norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62
Noooooo :D
0
@clyde
Ostrygi i kawior.
0
@BorzyKrzys
Może i z Alabamy, ale czy taka piękna?
Tak wiem, o gustach się nie dyskutuje i to tylko moja opinia :)
7
Po co on przychodzi jak za każdym razem się kompromituje?
I na pewno zmiany na Ziemi nie są winą człowieka...to pewnie łosie np zanieczyszczają powietrze i wycinają lasy, by je zabetonować :)
1
@Kgorecki2500
To puma czy kot? :D
Pies to najlepszy antydepresant :)
0
@marek86
To skoro według Konstytucji pary jednopłciowe nie mogą zawrzeć związku, to nie powinny płacić też podatków...no, ale już w tej kwestii jest ok, bo "pieniądze nie śmierdzą", co?
1
@Zieliq
A co Cię tak boli, że dwie kobiety czy dwóch facetów może zatwierdzić formalnie swój związek?
Takie pary potrafią mieć więcej empatii, zrozumienia czy uczuć wobec innych niż te w związkach hetero.
Wolałbym, żeby np dwie kobiety wychowywały dziecko, które zazna miłości niż "katolickie" małżeństwo dręczące swoje dzieci.
Po Twoich wpisach widać, że małżeństwo kobiety i mężczyzny potrafi zawieść i "wychować" takiego bezempatycznego potomka jak Ty...
0
@Alicja3500
Brawo :)
Uwielbiam lesbijki :)
0
@D10SLEO
W sumie też tak mógł zrobić.
2
@MesQueUnClub_87
Ja pieska na wózku inwalidzkim :D
1
@Sulimo
Mi się podobała najmniej ze wszystkich. Przekombinowana i łatwa. Ogólnie 4/10.
"Far Cry Primal" jest zajebiste.
1
@D10SLEO
Ale dlaczego Tusk ma wypowiadać się na temat sprawy, w której Giertych był adwokatem?
Nie rozumiem.
P.S. I ta odpowiedź gościa jest tak głupia, że aż żenująca.
1
@Safrani
"The Last of Us"?
1
@Cochise
Trzeba być figo :P
3
Wojtek mistrz :)
Końcówka najlepsza :)
5
Kiedy ktoś tak mocno śmierdzi, że rzucają mu z trybun wodę, żeby umył fałszywy ryj...
1
@Cryptolis
Cała jego administracja powinna być odsunięta i nowe wybory, ale nie wiem czy to tak działa.
1
@Kozinho.
Co robi? Jaką robotę?
Skłócony prawie z całym światem, kolejne państwa się od niego odwracają i w samym USA też mają go już dosyć. Mam nadzieję, że po listopadowych wyborach go już nie będzie, bo nawet jego Republikanie zaczynają się wyłamywać i go krytykować.
3
Trump zapytany przez japońskiego dziennikarza dlaczego nie uprzedził sojuszników z Europy i Azji, takich jak Japonia, o ataku na Iran:
- Wiecie, kiedy wkraczaliśmy, robiliśmy to bardzo gwałtownie i nikomu o tym nie mówiliśmy, bo chcieliśmy zaskoczenia. Kto wie lepiej od Japończyków, co to zaskoczenie? Dlaczego nie powiedzieliście mi o Pearl Harbor?
Odklejony już całkowicie :)
0
@Kgorecki2500
Pewnie tłumaczenie AI. Na łatwiznę poszli.
1
@don'T.R.I.P.e
Wtyczki - sryczki :)
Wolałbym po prostu mieć taką opcję jak na większości stron :)
14
No, ale ciemny motyw na naszej stronie też by się przydał.
0
@Kgorecki2500
Takie gry jak najbardziej, ale wywalenie na grę ponad 300zł (PS5) trochę mi się nie widzi.
Są często promocje, to wtedy kupię :)
Ogrywam w tym czasie starsze tytuły, obecnie "Everspace 2".
3
@Kgorecki2500
Nie. Teraz ta wojna to wina Bidena.
0
@majkiii
Tak samo jak miało być z Mbappe.
1
@Kgorecki2500
Nigdy nie kupuję gier na premierę, bo zawsze można się rozczarować.
Wyjątkiem seria ISS/PES i Days Gone.
3
Nie wiem czy to wiarygodne, ale po tym jak Trump "straszył" Kanadę czy Danię, to wcale bym się nie zdziwił, że tak było...
0
@vangoor
A LR i tak obwiniła obronę za utratę tego gola.
0
@Vegeta88
Nie, dopóki się nie sprzedał u dlatego nawet jego własna partia ma go gdzieś.
0
@Vegeta88
A czy Hołownia jest z tej samej partii co Tusk?
Czy Hołownia został z Koalicji wyrzucony?
Nie. Sam się wykończył.