próba pokazania, że on jest mądrzejszy i świruje ze składem czy taktyką, by potem dostawać po 3-4 bramy.

11

Guardiola to uj nie trener.
Rzadko się na jego temat wypowiadałem, ale po tym jak powiedział, że w rewanżu mają niewielkie szanse na odrobienie strat, to się całkiem pogrążył.
Tak motywuje zespół?
Jakby powiedział, że będzie ciężko, ale mogą to zrobić, bo mają ku temu świetnych piłkarzy i zespół, to inna bajka...
Porównać teraz Flicka po meczu 0:4 z AM czy Luisa Enrique przed remontadą z PSG...Trzeźwo patrzyli na sytuacje, ale swoimi wypowiedziami napędzali w zawodnikach nie pewność w odrobienie strat, ale wiarę i możliwość, by to zrobić.
A wypowiedź Pepa brzmi jak rzucanie ręcznika...i jeszcze gadka, że 3:0 jest wynikiem "niesprawiedliwym" (w sensie, że nie zasłużyli na łomot)...i zgodzę się, że niesprawiedliwy, bo powinni manitę wyłapać, a nie tylko 3:0.

17

Nie zasłużyli na 3:0 i to fakt.
Powinni wyłapać więcej...

1

@Kgorecki2500
W Wu Konga nie grałem, bo jakoś cała ta otoczka gry i świat mnie nie zachęca.
Polecam "The Lords of Fallen" 2023...chociaż @clyde sie nie podobała, to uważam, że jest ta gra niedoceniana i bardziej przystępna od reszty tutaj wymienionych.

0

@clyde
A mnie straszono Sekiro i niepotrzebnie.
Owszem do czasu pokonania pierwszego bossa, przy którym dopiero nauczyłem się dobrze blokować i napsuł mi najwięcej krwi było ciężko, ale potem...poszło z górki.
Ostatnio ograłem Wuchang - jak nie grałaś to śmiało. Jest w niej powiew świeżości i potrafi napsuć krwi.

0

@clyde
The Lords of Fallen też jest solidny, ale nie jakoś mega trudny.

1

@Kgorecki2500
Zacznij od czegoś łatwiejszego z tego typu gier, a nie od razu na głęboką wodę.

5

Elche pokaże angolom w sobotę jak się gra z Realem.

4

KOMPROMITACJA Guardioli i tyle w temacie.
Real w pełni zasłużył na 3:0 a nawet na więcej.

22

Rany, ale to są placki...przegrywają 3:0 i klepią piłką w narożniku Realu prawie dwie minuty.

6

Najgorszy ból jest taki, że gole dla Realu strzelił ten, który powinien być zawieszony na minimum dwa mecze i dzisiaj by nie grał...to są te detale...
Nie zmienia to faktu, że te 3:0 jest w pełni zasłużone.

0

@maroon
Z taką grą? Real się zamuruje i dowiezie bez problemu.

1

Jedne gol City nic nie da, bo żeby mieć szansę w rewanżu muszą strzelić na tę chwilę przynajmniej dwie bramki, bo różnica dwóch dla Real jest jak zameldowanie się w 1/4.

1

@Batys
Nooo... :)

4

Real zasłużenie prowadzi, ale trzeba dodać, że nikt nie potrafi wykorzystywać baboli rywali tak jak Real...
1:0 - wylew obrońcy i dziwne zachowanie Donnarumy.
2:0 - piłka po rykoszecie trafia do Fede, bo raczej by do nie doszedł.

0

@PIWOSZ89
Ujnia z grzybnią.

19

Guardiola w tym City jest zwyczajnie beznadziejny w meczach z Realem.
Zawsze ten sam błąd.
Zamiast grać swoje i naciskać defensywę Realu, która w takich momentach się gubi, to oni na stojąco pykali piłeczkę, bo Real osłabiony, to guzik może...
Zero walki, pressingu, akcji kombinacyjnych i czekanie na coś...no doczekali się trzech sztuk.
Tyle czasu na rozegranie co ma Real, to im nawet w sobotę Elche nie da...
Żałosne City i żałosny Guardiola, bo tyle razy dostał od nich w cymbał, że to dramat.

0

Zauważcie ile czasu na rozgrywanie piłki ma Real. Przyjmie, rozejrzy się i spokojnie dogra.

0

Podwójny wylew.

1

Czemu Donnaruma cofnął rękę? Bez sensu.

2

@Kgorecki2500
Dubbing w bajkach, to akurat Polacy mają na najwyższym poziomie w odróżnieniu do zwykłych filmów.
"Jak wytresować smoka" - film. Zajebisty.

0

@Cules69
Przecież to było niechcący...On taki nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?