2

Niech on zejdzie!!!
Nawet piłki nie potrafi skleić.

1

Najgorsze jest to, że nie potrafimy utrzymać się przy piłce i wdajemy się w wymianę ciosów, a to nam nie pomaga.

0

Macie swojego Lewandowskiego.
Napisać drewno to jak nic nie napisać.

0

Do tych co obwiniają obronę za stratę drugiego gola...
Wy jesteście normalni?
Yamal zawalił na całej linii i jak obrona miała zdążyć zareagować i się ustawić?

3

"Męski pojedynek"!!!?
Kurwa mać!!!'
Jak małpiszona dotkną i pada jak rażony, to "był kontakt i faul"...
Zjeby komentatorskie.

0

Rany, ale ten gol był...anemiczny :D

1

Eric dzisiaj dramat.
Od początku niepewny i kręcą nim jak chcą.

3

@Luciano99
Nie mam małego fiutka, tylko ręce za duże :P

1

@Bobo25
Ale co Ty porównujesz mecz i sam jego przebieg?
Walczyliśmy o mistrzostwo i musieliśmy wygrać...strzelamy w 93 minucie gola na wagę 3 pkt...i teraz:
Vinicius pajacuje w 90 minucie, gdzie losy awansu rozstrzygnęły się tydzień temu przeciw zespołowi grającemu prawie cały mecz w 10?
Serio?

15

A ten odklejony Cezary Wilk odróżnia cieszynkę od prowokacji?

4

Ewidentny spalony.

5

Cezary Wilk twierdzi, że sędzia prowadzi idealne zawody.
No a jak inaczej, skoro nie nie odgwizdał dwóch karnych dla MC, więc Real zadowolony.

0

Mbappe w swoim żywiole...upadek w polu karnym.

0

@Gibbon_FCB
W sumie nie, ale z nami czasami zagrali otwarcie i...
Z AM grali ofensywnie.

0

To już wiemy jak Real zagra z AM, Barcą i Bayernem...autobus i kontry+lagi.
To działa, więc będą tak grać.

5

I tak nie ma co ukrywać...ten dwumecz przegrał Pep w pierwszym spotkaniu.

9

A City wie, że najłatwiej strzelić gola, kiedy nie strzelasz w bramkarza?

3

Dobrze, że rok temu Rise sadził gole z wolnych, bo też by ich przekręcili, a tak nie mieli już jak.

3

Po co im teraz Cortois jak sędziowie spokojnie wynik dowiozą.

2

@turhiay
Wyrwane z kontekstu lub zły kadr :D

6

0

@SiempreCule10
Powtórki były, ale bez wyrysowanej linii.

2

@Lionel_Messi10
Dokładnie tak.

2

@12Frost12
Szpadlem...najlepiej zardzewiałym dla pewności.

12

Jak to możliwe, że w 1/4 LM nie ma powtórki z wyrysowaną linią spalonego? Chyba, że przeoczyłem coś.

1

@Kgorecki2500
Skoro zawalili trzybramkową zaliczkę, to kogo winić?

9

Kto to powiedział i trafnie?
Henry?
"Cała Europa boi się Realu. Real boi się Barcelony."

3

Gooooolazoooo na miarę formy MC :D

0

@michal26
Ja tam boję się arbitrów bardziej.

0

@NerwowyFistaszek
Źle to sformułowałem. Moja wina :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?