3

@Tomaszekkkkk
Madrycka patola...

0

@ElD00pa
Bo ban sędziowie rzucają kłody pod nogi, a nie pomagają.

0

@Danny Gaucho
Wiesz, dla mnie ocena ponad 7 to dobry występ, a takowy nie był.

0

@Danny Gaucho
Na stronie Realu z podobnych stron też Trent jest wyżej.

EDIT: Mimo wszystko, to taka ocena dla Trenta i tak jest za wysoka. To samo z Viniciusem, który w pierwszej połowie miał mniej kontaktów z piłką niż Tibo, a w drugiej nie było lepiej.

1

@BARCA1899Messi
Obawiam się dzisiaj meczu, bo cuchnie wałkami na kilometr.

5

Sasin:
"Możemy kupować gdzie chcemy, a nie w Europie, gdzie tego uzbrojenia takiego jak nam jest potrzebne, nie ma. "

Tymczasem Trump:
"Panie Zelensky czy mógłby pan nas wspomóc systemami antydronowymi w walce z Iranem?"

0

@BORO_12
A na czym polega algorytm? Na statystykach i na ich bazie wystawia ocenę.

1

@BORO_12 jako, że jesteś ekspertem od statystyk, które według Ciebie są wiarygodne i oddają formę zawodników, to wytłumacz jak to jest możliwe, że po wczorajszym meczu Realu, taki Trent, który poza jednym dobrym podaniem był beznadziejny, a ma wyższą ocenę od Courtois, który wybronił dwie trudne piłki?
Skąd taka wysoka ocena dla męczennika?
Przecież Twój boski algorytm nie może się mylić w porównaniu do tych, którzy oglądali mecz i uznali ich występy za slabe.
Oświeć mnie, skoro tak wierzysz w te algorytmy i staty...

1

@Szklaner
Gdyby padł od razu, to raczej karny.

3

Kaczyński ogłosi nazwisko premiera.
I cyk!
- Szymon Hołownia. :D

1

@Piotr,1985
Jeszcze te "nożyce" na koniec :D

3

Mnie rozwala płacz madryciaków o karnego na Gulerze...
Czy był kontakt? Oczywiście, że tak.
Czy mógł ich kolega podyktować karnego? Mógł.
Ale tego nie zrobił, bo reakcja Gulera na kontakt była tak samo opóźniona jak jego myślenie...

Cieszę się, że mogłem to wyjaśnić.

1

I jeszcze jeden przykład :)

3

Pięknie ArchivoVAR jest tam wyjaśniany :)

0

@TR3YWAY
Niepopularna, ale jakże prawdziwa.

1

@Karol145
Tak się ślini, że jest przeciw SAFE :)

10

@Aragorn33
Jak już i tak trafi do lodówki, to co szkodzi jeszcze bardziej pomóc Realowi?

0

@KamQiX
Nooo...i tak trzymaj :D

5

@KamQiX
Przecież on wykopał piłkę i dopiero trafił nogą. Ani to celowe ani brutalne.

0

@Consigliere Przykład drugiej żółtej dla Fermina w tamtym sezonie, wybił piłkę, schował nogi, ale wyciął impetem rywala i wyleciał z boiska.

0

@Inko
I widzisz...jakbyś śledził moje wpisy, to byś wiedział, że te całe ArchivoVAR mam w poważaniu od 2 lat, bo są tak samo wiarygodni jak Real, który twierdzi, że gra czysto :)

1

Komentarz usunięty

10

Nie wygramy tej ligi choćbyśmy się zesrali...
Rozumiem błędy arbitrów, ale...
Real:
- uznanie gola po asyście ręką (Elche), po nokaucie bramkarza (Elche), po uderzeniu łokciem w twarz (Klasyk), podyktowanie karnego za stempel na obrońcy (Mbappe) czy upadku przed kontaktem (Mbappe) i wycięcie z trawą dzisiaj, brak kartek za brutalną grę i bandyckie zachowanie...a to tylko parę przypadków...
I z drugiej strony przeciw nam...
- spalone widmo, faule widmo i uznawanie po tym goli, ale w drugą stronę to nie działa, brak karnych po faulach, stykowe sytuacje zawsze na niekorzyść i kartki za byle co...

Sędziowie w LL są słabi, ale nie wierzę w aż takie przypadki...

3

Czysto...
...go wyciął.


0

@BORO_12
Nawet tego nie skomentuję, skoro nie rozumiesz tego co czytasz.
Ale napiszę znów...
"Doskok" Lewego jest tak anemiczny, że obrońcy mają czas na przyjęcie piłki, rozglądnięcie się i celne podanie.
Rafa czy Ferran robią to rzadziej, ale na pełnej intensywności co nie daje obrońcom zbyt dużo czasu na reakcję.
Dotarło?

1

@BezglutenowyPedri
Uważam, że "rasizm" jest wyolbrzymiony ponad skalę.
Czy czarni mają mniejsze prawa? Nie.
Czy czarnych się izoluje itp? Nie.
Czy czarni są wykorzystywani? Nie.
Jeżeli teraz każde wyzwisko w ich stronę, to rasizm, to jak nazwać to co było np 200 lat temu?

Dodam, że niewolnictwo zostało zniesione nie z powodu buntu czarnych, tylko dzięki krwi białych...

Teraz czarni tylko wykorzystują "rasizm", by coś na tym ugrać.

6

Piękne :D

0

@BORO_12
Rany. Nie chodzi o to, że źle nalicza, ale chodzi o rodzaj pressingu.
Np Ferran czy Rafa będą mieć mniej "doskoków", ale są skuteczne.

0

@BORO_12
A ja Ci odpowiedziałem. Truchtanie do obrońcy, który nie czuje presji jest też uznane jako "doskok pressingowy".

0

@BORO_12
Nie. Pokaż mi chociaż jeden mecz z tego sezonu, gdzie skutecznie pressował i zamknę mordę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?