norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00
Zieeeeew...
0
@Sulimo
Może była związana z główną fabulą i przepdła?
9
No ale jak to jest, że teraz PiSowcy narzekają na Marszałka Sejmu..?
No tak...za ich rządów obrady przebiegały płynniej :P
1
@Kgorecki2500
Pewnie...do tego dodaj zyski z NBP i chłopie...mamy El Dorado czy San Escobar :D
5
Obniżka za prąd Nawrockiego o 33% i teraz jeszcze mniej o połowę od Czarnka...będzie zayebiście :D
0
@BojanKriKicz
To tylko może świadczyć o tym, że elektorat PiSowców jest odklejony.
1
@Proxi
Co robi?
Chyba stresuje. :)
1
@partymaker
Ja bym dał Rafę.
3
Piękne i zawsze śmieszy :D
6
A już się bałem, że Gavi nie zanotuje dzisiaj faulu :)
0
@partymaker
Właśnie :D
1
Lewy to chyba ma te maski wszędzie założone...na twarzy, na nogach i do tego pewnie jeszcze są z drewna :P
10
Gdyby nie ta maska... :D
2
@Soetie Przecież grał we wtorek, to o jakim rytmie meczowym piszesz?
Gra raz w tygodniu wytrąci go z rytmu?
0
Rafa zagrał na "9" niecałe 10 minut, a zrobił więcej zagrożenia w tym czasie niż Ferran i Lewy przez ostatnie kilka tygodni.
0
@FCB_dimiC
Ech ten mały terrorysta...
1
@FCB_dimiC
To kiedy grają w kosza z Interem Miami? :)
0
@capoN
Mówią, że utrudniła mu widoczność.
0
@jimmyltd
Jasne...skoro tak jest, to nie powinien grać.
Wcześniej nie miał maski i też kopał się po czole, bo..?
0
@FCB_dimiC
On gra teraz w Chicago Bulls? :P
3
Oto maska Lewego zasłaniająca widok :D
https://cdn.przegladsportowy.onet.pl/1/pSck9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy81MmVkZWNhNGYyYTczOWRiMGRlODRjZGI1NTU5NmE2OS5qcGeSlQPNAasUzQrBzQYOkwXNCWDNBOzeAAKhMAehMQQ
Co za głupie tłumaczenie :D
0
@michal26
Czy Ty w ogóle widziałeś jakie on ma duże wycięcia na oczy?
Co mu zasłania?
https://cdn.przegladsportowy.onet.pl/1/9Exk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8xMjU3NTc3NWZjZTY3OThjNDdkMDBmNDRhZjM0MTcwYi5qcGeTlQNtcs0HLM0ECJMFzQlgzQTslQfZmmh0dHBzOi8vY2RuLnByemVnbGFkc3BvcnRvd3kub25ldC5wbC8xL05kN2s5bEJhSFIwY0hNNkx5OXZZMlJ1TG1WMUwzQjFiSE5qYlhNdlRVUkJYeTgwT0dNek1HRTRPVGt4TmpRMVlqUTNPRGt3WVdNNU0yVmpZak00TkRZek5DNXdibWVSbFFJQVpNUEQzZ0FDb1RBSG9URUUIwgDeAAKhMAehMQQ
25
Nie będę pastwił się nad Lewym, ale...
1. Strzał z woleja, a on szukał kępki trawy, na którą chciał zwalić winę za fatalne uderzenie, mimo, że piłka była w powietrzu.
2. Strzał z głowy w bardzo dobrej sytuacji...winna maska...która nie mogła w żaden sposób mu zasłaniać widoku.
Słabe...
0
@Batys
Powinien, ale...
3
Jak Flick wpuści dzisiaj Yamala, to yebnę :D
3
Krytykowałem sprowadzenie Cancelo, ale myliłem się i to bardzo. Chłop robi różnicę i jest wartościowym zawodnikiem w tej chwili.
0
@JustJiff
No...na początku gry w Barcelonie, to Busi często zapuszczał się w pole karne rywali. Potem już na stałe był cofnięty.
0
I teraz w przerwie Pedri, Olmo i Rafa do bazy.
3
Bernal bardzo mi przypomina Busiego.
2
@tomek8756
Dobre :D