0

Podwójny wylew.

1

Czemu Donnaruma cofnął rękę? Bez sensu.

2

@Kgorecki2500
Dubbing w bajkach, to akurat Polacy mają na najwyższym poziomie w odróżnieniu do zwykłych filmów.
"Jak wytresować smoka" - film. Zajebisty.

0

@Cules69
Przecież to było niechcący...On taki nie jest.

1

@Kgorecki2500
Jedynka była o niebo lepsza :)

3

Słaby ten liniowy sędzia...
W meczu Realu z Bayernem w 94 minucie boczny dostrzegł milimetrowy i Marciniak odgwizdał...

1

@Lionel_Messi10
Kogoś to jeszcze dziwi. Darek po prostu wybrał język faktów.

1

@Batys
Na logikę powinni, ale wiemy jak to jest z Realem...

1

@KrychaFCB
Ja w ogóle jak patrzę na Real, to rzygam.

0

@Tasde
Taktyczny.

0

@lucca87
Wyglądali lepiej pod każdym względem i choć nie mieli pełno sytuacji, to byli lepsi i stwarzali zagrożenie, które nasza obrona potrafiła zminimalizować.
My nie potrafiliśmy z piłką za połowę wyjść i wynik 1:0 byłby najbardziej sprawiedliwy, ale dobrze, że skończyło sie remisem.

1

@Lionel_Messi10
Oby Pep nie przekombinował.

2

@Safrani
I pewnie za tydzień rewanż Realu, żeby im pomóc.

0

@Eto'o9 R10
Zaraz wpadnie na epicki pomysł i wystawi Fodena na lewej obronie, a Halaanda w pomocyg

3

@Sergio_Devils
Kosztem ligi? Nie ma takiej opcji...po to się wypruwali w meczach, żeby teraz odpuścić?

3

@Kozinho.
Ale on chyba miał uraz i nie mógł wrócić na gazie, bo zaraz zszedł.

2

@RosjaninBut
A ile oni mieli tak naprawdę tych okazji? 2-3 i to żadne setki nie były.
Pozostałe po spalonych, a Ty piszesz o multum szans :D

0

@partymaker
Nie twierdzę, że jest rewelacyjny, ale dzisiaj ani z Bilbao nie zagrał źle.

2

@Roobo
Skoro grali tak, żeby osiągnąć korzystny wynik (mając świadomość swojej słabości), to jak to nazwać jak nie pragmatyzm?

0

@Rafalloxfcb
A co on złego zrobił w tym meczu?
Ja pamiętam zajebistą piłkę do Rahforda, która nakręciła kontratak.

0

@Fake69
Skoro mieliśmy grać ostrożnie z tyłu, to lepszy byłby Casado z Bernalem, a za rozgrywanie Pedri.

20

I jeszcze jedno...
Rok temu po dopadnięciu z Interem ile było płaczu, że nie potrafimy grać pragmatycznie i na wynik, jeśli ma się jakieś "defekty" w zespole,
Dzisiaj tak właśnie było. Pragmatyzm.
Bez głupich ataków na "hurra", tylko oszczędzanie piłki i czasu, bo mieli świadomość, że z przodu leżymy, w pomocy najbardziej ogarnia tylko Pedri po kontuzji i wiedzieli, że nie będą w stanie przeciwstawić się grze "od bramki do bramki" czy "akcja za akcję".

Mimo, że gra nie porywała, to cieszę się, że wyciągnięto wnioski z zeszłego sezonu i nawet obrona zagrał głębiej.

1

Moim zdaniem lepiej byłoby, jakby Casado grał od początku, a Fermin wszedł w końcówce.

2

@rafalmroz
Po golu dla Newcastle, nawet Cubarsi pokazywał, żeby spokojnie grać i nie szaleć.

28

Wy jesteście poważni?
Zagraliśmy słabo, ale od początku meczu graliśmy z premedytacją na przeczekanie i z myślą o w miarę korzystnym wyniku przed rewanżem.
To na pierwszy rzut oka widać, że fizycznie odstajemy, a Wy oczekiwaliście, że wdadzą się w wymianę ciosów z wybieganym Newcastle?
Na ławce poza Olmo i powiedzmy Casado nie było żadnych opcji i tym bardziej, że wypadł Eric. Kim miał grać Flick, jakbyśmy szybciej gola stracili?
Moim zdaniem taka była taktyka i założenia na ten mecz.
Zagrać i osiągnąć jak najlepszy wynik z jak najbardziej "ekonomiczną " grą, bo siły potrzebujemy na Sevillę i przede wszystkim rewanż.

1

Z przebiegu meczu 1:0 byłoby sprawiedliwe, ale dobrze jest :)

1

@Cyzix
Widać po naszych zawodnikach, że celem jest po prostu dzisiaj nie przegrać.

1

Z przodu jesteśmy praktycznie bezzębni. Mamy jeden kieł w postaci Yamala i tyle.
Rafa słaby.
Lewy beznadziejny.

15

Suski...kolejna żenada.


0

@Gary
Masz rację. Popłynąłem trochę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?