0

@AlexDark00
Zieeeeew...

0

@Sulimo
Może była związana z główną fabulą i przepdła?

9

No ale jak to jest, że teraz PiSowcy narzekają na Marszałka Sejmu..?
No tak...za ich rządów obrady przebiegały płynniej :P


1

@Kgorecki2500
Pewnie...do tego dodaj zyski z NBP i chłopie...mamy El Dorado czy San Escobar :D

5

Obniżka za prąd Nawrockiego o 33% i teraz jeszcze mniej o połowę od Czarnka...będzie zayebiście :D

0

@BojanKriKicz
To tylko może świadczyć o tym, że elektorat PiSowców jest odklejony.

1

@Proxi
Co robi?
Chyba stresuje. :)

1

@partymaker
Ja bym dał Rafę.

3

Piękne i zawsze śmieszy :D

6

A już się bałem, że Gavi nie zanotuje dzisiaj faulu :)

0

@partymaker
Właśnie :D

1

Lewy to chyba ma te maski wszędzie założone...na twarzy, na nogach i do tego pewnie jeszcze są z drewna :P

10

Gdyby nie ta maska... :D

2

@Soetie Przecież grał we wtorek, to o jakim rytmie meczowym piszesz?
Gra raz w tygodniu wytrąci go z rytmu?

0

Rafa zagrał na "9" niecałe 10 minut, a zrobił więcej zagrożenia w tym czasie niż Ferran i Lewy przez ostatnie kilka tygodni.

0

@FCB_dimiC
Ech ten mały terrorysta...

1

@FCB_dimiC
To kiedy grają w kosza z Interem Miami? :)

0

@capoN
Mówią, że utrudniła mu widoczność.

0

@jimmyltd
Jasne...skoro tak jest, to nie powinien grać.
Wcześniej nie miał maski i też kopał się po czole, bo..?

0

@FCB_dimiC
On gra teraz w Chicago Bulls? :P

25

Nie będę pastwił się nad Lewym, ale...
1. Strzał z woleja, a on szukał kępki trawy, na którą chciał zwalić winę za fatalne uderzenie, mimo, że piłka była w powietrzu.
2. Strzał z głowy w bardzo dobrej sytuacji...winna maska...która nie mogła w żaden sposób mu zasłaniać widoku.

Słabe...

0

@Batys
Powinien, ale...

3

Jak Flick wpuści dzisiaj Yamala, to yebnę :D

3

Krytykowałem sprowadzenie Cancelo, ale myliłem się i to bardzo. Chłop robi różnicę i jest wartościowym zawodnikiem w tej chwili.

0

@JustJiff
No...na początku gry w Barcelonie, to Busi często zapuszczał się w pole karne rywali. Potem już na stałe był cofnięty.

0

I teraz w przerwie Pedri, Olmo i Rafa do bazy.

3

Bernal bardzo mi przypomina Busiego.

2

@tomek8756
Dobre :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?