norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech on zejdzie!!!
Nawet piłki nie potrafi skleić.
1
Najgorsze jest to, że nie potrafimy utrzymać się przy piłce i wdajemy się w wymianę ciosów, a to nam nie pomaga.
0
Macie swojego Lewandowskiego.
Napisać drewno to jak nic nie napisać.
0
Do tych co obwiniają obronę za stratę drugiego gola...
Wy jesteście normalni?
Yamal zawalił na całej linii i jak obrona miała zdążyć zareagować i się ustawić?
3
"Męski pojedynek"!!!?
Kurwa mać!!!'
Jak małpiszona dotkną i pada jak rażony, to "był kontakt i faul"...
Zjeby komentatorskie.
0
Rany, ale ten gol był...anemiczny :D
1
Eric dzisiaj dramat.
Od początku niepewny i kręcą nim jak chcą.
3
@Luciano99
Nie mam małego fiutka, tylko ręce za duże :P
1
@Bobo25
Ale co Ty porównujesz mecz i sam jego przebieg?
Walczyliśmy o mistrzostwo i musieliśmy wygrać...strzelamy w 93 minucie gola na wagę 3 pkt...i teraz:
Vinicius pajacuje w 90 minucie, gdzie losy awansu rozstrzygnęły się tydzień temu przeciw zespołowi grającemu prawie cały mecz w 10?
Serio?
15
A ten odklejony Cezary Wilk odróżnia cieszynkę od prowokacji?
4
Ewidentny spalony.
5
Cezary Wilk twierdzi, że sędzia prowadzi idealne zawody.
No a jak inaczej, skoro nie nie odgwizdał dwóch karnych dla MC, więc Real zadowolony.
0
Mbappe w swoim żywiole...upadek w polu karnym.
0
@Gibbon_FCB
W sumie nie, ale z nami czasami zagrali otwarcie i...
Z AM grali ofensywnie.
0
To już wiemy jak Real zagra z AM, Barcą i Bayernem...autobus i kontry+lagi.
To działa, więc będą tak grać.
5
I tak nie ma co ukrywać...ten dwumecz przegrał Pep w pierwszym spotkaniu.
9
A City wie, że najłatwiej strzelić gola, kiedy nie strzelasz w bramkarza?
3
Dobrze, że rok temu Rise sadził gole z wolnych, bo też by ich przekręcili, a tak nie mieli już jak.
3
Po co im teraz Cortois jak sędziowie spokojnie wynik dowiozą.
2
@turhiay
Wyrwane z kontekstu lub zły kadr :D
6
Ja tam spalonego widzę...
https://pbs.twimg.com/media/HDpDEipXgAAlvZZ?format=jpg&name=small
0
@SiempreCule10
Powtórki były, ale bez wyrysowanej linii.
2
@Lionel_Messi10
Dokładnie tak.
2
@12Frost12
Szpadlem...najlepiej zardzewiałym dla pewności.
12
Jak to możliwe, że w 1/4 LM nie ma powtórki z wyrysowaną linią spalonego? Chyba, że przeoczyłem coś.
1
@Kgorecki2500
Skoro zawalili trzybramkową zaliczkę, to kogo winić?
9
Kto to powiedział i trafnie?
Henry?
"Cała Europa boi się Realu. Real boi się Barcelony."
3
Gooooolazoooo na miarę formy MC :D
0
@michal26
Ja tam boję się arbitrów bardziej.
0
@NerwowyFistaszek
Źle to sformułowałem. Moja wina :)