norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podwójny wylew.
1
Czemu Donnaruma cofnął rękę? Bez sensu.
2
@Kgorecki2500
Dubbing w bajkach, to akurat Polacy mają na najwyższym poziomie w odróżnieniu do zwykłych filmów.
"Jak wytresować smoka" - film. Zajebisty.
0
@Cules69
Przecież to było niechcący...On taki nie jest.
1
@Kgorecki2500
Jedynka była o niebo lepsza :)
3
Słaby ten liniowy sędzia...
W meczu Realu z Bayernem w 94 minucie boczny dostrzegł milimetrowy i Marciniak odgwizdał...
1
@Lionel_Messi10
Kogoś to jeszcze dziwi. Darek po prostu wybrał język faktów.
1
@Batys
Na logikę powinni, ale wiemy jak to jest z Realem...
1
@KrychaFCB
Ja w ogóle jak patrzę na Real, to rzygam.
0
@Tasde
Taktyczny.
0
@lucca87
Wyglądali lepiej pod każdym względem i choć nie mieli pełno sytuacji, to byli lepsi i stwarzali zagrożenie, które nasza obrona potrafiła zminimalizować.
My nie potrafiliśmy z piłką za połowę wyjść i wynik 1:0 byłby najbardziej sprawiedliwy, ale dobrze, że skończyło sie remisem.
1
@Lionel_Messi10
Oby Pep nie przekombinował.
2
@Safrani
I pewnie za tydzień rewanż Realu, żeby im pomóc.
0
@Eto'o9 R10
Zaraz wpadnie na epicki pomysł i wystawi Fodena na lewej obronie, a Halaanda w pomocyg
3
@Sergio_Devils
Kosztem ligi? Nie ma takiej opcji...po to się wypruwali w meczach, żeby teraz odpuścić?
3
@Kozinho.
Ale on chyba miał uraz i nie mógł wrócić na gazie, bo zaraz zszedł.
2
@RosjaninBut
A ile oni mieli tak naprawdę tych okazji? 2-3 i to żadne setki nie były.
Pozostałe po spalonych, a Ty piszesz o multum szans :D
0
@partymaker
Nie twierdzę, że jest rewelacyjny, ale dzisiaj ani z Bilbao nie zagrał źle.
2
@Roobo
Skoro grali tak, żeby osiągnąć korzystny wynik (mając świadomość swojej słabości), to jak to nazwać jak nie pragmatyzm?
0
@Rafalloxfcb
A co on złego zrobił w tym meczu?
Ja pamiętam zajebistą piłkę do Rahforda, która nakręciła kontratak.
0
@Fake69
Skoro mieliśmy grać ostrożnie z tyłu, to lepszy byłby Casado z Bernalem, a za rozgrywanie Pedri.
20
I jeszcze jedno...
Rok temu po dopadnięciu z Interem ile było płaczu, że nie potrafimy grać pragmatycznie i na wynik, jeśli ma się jakieś "defekty" w zespole,
Dzisiaj tak właśnie było. Pragmatyzm.
Bez głupich ataków na "hurra", tylko oszczędzanie piłki i czasu, bo mieli świadomość, że z przodu leżymy, w pomocy najbardziej ogarnia tylko Pedri po kontuzji i wiedzieli, że nie będą w stanie przeciwstawić się grze "od bramki do bramki" czy "akcja za akcję".
Mimo, że gra nie porywała, to cieszę się, że wyciągnięto wnioski z zeszłego sezonu i nawet obrona zagrał głębiej.
1
Moim zdaniem lepiej byłoby, jakby Casado grał od początku, a Fermin wszedł w końcówce.
2
@rafalmroz
Po golu dla Newcastle, nawet Cubarsi pokazywał, żeby spokojnie grać i nie szaleć.
28
Wy jesteście poważni?
Zagraliśmy słabo, ale od początku meczu graliśmy z premedytacją na przeczekanie i z myślą o w miarę korzystnym wyniku przed rewanżem.
To na pierwszy rzut oka widać, że fizycznie odstajemy, a Wy oczekiwaliście, że wdadzą się w wymianę ciosów z wybieganym Newcastle?
Na ławce poza Olmo i powiedzmy Casado nie było żadnych opcji i tym bardziej, że wypadł Eric. Kim miał grać Flick, jakbyśmy szybciej gola stracili?
Moim zdaniem taka była taktyka i założenia na ten mecz.
Zagrać i osiągnąć jak najlepszy wynik z jak najbardziej "ekonomiczną " grą, bo siły potrzebujemy na Sevillę i przede wszystkim rewanż.
1
Z przebiegu meczu 1:0 byłoby sprawiedliwe, ale dobrze jest :)
1
@Cyzix
Widać po naszych zawodnikach, że celem jest po prostu dzisiaj nie przegrać.
1
Z przodu jesteśmy praktycznie bezzębni. Mamy jeden kieł w postaci Yamala i tyle.
Rafa słaby.
Lewy beznadziejny.
15
Suski...kolejna żenada.
0
@Gary
Masz rację. Popłynąłem trochę :)